Suverénní Liberec je krok od finále. Ani venku nedal Boleslavi šanci

Hokejisté Liberce mají nakročeno k tomu, aby poprvé v historii postoupili do finále play-off. Zvládli totiž i třetí bitvu s Mladou Boleslaví, kterou tentokrát porazili na jejich ledě 3:0. Ba co víc, soupeře jednoznačně přehrávali a už v úterý mohou sérii ukončit v nejkratším možném termínu. Tak jako to zvládli ve čtvrtfinále s Chomutovem.

K85a72r95e16l 69N83o94v33á32č24e42k 5491205659886

Vývoj semifinálových sérií nejspíš rozhodne i boj o titul. Zatímco Plzeňský "prasata" zlikvidují Spartě několik hráčů a tímto stylem hry i sobě dost hráčů, Liberec projde v plné formě.

0/−1
5.4.2016 11:06

P35e25t23r 42H90r20a71b35á17k 6500687342910

Plzeň dělá Liberci medvědí službu. Únaví Spartu, zřejmě jí i díky tvrdé hře zlikviduje nějaké hráče a ve finále je pak Liberec smete snadno ve čtyřech zápasech.

0/−1
5.4.2016 8:36

M62í73r26a 31Z86i86k58m23u10n43d 2754728528489

Na druhou stranu LIB zatím proti sobě neměl důstojného soupeře a to ho může ukolébat. Až pak nastoupí proti otlučenému týmu, který si zvykl hrát nadoraz může mít problém.

+1/−1
5.4.2016 8:55

J82i60ř30í 59Z32á94h57o49r26a 5983885412639

Škoda, že nejde postavit výběr ligy s nejlepší formou, aby Liberec nevyhrál každou sérii 4-0. Super by bylo, kdyby se Sparta s Plzní dohodla na remíze, společně upekli tým a šli na tygry. Ti by ještě museli hrát ve čtyřech, aby to bylo alespoň trochu vyrovnaný.

0/0
5.4.2016 9:17

P24e46t88r 65P11á59l13k69a 6573966200612

chápu, že máš rád tyhlety učený termity, ale měl bych kontrolní otázku. Víš, co znamená henten pojem "udělat někomu medvědí službu"?

K43a23r57e27l 42N54a33p44i76e21r77a74l23a 2491770348636

Boleslav je vyhnaná na penězích Škodovky. Ve fotbale i hokeji. Celou sezónu tam nikdo nechodí na fotbal ani hokej, jen jako v Gablonz plácají řehtačkami;-D. Mají tam pár hokejistů, kteří mi připadají jako zfetovaní: Klepiš, Urban, Lenc, Klimenta....Liberec moc nemusím, ale mají dobře postavenou hru, vyrovnané lajny a supergolmana.

+3/−3
4.4.2016 23:13

K19a96r98e87l 81N24o43v61á29č92e91k 5351705119736

Každý tým je postavený na něčích penězích. Bohužel i Škoda jich dává málo a tak naše "chudá" liga nemá úroveň. Ono se nikomu nechce sponzorovat ten bordel, který je ve většině klubů.

0/0
5.4.2016 11:09

L64i30b68o56r 10V79e77n16g98l71á97ř 4234135712554

MB je sympaticka, ale unavena a ma proti sobe hodne silne soupere. zitra bude konec.

R22a61d41i19m 15N19o13v19o91t79n30ý 5346831413907

Říkám si koho do repre na MS z ligy? Liberec je suvernní ale jako celek. Nikdo tam nevyčnívá. Snad jen Vampola? a ze Sparty? Hlinka hraje výborně.. myslim že by byl ještě platnej, ale už má věk. Nevim jestli by dokázal přepnout na vyšší otáčky.. a co ostatní? Kubalík byl nejlepší střelec po ZČ ale řekl bych, že má na vrcholnou akci ještě rok čas.

T18o57m85á24š 65V54a67š62e92k 6142106620622

Mě by se líbil Radivojevič a Lašák, ale obávám se, že ty papíry by nestihli vyřídit.

0/0
5.4.2016 4:42

P27e72t38r 36P45á12l47k32a 6753976820742

Dnes to bylo naprosto jednoznačné a ve třetí třetině mi bylo Bolky skoro až líto. Kdyby to neznělo tak odpudivě, skoro až sparťansky, namyšleně, tipoval bych, že jim to zítra pustíme, aby si víc play off užil i domácí stánek a slavilo se až doma.

