Plzeňský bek Kadlec: Nebyli jsme tak vybláznění jako ve třetím duelu

Už to vypadalo, že hokejová Plzeň klíčovou chvíli nezvládne. Za stavu 1:1 hrála ve čtvrtém semifinále proti Spartě téměř minutu přesilovku 5 na 3, tu však nevyužila. Ale v klasické převaze už udeřila, když se do přihrávky Kadlece báječně opřel Kratěna a jeho rána proletěla nad ramenem gólmana Pöpperleho až do sítě. Vedení 2:1 už Škoda nepustila, srovnala stav série na 2:2 a nedovolila Pražanům postupový mečbol.

J64a90n 63H86a64ž53m41u58k32a 6373686535

Rozhodčí zatím drží Plzeň ve hře.

Straka byl výborný hokejista, ale jako majitel ukazuje jaký je člověk.

Rovinu umí u sudích naklopit správným směrem.Rv

0/−8
4.4.2016 11:34

M47a29r10c19e39l 58H95a50v80l13í83č44e33k 8913213904921

Plac jako vzdy a jako vsude po prohre Sparty :-))

+4/0
4.4.2016 12:18

M17i61l10o49š 72F67r67i69e41d56l 3969667596252

Tak se mi zdá, že tuhle sérii nakonec rozhodne, komu písknou rozhodčí víc přesilovek, zejména těch 5 na 3 a kdo je bude umět lépe využít. Osobně bych se přikláněl k citlivějšímu a benevolentnějšímu posuzování nedovolených zákroků, zejména v posledních třetinách, tak jak už to někteří rozhodčí ukázali,protože když někdo hraje přesilovku 5 na 4, následuje neúmyslný faul vysokou holí (ale zkuste si dát pozor na takový faul, když zbývá pár minut do konce, play-off a bráníte jak o život) a rozhodčí to pískne a pošle bránící mužstvo do tří, tak je to pro bránící tým skoro likvidační. Takže ve třetí třetině bych už opravdu pískal jen fauly vyloženě hrubé, zákeřné a životu nebezpečné. Je to přeci jen daleko spravedlivější (netvrdím, že správné).

0/−10
4.4.2016 7:32

M31a87r77t34i48n 83Č33e64r10n47ý 7211674611

Piskat by se melo celej zapas stejne. Od prvni do posledni minuty. Bohuzel to co v teto serii predvadi rozhodci je cire zoufalstvi.

+6/−1
4.4.2016 7:47

O16n28d62ř72e41j 49R65a24t75a68j 4140738616421

Nikdy nejde pískat stejně. To může tvrdit jen člověk co nikdy neposlal. Co když se ti hráči trochu rozdovadi pak je musím trochu zchladit. A někdy je zase zbytečný být ostrý celý zápas.

0/0
4.4.2016 9:34

O48n97d11ř97e82j 30R86a62t56a55j 4660718176681

I když je to nepopulární názor já s tebou souhlasím. Každý drobný faul by se pískat neměl. Krásně to bylo vidět ve srovnání dvou zápasů. Při druhém zápase v Praze kde se třetí třetina nepiskala a hned druhý den v Liberci kde z toho rozhodčí udělali na konci pěkný guláš.

+2/0
4.4.2016 9:30

M51i60c62h37a14l 16V60e51s77e83l64ý 1263939

Jednou je faul faulem, tak by se pískat měl, ať se to komu líbí nebo ne. To by pak poslední třetina byla plná držení, hákování, podrážení, nedovoleného bránění, špatných střídání (být v šesti není zýkeřné a životu nebezpečné). To snad ani nemůžete myslet vážně...

0/0
4.4.2016 15:17

O11n55d28ř72e59j 86R51a83t66a97j 4480378476731

Většina faulů není černo - bílých. To není jak překročit rychlost. Hranice mezi faulem a medaile je hodně tenká a někdy se neshodnou ani odborníci