Faul? Jen mi podjela brusle, přiznal se slávista Knot. A pak i skóroval

Hrála se druhá třetina barážového utkání mezi Slavií a Karlovými Vary, na tabuli svítilo skóre 1:1 a sudí už naznačoval, že si domácí hokejisté zahrají první přesilovku v zápase. Když v tom slávistický obránce Ronald Knot jasně naznačil: „Nikdo mě nefauloval!“ Za toto gesto fair-play si zasloužil uznání z obou mužstev. A navíc gólem pomohl k vítězství 4:2.

M44i20r90o74s91l41a77v 83K67o78n91e64c15n51y 2879671196158

Když jsem včera napsal, že smekám, dostal jsem za to 5 mínusů od sparťanů - to o nich leccos vypovídá!!

+2/−1
2.4.2016 9:12

J24a75n 43N67o12v82á24k 6147920558243

ani to nečetli, no, máš tu takový kredit:-)

0/0
2.4.2016 12:16

M44i87r73o48s52l96a44v 33K70o78n24e87c31n29y 2429721146938

tak snad se hodnotí skutek a nikoli něčí kredit, ne? Jinak já mám paušál...

+1/0
2.4.2016 15:44

J97a46n 88T27o31d30o52r66o75v18i17č 9595861487312

Nechápu co od nich čekáš? Copak tam ten klub a poctivost jde dohromady.

+1/0
2.4.2016 14:00

T69o33m89á28š 25P62o54b53o43r48s36k98ý 3870225478685

Můj syn se takhle nedávno přiznal k teči jako brankář v semifinále turnaje, kdy jsme vedli 2:1. Místo odkopu od brány se kopal roh. Pár minut do konce. Nakonec jsme vyhráli zápas i turnaj, ale ten pocit z poctivé výhry je parádní!

P77e93t30r 64D54e38v48á97t48ý 5764531221459

Respekt. I kdyby to byl běžný zápas ligy, bylo by to úctyhodné gesto. O to víc je cennější, když je to v takhle důležitém zápase. Takhle má vypadat sport. R^