+3/−1
4.4.2016 21:55

K47a65r43e47l 54D84l32a90s20k 7715729476680

A ona takovou hloupost Sparta někde vypustila, ta co vylezla z vás?

+1/−4
4.4.2016 21:59

F74i45l40i63p 90J95a39r36a20b 1773347410337

Zase potoky slz? Ale no tak, to už by jste mohli svůj klub přejmenovat na Mladá Buleslav.

J88i56ř58í 59Z10á90h11o26r18a 5263335332599

kdepak. magicke tadum je 19. dubna. To na tehle souradnicich ( 50.769896, 15.058295 ) vypukne armaggedon.

+1/0
4.4.2016 21:40

T89o24m85á54š 46V22a19š10e29k 6412336890822

Neber to nijak zle, vím, že je to off topic, ale když armagedon, tak určitě bez dvou "g" - já se bráním tam psát i dvě "d" - přesto, že to pěkně vypadá - nevidím, k tomu žádný důvod. Jinak ano, jen by to radši přesunul na náměstí před radnici (kdyby se to povedlo, tak bychom ji mohli i zbourat):-).

0/0
5.4.2016 4:26

M67a64r82i64e 64V76e41r47n72e82r64o84v29a 1658550889401

Na Liberec jsem si vsadila jako celkového vítěze. Je nabuzený jako nikdo z celé extraligy a maximálně by ho mohla potrápit Sparta. Ale nanejvýš dva zápasy. Musel by hodně kiksnout, aby ve finále ztratil.

+5/−2
4.4.2016 21:07

P36a53v38l15í77n17a 48F94á28b15e12r71o68v24á 9346687269321

Přesně tak. Myslím si úplně totéž - ale Spartě věřím trochu víc - bude to vyrovnané finále, ale vyhraje Liberec.

+2/−1
4.4.2016 21:20

O45n42d53ř61e56j 91R21a26t41a31j 4690278566621

von už někdo do finále postoupil? možná liberec tam bude brzo. ale druhé sf. je dost vyrovnané a tvrdit že postoupí sparta je trochu troufalé

0/0
4.4.2016 22:12

P21a88v15l79í61n77a 88F56á44b68e45r70o38v74á 9136687399261

Prostě si myslím, že to bude Sparta. Můj názor. Nic víc v tom nehledejte. (Sparťanka nejsem).

P58e49t60r 79H19r54a16b47á43k 6870967842250

Nepleťte se do rozhovoru mezi ženami, zejména pokud se baví o hokeji:-)

+2/0
5.4.2016 8:38

J85a62n 45Š22v71e90c 5522256247529

Škoda, že zápasy v PO tak nesmyslně kazí rozhodčí. Včera pískali pro Plzeň a dnes mi připadlo, že pro Liberec. Přitom ani jeden z klubů to nemá za potřebí!! Nemířím teď na jednotlivé kluby, ale na obrovskou nekvalitu rozhodčích! Příští kolo zase mohou pískat opačně Rv

Svaz by se měl nad rozhodčími hodně zamyslet. Protože tohle je ostuda a doplácí na ni kluby, které za nic nemohou.

+1/−8
4.4.2016 20:55

J63i12ř39í 81Z25á84h37o80r27a 5423445212889

Rozhodci jsou hodne nadstandard podle mě.

0/0
4.4.2016 21:06

J24a33n 58Š84v19e63c 5982316587119

Podle mě ani náhodou. Tolik chyb co kupí na všechny strany je hrozný. V play off to není tolik vidět jako v ZČ, protože jich píská méně, ale je to děs.

Jen tím kazí velmi zajímavý hokej.

+1/0
4.4.2016 21:08

J58i21ř82í 56Z48á13h35o82r84a 5443955962769

Podle mě jsi velmi kritický. Hopjej se navíc hraje pěkný v obou sériích.

0/0
4.4.2016 21:11

J78a71n 89Š62v16e17c 5792516807739

Každý to vidí jinak a neříkám, že nemáte pravdu. Ale na to, že česká liga patří mezi ty lepší, tak jsou rozhodčí nic moc.

Série jsou ale opravdu pohledné obě dvě.

