Plzeňský bek Kadlec: Nebyli jsme tak vybláznění jako ve třetím duelu

Už to vypadalo, že hokejová Plzeň klíčovou chvíli nezvládne. Za stavu 1:1 hrála ve čtvrtém semifinále proti Spartě téměř minutu přesilovku 5 na 3, tu však nevyužila. Ale v klasické převaze už udeřila, když se do přihrávky Kadlece báječně opřel Kratěna a jeho rána proletěla nad ramenem gólmana Pöpperleho až do sítě. Vedení 2:1 už Škoda nepustila, srovnala stav série na 2:2 a nedovolila Pražanům postupový mečbol.

J43a24n 90H39a15ž41m61u26k75a 6443166435

Rozhodčí zatím drží Plzeň ve hře.

Straka byl výborný hokejista, ale jako majitel ukazuje jaký je člověk.

Rovinu umí u sudích naklopit správným směrem.Rv

0/−8
4.4.2016 11:34

M65a50r64c70e59l 28H89a35v70l79í32č94e69k 8543243684691

Plac jako vzdy a jako vsude po prohre Sparty :-))

+4/0
4.4.2016 12:18

M44i60l64o34š 29F45r41i41e54d34l 3649227896852

Tak se mi zdá, že tuhle sérii nakonec rozhodne, komu písknou rozhodčí víc přesilovek, zejména těch 5 na 3 a kdo je bude umět lépe využít. Osobně bych se přikláněl k citlivějšímu a benevolentnějšímu posuzování nedovolených zákroků, zejména v posledních třetinách, tak jak už to někteří rozhodčí ukázali,protože když někdo hraje přesilovku 5 na 4, následuje neúmyslný faul vysokou holí (ale zkuste si dát pozor na takový faul, když zbývá pár minut do konce, play-off a bráníte jak o život) a rozhodčí to pískne a pošle bránící mužstvo do tří, tak je to pro bránící tým skoro likvidační. Takže ve třetí třetině bych už opravdu pískal jen fauly vyloženě hrubé, zákeřné a životu nebezpečné. Je to přeci jen daleko spravedlivější (netvrdím, že správné).

0/−10
4.4.2016 7:32

M46a74r20t26i59n 63Č19e87r65n56ý 7791884621

Piskat by se melo celej zapas stejne. Od prvni do posledni minuty. Bohuzel to co v teto serii predvadi rozhodci je cire zoufalstvi.

+6/−1
4.4.2016 7:47

O90n95d69ř60e26j 92R56a41t83a50j 4180468146331

Nikdy nejde pískat stejně. To může tvrdit jen člověk co nikdy neposlal. Co když se ti hráči trochu rozdovadi pak je musím trochu zchladit. A někdy je zase zbytečný být ostrý celý zápas.

0/0
4.4.2016 9:34

O38n15d92ř35e23j 80R92a85t29a58j 4370638146591

I když je to nepopulární názor já s tebou souhlasím. Každý drobný faul by se pískat neměl. Krásně to bylo vidět ve srovnání dvou zápasů. Při druhém zápase v Praze kde se třetí třetina nepiskala a hned druhý den v Liberci kde z toho rozhodčí udělali na konci pěkný guláš.

+2/0
4.4.2016 9:30

M55i93c17h54a39l 82V50e45s83e73l47ý 1283429

Jednou je faul faulem, tak by se pískat měl, ať se to komu líbí nebo ne. To by pak poslední třetina byla plná držení, hákování, podrážení, nedovoleného bránění, špatných střídání (být v šesti není zýkeřné a životu nebezpečné). To snad ani nemůžete myslet vážně...

0/0
4.4.2016 15:17

O54n62d34ř11e79j 55R40a79t82a71j 4310658186681

Většina faulů není černo - bílých. To není jak překročit rychlost. Hranice mezi faulem a medaile je hodně tenká a někdy se neshodnou ani odborníci