Hokejové čtvrtfinále: Plzeň porazila Olomouc 1:0, Hradec vyhrál hladce

Po předkole odstartovalo „opravdové“ play-off. V prvním zápase čtvrtfinále Olomouc, která je ve vyřazovacích bojích extraligy po dvaceti letech, trápila Plzeň. Západočeši přemohli soupeře až gólem Tomáše Svobody v prodloužení. Hradec Králové porazil Mladou Boleslav vysoko 5:2 i díky třem bodům dvojice K+K.

D26u68š81a79n 17H62o14r88ň66á36k 9393269490542

Prohra sice zamrzela, ale bylo to se ctí po bojovném výkonu, takže za něj se sluší olomouckým hráčům zatleskat a jede se dál, nic není ztraceno:-) Co je ale smutné je ta plzeňská návštěva, nevyprodat ani zápas PO, to je bída!

0/0
15.3.2016 11:40

M54a82r98i13e 51V51e25r10n13e96r16o97v37a 1838140889581

Trenér Venera zapomněl dodat, že ta prohra jde na jeho vrub. Hrát v šesti v prodloužení...

0/−2
15.3.2016 8:27

P86e15t25r 59T64y45č60k53a 6705202399172

On střídání řídí trenér nebo co? To je chyba hráčů.

+2/0
15.3.2016 9:35

D84u82š40a21n 62H59o71r95ň97á74k 9263879250652

Přesně tak! Byla to chyba hráče (Tuším že Jirky Ondrušky, ale přesně nevím, pracoval jsem, tak jsem to viděl "jedním okem"), který jel střídat, dal signál na střídačku a pak se zase zapojil do hry. A druhým"viníkem" prohry byl při oslabení jeden z obránců (myslím, že Staněk), který zůstal vlevo moc vysoko na kruhu a k hráči s pukem v rohu se stáhl až ve chvíli, kdy už k němu mířil i druhý obránce a kvůli tomu zůstal před brankou nepokrytý hráč Plzně. Bohužel, v takto vyrovnaných zápasech rozhoduje jedna dvě chyby, ale to se stává, snad to dnes bude lepší, pořád je to hratelné.

0/0
15.3.2016 11:19

J83a73k19u34b 30M83a77r77k52v20a34r93t 9892473485582

Radši se budu koukat na dohrávání Hollwega u mantinelu, než na to, jak se hráč Olomouce zavěsí na soupeře jako batoh....:-P Nedovolených bránění tam bylo na obou stranách několik... Bohužel stejný zákroky můžou dnes rozhodčí klidně ohodnotit 2+10 - to je asi větší problém TELH

+1/0
15.3.2016 7:24

L79u40k85á91š 27K24o75r85s73c33h42i91n59s21k87ý 3367437973601

Hollwegovo hity jsou napadení? A viděl jsi někdy zápas NHL? To není takový krasobruslení, jako u nás...;-€

+1/0
15.3.2016 6:24

M86a44r46t89i55n 39B16r39u29h86a 6680698332573

5000 divaku .. Nooo!

Ja si pamatuju doby, kdy se nedaly sehnat listky a bylo naslapano az pod strechu. A neni to tak davno. Asi by se meli zamyslet ve vedeni plzenskeho hokeje...neco je spatne.

+1/0
14.3.2016 22:58

P94e85t12r 33H48a69v97l33í59č95e51k 1857284419329

Ona může být příčina i jinde. Kámoš musí od začátku roku dělat dvanáctky a na hokej se dostal i když má permici jen 3x.

0/0
14.3.2016 23:14

M96i60r90e86k 60K24o43v50a40c62i20k 5841551981157

EL rok od roku ztrácí na kvalitě i atraktivitě. Hodně lidí tu přetáhl fotbal...

+1/0
14.3.2016 23:17

K63a18r43e20l 26N12a34p20i59e90r87a21l85a 2921130528876

Lidi jsou přesycení hokejem. V ČT to přehánějí, na hokej se nabalilo stádo komentátorů, expertů, pipek od střídaček. Pro Zárubu a spol, je důležitější než hezký, český technický hokej počet hitů. Zápasy play-off dělají z některých borců přemotivované, nemyslící stroje rozdávající rány hlava nehlava. Když přičteme každou noc NHL, sestřihy, KHL na Sport 1 a 2....

+1/−4
14.3.2016 23:42

F97i96l88i18p 77J46a96r34a60b 1443707690377

...tak je výsledkem, že letošní extraligová návštěvnost byla nejvyšší v historii.:-P

+3/0
14.3.2016 23:52

L84u52k33á54š 41Č42i52p18e24r29a 4713508416954

To je stejně vtipný, že na playout do Pardubic dorazí více fanoušků než na zápas playoff. ;-D

T79e82r77e26z66a 46K50v33a32p13i86l44o60v15á 7976942246

Olomouc možná nehraje nejpohlednější hokej, ale ani vy nemůžete popřít, že celou sezonu ten tým poctivě dřel. A to i přes nespočet zranění a komplikací. To, že se Vám to nelíbí, je názor na který máte právo. Ale i názor se dá vyjádřit slušným způsobem. Tak co věnovat méně energie urážení ostatních týmů, a více se věnovat fandění? Vždyť o tom ten hokej přeci je.

