Hokejové čtvrtfinále: Plzeň porazila Olomouc 1:0, Hradec vyhrál hladce

Po předkole odstartovalo „opravdové“ play-off. V prvním zápase čtvrtfinále Olomouc, která je ve vyřazovacích bojích extraligy po dvaceti letech, trápila Plzeň. Západočeši přemohli soupeře až gólem Tomáše Svobody v prodloužení. Hradec Králové porazil Mladou Boleslav vysoko 5:2 i díky třem bodům dvojice K+K.

D44u87š38a59n 80H51o95r30ň34á83k 9773789260372

Prohra sice zamrzela, ale bylo to se ctí po bojovném výkonu, takže za něj se sluší olomouckým hráčům zatleskat a jede se dál, nic není ztraceno:-) Co je ale smutné je ta plzeňská návštěva, nevyprodat ani zápas PO, to je bída!

0/0
15.3.2016 11:40

M54a65r74i64e 21V68e86r12n65e85r89o24v17a 1358180929821

Trenér Venera zapomněl dodat, že ta prohra jde na jeho vrub. Hrát v šesti v prodloužení...

0/−2
15.3.2016 8:27

P33e86t82r 36T42y43č39k91a 6605182909832

On střídání řídí trenér nebo co? To je chyba hráčů.

+2/0
15.3.2016 9:35

D58u55š69a21n 74H60o28r85ň44á78k 9463499410322

Přesně tak! Byla to chyba hráče (Tuším že Jirky Ondrušky, ale přesně nevím, pracoval jsem, tak jsem to viděl "jedním okem"), který jel střídat, dal signál na střídačku a pak se zase zapojil do hry. A druhým"viníkem" prohry byl při oslabení jeden z obránců (myslím, že Staněk), který zůstal vlevo moc vysoko na kruhu a k hráči s pukem v rohu se stáhl až ve chvíli, kdy už k němu mířil i druhý obránce a kvůli tomu zůstal před brankou nepokrytý hráč Plzně. Bohužel, v takto vyrovnaných zápasech rozhoduje jedna dvě chyby, ale to se stává, snad to dnes bude lepší, pořád je to hratelné.

0/0
15.3.2016 11:19

J52a69k66u43b 70M21a41r11k53v91a43r10t 9212323455712

Radši se budu koukat na dohrávání Hollwega u mantinelu, než na to, jak se hráč Olomouce zavěsí na soupeře jako batoh....:-P Nedovolených bránění tam bylo na obou stranách několik... Bohužel stejný zákroky můžou dnes rozhodčí klidně ohodnotit 2+10 - to je asi větší problém TELH

+1/0
15.3.2016 7:24

L59u59k94á28š 16K39o29r12s41c73h89i16n48s54k49ý 3437937193891

Hollwegovo hity jsou napadení? A viděl jsi někdy zápas NHL? To není takový krasobruslení, jako u nás...;-€

+1/0
15.3.2016 6:24

M69a35r26t47i78n 51B57r11u76h77a 6740488942503

5000 divaku .. Nooo!

Ja si pamatuju doby, kdy se nedaly sehnat listky a bylo naslapano az pod strechu. A neni to tak davno. Asi by se meli zamyslet ve vedeni plzenskeho hokeje...neco je spatne.

+1/0
14.3.2016 22:58

P71e29t85r 53H23a26v22l49í63č12e95k 1307344619989

Ona může být příčina i jinde. Kámoš musí od začátku roku dělat dvanáctky a na hokej se dostal i když má permici jen 3x.

0/0
14.3.2016 23:14

M52i98r15e12k 41K74o45v43a22c26i75k 5571371521347

EL rok od roku ztrácí na kvalitě i atraktivitě. Hodně lidí tu přetáhl fotbal...

+1/0
14.3.2016 23:17

K66a34r94e65l 75N35a62p89i80e92r76a29l71a 2241500588266

Lidi jsou přesycení hokejem. V ČT to přehánějí, na hokej se nabalilo stádo komentátorů, expertů, pipek od střídaček. Pro Zárubu a spol, je důležitější než hezký, český technický hokej počet hitů. Zápasy play-off dělají z některých borců přemotivované, nemyslící stroje rozdávající rány hlava nehlava. Když přičteme každou noc NHL, sestřihy, KHL na Sport 1 a 2....

+1/−4
14.3.2016 23:42

F94i11l34i77p 68J46a62r74a36b 1843737370477

...tak je výsledkem, že letošní extraligová návštěvnost byla nejvyšší v historii.:-P

+3/0
14.3.2016 23:52

L67u84k95á38š 45Č70i35p68e84r73a 4883198346184

To je stejně vtipný, že na playout do Pardubic dorazí více fanoušků než na zápas playoff. ;-D

T57e20r37e44z68a 43K37v97a29p62i65l11o69v88á 7156572776

Olomouc možná nehraje nejpohlednější hokej, ale ani vy nemůžete popřít, že celou sezonu ten tým poctivě dřel. A to i přes nespočet zranění a komplikací. To, že se Vám to nelíbí, je názor na který máte právo. Ale i názor se dá vyjádřit slušným způsobem. Tak co věnovat méně energie urážení ostatních týmů, a více se věnovat fandění? Vždyť o tom ten hokej přeci je.

