Suverénní Liberec je krok od finále. Ani venku nedal Boleslavi šanci

Hokejisté Liberce mají nakročeno k tomu, aby poprvé v historii postoupili do finále play-off. Zvládli totiž i třetí bitvu s Mladou Boleslaví, kterou tentokrát porazili na jejich ledě 3:0. Ba co víc, soupeře jednoznačně přehrávali a už v úterý mohou sérii ukončit v nejkratším možném termínu. Tak jako to zvládli ve čtvrtfinále s Chomutovem.

K54a20r96e17l 19N51o34v42á51č75e46k 5651245849116

Vývoj semifinálových sérií nejspíš rozhodne i boj o titul. Zatímco Plzeňský "prasata" zlikvidují Spartě několik hráčů a tímto stylem hry i sobě dost hráčů, Liberec projde v plné formě.

0/−1
5.4.2016 11:06

P66e74t88r 64H44r90a71b39á29k 6360287152400

Plzeň dělá Liberci medvědí službu. Únaví Spartu, zřejmě jí i díky tvrdé hře zlikviduje nějaké hráče a ve finále je pak Liberec smete snadno ve čtyřech zápasech.

0/−1
5.4.2016 8:36

M19í29r54a 84Z50i35k39m72u19n47d 2644738298529

Na druhou stranu LIB zatím proti sobě neměl důstojného soupeře a to ho může ukolébat. Až pak nastoupí proti otlučenému týmu, který si zvykl hrát nadoraz může mít problém.

+1/−1
5.4.2016 8:55

J10i68ř52í 42Z12á72h77o93r83a 5403265962689

Škoda, že nejde postavit výběr ligy s nejlepší formou, aby Liberec nevyhrál každou sérii 4-0. Super by bylo, kdyby se Sparta s Plzní dohodla na remíze, společně upekli tým a šli na tygry. Ti by ještě museli hrát ve čtyřech, aby to bylo alespoň trochu vyrovnaný.

0/0
5.4.2016 9:17

P82e80t77r 80P90á46l92k32a 6323316610242

chápu, že máš rád tyhlety učený termity, ale měl bych kontrolní otázku. Víš, co znamená henten pojem "udělat někomu medvědí službu"?

K62a24r45e24l 67N52a66p56i90e41r66a73l36a 2361290778466

Boleslav je vyhnaná na penězích Škodovky. Ve fotbale i hokeji. Celou sezónu tam nikdo nechodí na fotbal ani hokej, jen jako v Gablonz plácají řehtačkami;-D. Mají tam pár hokejistů, kteří mi připadají jako zfetovaní: Klepiš, Urban, Lenc, Klimenta....Liberec moc nemusím, ale mají dobře postavenou hru, vyrovnané lajny a supergolmana.

+3/−3
4.4.2016 23:13

K90a27r23e26l 49N46o56v16á36č82e30k 5211195129866

Každý tým je postavený na něčích penězích. Bohužel i Škoda jich dává málo a tak naše "chudá" liga nemá úroveň. Ono se nikomu nechce sponzorovat ten bordel, který je ve většině klubů.

0/0
5.4.2016 11:09

L75i13b39o18r 86V17e93n70g32l97á46ř 4254695592624

MB je sympaticka, ale unavena a ma proti sobe hodne silne soupere. zitra bude konec.

R17a40d69i45m 44N81o39v79o97t32n95ý 5206891393967

Říkám si koho do repre na MS z ligy? Liberec je suvernní ale jako celek. Nikdo tam nevyčnívá. Snad jen Vampola? a ze Sparty? Hlinka hraje výborně.. myslim že by byl ještě platnej, ale už má věk. Nevim jestli by dokázal přepnout na vyšší otáčky.. a co ostatní? Kubalík byl nejlepší střelec po ZČ ale řekl bych, že má na vrcholnou akci ještě rok čas.

T87o26m40á96š 10V62a10š85e62k 6642846890612

Mě by se líbil Radivojevič a Lašák, ale obávám se, že ty papíry by nestihli vyřídit.

0/0
5.4.2016 4:42

P91e17t12r 93P85á28l20k96a 6203546120592

Dnes to bylo naprosto jednoznačné a ve třetí třetině mi bylo Bolky skoro až líto. Kdyby to neznělo tak odpudivě, skoro až sparťansky, namyšleně, tipoval bych, že jim to zítra pustíme, aby si víc play off užil i domácí stánek a slavilo se až doma.

+3/−1
4.4.2016 21:55

K67a75r44e26l 95D21l67a33s44k 7785799916390

A ona takovou hloupost Sparta někde vypustila, ta co vylezla z vás?

+1/−4
4.4.2016 21:59

F44i55l15i64p 47J46a94r94a42b 1123927250907

Zase potoky slz? Ale no tak, to už by jste mohli svůj klub přejmenovat na Mladá Buleslav.

J58i43ř75í 86Z83á68h60o10r46a 5643925552669

kdepak. magicke tadum je 19. dubna. To na tehle souradnicich ( 50.769896, 15.058295 ) vypukne armaggedon.