+17/0
14.3.2016 21:59

L57i55b70o16r 32V59e61n19g10l19á89ř 4364255262944

Mora mě překvapila, příjemně, myslel jsem že ji Plzeň sežere i s chlupama.

L88u26d17ě50k 72V82ě15t98r93o56v33s25k17ý 8668373592967

Toho Köhlera by si měl někdo z Boleslavi podat.

L89u21d91ě81k 85V52ě42t89r65o24v94s79k63ý 8838723212697

Olomoucký beton a zlínský hnushokej? To bude teda playoff.

+5/−11
14.3.2016 21:19

P24e55t75r 87T49y47č62k22a 6355492659972

Možná by sis mohl ten včerejší zápas s Třincem pustit. Jestli takto vypadá hnushokej tak to bude sakra dobré play off. A zápasy Sparta-Zlín jsou parádní vždycky. I když se mi tedy nelíbí, že většinou prohrajeme.

+5/−1
14.3.2016 21:25

L58u10d85ě35k 43V27ě54t44r77o20v63s52k11ý 8228363672247

Koukal jsem na to, jak jste byli zalezlí a Třinec vás mačkal.

0/−4
14.3.2016 21:27

P60e47t54r 94T78ě77t24h31a92l 4508736394699

Na takové řeči nemá, kolego, smysl reagovat. Někteří jedince to budou opakovat dalších několik desítek let a na Murína si vzpomenou i v roce 2058, kdy nám to budou předhazovat. Nechme je v tom, ať aspoň to spaní mají pestré;-)

+3/0
14.3.2016 21:40

R60o12b76e90r16t 23B18a53l29a66b27á76n 9912143902

Přesilovka v prodloužení... Já myslel, že v tomhle špíle se v prodloužení vylučovat nebude. Nemůže. Nechce.

V86á37c90l46a49v 77B89a46u71e83r 2532387562756

no odpouštět se možná mohly, ale hrát v 6 to už je fakt vidět...

+1/0
14.3.2016 21:45

O31n97d43ř36e41j 31R82a84t91a57j 4480158436621

tyhle kecy miluju. přehlídli jeden faul a ježek z toho dělá tragedii.

+4/0

R27a68d45o73m61í18r 32J77e30ž23e30k 9624893896559

Přehlídl dva fauly, ale to je jedno, mě spíš vadí, že se v prodloužení nepískají jasné fauly, které ovlivňují hru a pak se vylučuje za technické chyby

0/−1
14.3.2016 23:47

O12n30d93ř51e40j 90R64a11t45a53j 4760828126441

Vždy když se koukám na hokej vidím několik faulů které bych já piskl a několik které se mi zdají pískle zbytečně. Tak to prostě je.

M29a83r35t30i43n 86P25a85v29l62í70č53e62k 7500271149871

Jako že jedno mužstvo může hrát v šesti? Ty bys to pustil?

+1/0
14.3.2016 22:26

S47l86a79v39o74m45í88r 72B53e16n53e81š 6402647650434

Důležité a příjemné je, že Slávka vykročila k návratu do extraligy, ale bude to ještě velice těžké.

M90í55r78a 16Z52i75k74m30u19n42d 2244708798279

Zápasy Olomouce jsou nekoukatelné. Venerův antihokej a Plzeňská nemohoucnost, QF k popukání. To raději dejte do TV Jihlavu.

O60n54d80ř70e66j 22R63a44t83a81j 4260898166871

taky trochu záleží jaké ty střeli jsou. opravdu nebezpečných bylo pár. většinou to byly střeli kdy brankář viděl.

+1/−1

O43t94t54o 86P49e21t13e32r25k66a 4673441245438

Střeli? No ty máš dost;-D

0/0
15.3.2016 16:39

M28í77r71a 96Z15i58k57m86u43n10d 2234148228779

Vary , které sestoupí z ligy dali jen o 4 góly méně než tenhle patým z Olomouce.

+2/0

O22t28t49o 67P88e88t77e64r82k93a 4373571675388

Někdo má lepší obranu, někdo útok, někdo obojí a někdo nemá nic. To je ale překvapení;-D

0/0
15.3.2016 16:41

T39o23m13á31š 97H29e26r15t20i28g 4840566395565

Tak těch 30 nahození Olomouce by se snad ani do střel nemělo počítat...:-)

L30u81b41o58m31í14r 38L29a91n58č42a 4280422950132

Viděl jsi vůbec ten hokej ,;-€ty odborníku!?!?!

0/−1

P75e72t63r 62T20y42č58k37a 6655192989402

Já si pamatuji na zápas Zlín-Plzeň který skončil 0:0 a byl to po všech stránkách super zápas. Za Plzeň tenkrát chytal Salfický a předvedl takový výkon, že mu po zápase tleskal celý stadion.