Kat Vampola popravil Vítkovice. Tak rychlý hattrick jsem nedal, jásal

Deset minut před koncem hokejisté Vítkovic vedli a mohli se těšit, jak přeskočí Kometu v boji o předkolo. Jenže pak se do postupové matematiky vložil liberecký útočník Petr Vampola. Hattrickem během šesti minut definitivně rozhodl o výhře hostů a odsoudil ostravský celek do extraligového play-out.

O39s95k95a17r 41K31o66v18a36ř93í74k 8367233946517

Vítkovice nespadnou. Náskok je luxusní, forma hodně dobrá. Takže poklidné ukončení sezóny

R32a30d13o82m28í29r 23F94a41j92f22r 5798509144641

Z Brna a Třince by mu měli poslat dárkový koš.

Nebo spíše spoustu košů.

+1/−1
2.3.2016 6:14

J44a49r95o58m65í71r 91P55e58t89l68a53c76h 2264542545473

Alespoň brněnské - Vampola není člověk, Vampola je bůh :-)

L88u40k62á54š 30H11l30o39u73c54a92l 6592750451774

navzdory všem prognózám o vypuštění zápasu Tygři makali až do konce i když jim v podstatě (kromě zmiňovaného navýšení bodového rekordu) o nic nešlo. příjemné zjištění

V95í86t 85K90o98v27á56ř40í49k 5821397501434

Kultovní Stepanek s jeho pokusy o hantec. Kdyby dneska Vítky udržely vítězství, jste v play out . Jenže to by nebylo ukoptěný brněnský ego, aby sem nepřigrcalo s podobným blitím. Ale jo. O to sladší bude, až Vás vypoklonkuje soupeř z předkola. S vaší formou to bude na 3:0 :) Šupáci z Brna!