+1/0
4.4.2016 21:13

T73o31m88á23š 16V42a60š25e31k 6142116790702

Chyby bych odpustil, ale to co dělají zejména v třetích třetinách, tím musí udělat hokejistům v hlavě maglajz. Tím myslím obě semifinále, ale i čtvrtfinále. Tak, doprčic, něco faul je, tak to pískám - a je mi jedno jestli je pátá nebo padesátá pátá minuta. Na tohle museli teď dostat nějaký instrukce. Já si za poslední roky nepamatuju, že bych viděl tak zásadní rozdíl mezi prvními 40 minutami a třetí třetinou (bez ohledu na to, komu fandím) - tím mám na mysli oba zápasy semifinále, ale i zápasy čtvrtfinále.

D29a11v91i24d 78P58r77a46ž18á34k 6594892282496

Včera pískali druhou třetinu pro spartu a třetí pro Plzeň. Takže nekvalita ano, ale v rámci jednoho utkání vykompenzované ...

+1/0
4.4.2016 22:04

M34a28r73t91i75n 98S10y57k33o27r39a 5869915319956

Jsem Liberecký fanoušek, ale nevěřil jsem že dnes vyhrají. Počítal jsem že Bolka se dnes zmobilizuje na 150%. Ale nebylo to tak. Myslím že Liberec vyhrál protože byl lepší, překvapil i mne, ale teď už mu postup do finále nemůže uniknout.

+3/0
4.4.2016 20:51

J81i14ř42í 43Z92á23h59o32r17a 5343515122349

;-DTo si děláš srandu ne, to je jak kdybyses probral z nějaký hybernace a celou sezonu prochrápal. Kdyby Bolka hrála na 150% a liberec celej zápas ve čtyřech, i tak by měli mizivou šanci se dostat alespoň do prodloužení. To není rozdíl třídy, ani dvou tříd, je tam obrovská propast. A to všechno při největším respektu k Boleslavským.

+5/0
4.4.2016 21:09

T34o13m38á86š 73V20a34š57e28k 6352796790222

Kdybys byl letitým fandou Liberce, tak bys tý ostažitosti rozumněl (já tam chodím od ́85).:-)

L95u66d66ě33k 96V75ě32t29r87o52v23s80k96ý 8488623782617

Až ta poslední třetina. Jinak to bylo celkem vyrovnané.

0/−1
4.4.2016 20:14

L63u80d51ě81k 56V32ě42t83r55o82v97s82k21ý 8408483832587

Boleslav už nemá co ztratit, tak to zítra může pořádně mydlit a nedat kůži lacino.

0/−1
4.4.2016 20:08

J60i67n56d82r45a 48V57o85š41t77a 1844584119722

Boleslav může leccos, ale vyhrát 4 zápasy ne.

+2/0
4.4.2016 20:11

L51u64d91ě53k 82V91ě49t43r33o48v51s91k34ý 8468763222747

No vždyť to píšu. Můžou to teď aspoň pořádně mydlit.

0/−2
4.4.2016 20:12

L95u47k86á12š 20H14l79o44u13c34a69l 6902640981954

to je takové typicky "urbanovské" - postoupit už nemůžeme, tak je budeme aspoň mydlit :-(

+1/0
4.4.2016 23:52

K80a35r40e55l 47H93r11u66b21ý 3271435179414

nechápu jaktože neuznali ten Jelínkův gól...

L18u78k67á78š 51N68o49v54á20k 6989158315747

Když jede sám na brankáře?? ;-D to asi ne že? První střela šla do betonu, hráč mimo brankoviště, odraz puku od betunu na nohu Jelínka a klasický regulérní gol jako všude na světě!

+2/0
4.4.2016 21:14

J79i94ř80í 74Z83á75h96o48r91a 5883235602719

V žádném případě. Kdyby puk přešel čáru předtím, než se hráč dostane do brankoviště, tak ok, ale jelinek ho tam dotlacil i s brankarem. Ten gol by neuznali ani v hongkongu

+1/0

J61i20ř85í 66K63o98c94u35r85e31k 6975424745748

Přesně tak, napřed brankáři nohou odtlačil beton a pak teprve puk doskákal za čáru odrazem od brusle a hokejky. Takže mu zcela evidentně bránil v pohybu.