Olomoučtí v play-off po 20 letech: trefovali tyče, zlomil je jeden gól

Jan Eberle ve třetí třetině po zásahu holí plzeňského brankáře Machovského trefil břevno, Miroslav Holec v prodloužení tyčku dokonce dvakrát. Hokejisté Olomouce byli centimetry od vítězství v úvodním zápase čtvrtfinále play-off extraligy.

L77i24b30o49r 58P48e35č19i53n71k14a 3636204

nektere americke prasarnicky by se nemusely dycky poustet. casto se jednalo skoro o napadeni, ale asi byl dulezitejsi rekord :-P

+1/−6
15.3.2016 8:52

Z35b72y27n98ě17k 36J96a34n40d82a 9549576441788

Hokejisti nejsou baletky a jsou i moravské a české dalekovětší prasárnirničkyčes

0/0
15.3.2016 10:20

M12a35r32i36e 70V14e53r60n84e17r63o96v47a 1498120519631

Tady by se spíš hodilo říct, že je zlomila chyba trenéra.

M23i69l32a83n 31T44ů42m59a 4667739863207

Zlá ošklivá Plzeň. Zase jeden objektivní článek. To by mi zajímalo, jak by vypadal, kdyby Plzeň prohrála.

+3/−4
15.3.2016 8:16

P45e19t87r 56H32r87a28b24á67k 6680957962290

Třeba jim to tam dneska napadá a vyhrají třeba 5-1. Včera měla Plzeň štěstí a Machovského. Tohle může platit jeden dva zápasy, ale ne celou sérii. Plzeň bude muset zvýšit aktivitu.