+17/0
14.3.2016 21:59

L81i46b82o92r 77V45e34n98g56l90á82ř 4714315402504

Mora mě překvapila, příjemně, myslel jsem že ji Plzeň sežere i s chlupama.

L91u54d29ě43k 54V60ě41t95r38o78v73s12k44ý 8218523542357

Toho Köhlera by si měl někdo z Boleslavi podat.

L22u64d46ě63k 38V76ě79t19r95o14v31s77k95ý 8488743212157

Olomoucký beton a zlínský hnushokej? To bude teda playoff.

+5/−11
14.3.2016 21:19

P17e72t64r 67T77y65č66k65a 6835602659572

Možná by sis mohl ten včerejší zápas s Třincem pustit. Jestli takto vypadá hnushokej tak to bude sakra dobré play off. A zápasy Sparta-Zlín jsou parádní vždycky. I když se mi tedy nelíbí, že většinou prohrajeme.

+5/−1
14.3.2016 21:25

L71u78d71ě25k 61V32ě56t16r89o96v30s51k15ý 8238303652847

Koukal jsem na to, jak jste byli zalezlí a Třinec vás mačkal.

0/−4
14.3.2016 21:27

P62e55t29r 71T28ě52t43h92a81l 4448976794969

Na takové řeči nemá, kolego, smysl reagovat. Někteří jedince to budou opakovat dalších několik desítek let a na Murína si vzpomenou i v roce 2058, kdy nám to budou předhazovat. Nechme je v tom, ať aspoň to spaní mají pestré;-)

+3/0
14.3.2016 21:40

R53o26b23e60r33t 35B59a61l44a26b28á14n 9242193522

Přesilovka v prodloužení... Já myslel, že v tomhle špíle se v prodloužení vylučovat nebude. Nemůže. Nechce.

V78á10c31l39a64v 37B68a77u31e65r 2482837172746

no odpouštět se možná mohly, ale hrát v 6 to už je fakt vidět...

+1/0
14.3.2016 21:45

O49n93d56ř13e75j 45R28a50t91a47j 4500588186951

tyhle kecy miluju. přehlídli jeden faul a ježek z toho dělá tragedii.

+4/0

R56a74d31o92m60í79r 20J93e84ž92e62k 9114413876819

Přehlídl dva fauly, ale to je jedno, mě spíš vadí, že se v prodloužení nepískají jasné fauly, které ovlivňují hru a pak se vylučuje za technické chyby

0/−1
14.3.2016 23:47

O76n50d95ř22e14j 22R84a70t29a44j 4410558386171

Vždy když se koukám na hokej vidím několik faulů které bych já piskl a několik které se mi zdají pískle zbytečně. Tak to prostě je.

M57a28r33t81i86n 11P14a56v80l68í66č35e42k 7940721839491

Jako že jedno mužstvo může hrát v šesti? Ty bys to pustil?

+1/0
14.3.2016 22:26

S66l75a17v78o69m37í25r 69B90e86n44e67š 6252887590514

Důležité a příjemné je, že Slávka vykročila k návratu do extraligy, ale bude to ještě velice těžké.

M63í54r19a 20Z22i94k70m71u91n87d 2144368658659

Zápasy Olomouce jsou nekoukatelné. Venerův antihokej a Plzeňská nemohoucnost, QF k popukání. To raději dejte do TV Jihlavu.

O38n17d82ř14e15j 52R38a90t86a55j 4840958366761

taky trochu záleží jaké ty střeli jsou. opravdu nebezpečných bylo pár. většinou to byly střeli kdy brankář viděl.

+1/−1

O71t81t50o 36P85e80t34e82r50k33a 4643541385188

Střeli? No ty máš dost;-D

0/0
15.3.2016 16:39

M72í10r24a 38Z86i83k62m79u31n32d 2594238278909

Vary , které sestoupí z ligy dali jen o 4 góly méně než tenhle patým z Olomouce.

+2/0

O25t65t95o 98P90e57t73e63r68k70a 4803121625558

Někdo má lepší obranu, někdo útok, někdo obojí a někdo nemá nic. To je ale překvapení;-D

0/0
15.3.2016 16:41

T65o58m48á60š 24H30e28r85t40i56g 4180516245905

Tak těch 30 nahození Olomouce by se snad ani do střel nemělo počítat...:-)

L49u89b49o43m82í13r 50L93a18n48č28a 4860792320822

Viděl jsi vůbec ten hokej ,;-€ty odborníku!?!?!

0/−1

P97e43t85r 19T54y86č98k33a 6305162759882

Já si pamatuji na zápas Zlín-Plzeň který skončil 0:0 a byl to po všech stránkách super zápas. Za Plzeň tenkrát chytal Salfický a předvedl takový výkon, že mu po zápase tleskal celý stadion.