Hradecký hokejista Pilař nesmí nastoupit v příštích třech zápasech

Královéhradecký bek Karel Pilař dostal za faul na Pavla Musila z Mladé Boleslavi ve druhém čtvrtfinále hokejové extraligy zákaz startu ve třech zápasech. Osmatřicetiletý mistr světa z roku 2001 tak může přijít o zbytek série, v níž je stav vyrovnaný 1:1.

J96a42n 25D33a73v46i35d 4718916819544

Musil ze zápasu odstoupil? co je to za blbost, na zápase jsem byl a Musil hrál i ve třetí třetině.

0/0
17.3.2016 22:39

M13a41r67t22i37n 62S60t51r58a79k62a 7920198479268

No... ehm... tím nám (Hradci) docela pomohli :-) Díky za to :-)

Z98d71e28n41ě18k 98H67r30u49b94ý 5445498151856

Musím říct, že v obou zápasech Hradce s Boleslaví byli sudí totálně mimo. Od první minuty nechávali bez potrestání spoustu zákroků na obou stranách, oba zápasy se zbytečně vyhrotily, na hráčích obou týmů byla znát narůstající frustrace z evidentních a přesto neodpískaných faulů. Následek? Narůstající emoce, zbytečné šarvátky, narůstající tvrdost - proč to nezkusit, když sudí nic nepíská... Na smutném konci Davida Výborného mají v první řadě zásluhu rozhodčí, kteří tenhle styl hry připustili. Trend, který sudí nasadili nechápali fanoušci obou táborů a když jsem si pak doma pouštěl záznam, tak ani reportéři zápasu. Přiznám se, že výkony sudích jsou pro mě velkou záhadou.

+1/0
17.3.2016 21:29

L57u74d25v48í81k 66V78i10l22í86m 6750590961373

A co treba pan Klepis? Vyhrozovani pesti rozhodcimu... To disciplinarka nebude resit?

+1/0
17.3.2016 21:08

V23a97š82e29k 60Ř89í48h54a 2513783248192

jo správný trest Hradecký hokej se začínal celkem zvrhávat.

+1/−1
17.3.2016 20:48

J55a54n 61S33c46h96l71o78g74e62r 1448569605742

A že se neřeší koleno Trojčinského na Honejska...

+1/0
17.3.2016 18:14

R50o97b58e41r64t 57B12o40u17k50a21l 4244875240

Zákrok byl veden na protihráče, který krátce před tím odehrál kotouč. Před střetem se hráč prokazatelně odrazil a použil při něm ruku od těla. Ačkoli nelze prokázat přímý úmysl, zasáhl protihráče, který podle zápisu o utkání zápas kvůli zranění hlavy nedokončil, loktem do hlavy a krku," uvedl Holý v tiskové zprávě.