Kat Vampola popravil Vítkovice. Tak rychlý hattrick jsem nedal, jásal

Deset minut před koncem hokejisté Vítkovic vedli a mohli se těšit, jak přeskočí Kometu v boji o předkolo. Jenže pak se do postupové matematiky vložil liberecký útočník Petr Vampola. Hattrickem během šesti minut definitivně rozhodl o výhře hostů a odsoudil ostravský celek do extraligového play-out.

O44s77k79a20r 66K89o22v50a48ř22í48k 8667683446367

Vítkovice nespadnou. Náskok je luxusní, forma hodně dobrá. Takže poklidné ukončení sezóny

R84a51d41o73m45í27r 62F22a26j75f61r 5668779884301

Z Brna a Třince by mu měli poslat dárkový koš.

Nebo spíše spoustu košů.

+1/−1
2.3.2016 6:14

J92a84r60o97m67í29r 63P98e10t41l18a59c74h 2464402315783

Alespoň brněnské - Vampola není člověk, Vampola je bůh :-)

L15u63k80á53š 79H41l79o33u53c73a53l 6812270611804

navzdory všem prognózám o vypuštění zápasu Tygři makali až do konce i když jim v podstatě (kromě zmiňovaného navýšení bodového rekordu) o nic nešlo. příjemné zjištění

V51í70t 30K85o86v97á73ř21í94k 5121687861814

Kultovní Stepanek s jeho pokusy o hantec. Kdyby dneska Vítky udržely vítězství, jste v play out . Jenže to by nebylo ukoptěný brněnský ego, aby sem nepřigrcalo s podobným blitím. Ale jo. O to sladší bude, až Vás vypoklonkuje soupeř z předkola. S vaší formou to bude na 3:0 :) Šupáci z Brna!