+1/0
4.4.2016 21:40

T51o48m42á21š 73V10a50š50e23k 6932456430972

Neber to nijak zle, vím, že je to off topic, ale když armagedon, tak určitě bez dvou "g" - já se bráním tam psát i dvě "d" - přesto, že to pěkně vypadá - nevidím, k tomu žádný důvod. Jinak ano, jen by to radši přesunul na náměstí před radnici (kdyby se to povedlo, tak bychom ji mohli i zbourat):-).

0/0
5.4.2016 4:26

M86a82r84i93e 75V89e55r22n93e39r27o19v15a 1808690639801

Na Liberec jsem si vsadila jako celkového vítěze. Je nabuzený jako nikdo z celé extraligy a maximálně by ho mohla potrápit Sparta. Ale nanejvýš dva zápasy. Musel by hodně kiksnout, aby ve finále ztratil.

+5/−2
4.4.2016 21:07

P23a79v27l10í95n50a 32F93á62b88e77r16o45v49á 9406537859811

Přesně tak. Myslím si úplně totéž - ale Spartě věřím trochu víc - bude to vyrovnané finále, ale vyhraje Liberec.

+2/−1
4.4.2016 21:20

O76n24d51ř87e12j 98R53a57t19a24j 4120678296801

von už někdo do finále postoupil? možná liberec tam bude brzo. ale druhé sf. je dost vyrovnané a tvrdit že postoupí sparta je trochu troufalé

0/0
4.4.2016 22:12

P86a41v79l64í25n96a 90F42á61b98e23r10o76v16á 9576897869651

Prostě si myslím, že to bude Sparta. Můj názor. Nic víc v tom nehledejte. (Sparťanka nejsem).

P69e96t28r 14H68r74a38b87á90k 6440627512740

Nepleťte se do rozhovoru mezi ženami, zejména pokud se baví o hokeji:-)

+2/0
5.4.2016 8:38

J12a31n 47Š98v28e37c 5452486317879

Škoda, že zápasy v PO tak nesmyslně kazí rozhodčí. Včera pískali pro Plzeň a dnes mi připadlo, že pro Liberec. Přitom ani jeden z klubů to nemá za potřebí!! Nemířím teď na jednotlivé kluby, ale na obrovskou nekvalitu rozhodčích! Příští kolo zase mohou pískat opačně Rv

Svaz by se měl nad rozhodčími hodně zamyslet. Protože tohle je ostuda a doplácí na ni kluby, které za nic nemohou.

+1/−8
4.4.2016 20:55

J47i12ř53í 87Z96á51h51o11r53a 5173285402799

Rozhodci jsou hodne nadstandard podle mě.

0/0
4.4.2016 21:06

J86a53n 30Š21v37e41c 5162576857869

Podle mě ani náhodou. Tolik chyb co kupí na všechny strany je hrozný. V play off to není tolik vidět jako v ZČ, protože jich píská méně, ale je to děs.

Jen tím kazí velmi zajímavý hokej.

+1/0
4.4.2016 21:08

J60i73ř95í 18Z48á22h79o55r55a 5483195792119

Podle mě jsi velmi kritický. Hopjej se navíc hraje pěkný v obou sériích.

0/0
4.4.2016 21:11

J25a86n 40Š46v48e43c 5192446567719

Každý to vidí jinak a neříkám, že nemáte pravdu. Ale na to, že česká liga patří mezi ty lepší, tak jsou rozhodčí nic moc.

Série jsou ale opravdu pohledné obě dvě.

+1/0
4.4.2016 21:13

T51o59m55á97š 25V18a17š24e40k 6612246910232

Chyby bych odpustil, ale to co dělají zejména v třetích třetinách, tím musí udělat hokejistům v hlavě maglajz. Tím myslím obě semifinále, ale i čtvrtfinále. Tak, doprčic, něco faul je, tak to pískám - a je mi jedno jestli je pátá nebo padesátá pátá minuta. Na tohle museli teď dostat nějaký instrukce. Já si za poslední roky nepamatuju, že bych viděl tak zásadní rozdíl mezi prvními 40 minutami a třetí třetinou (bez ohledu na to, komu fandím) - tím mám na mysli oba zápasy semifinále, ale i zápasy čtvrtfinále.

D95a93v67i23d 75P51r14a12ž53á58k 6924232642466

Včera pískali druhou třetinu pro spartu a třetí pro Plzeň. Takže nekvalita ano, ale v rámci jednoho utkání vykompenzované ...

+1/0
4.4.2016 22:04

M48a33r77t28i85n 32S72y39k13o45r53a 5469825839786

Jsem Liberecký fanoušek, ale nevěřil jsem že dnes vyhrají. Počítal jsem že Bolka se dnes zmobilizuje na 150%. Ale nebylo to tak. Myslím že Liberec vyhrál protože byl lepší, překvapil i mne, ale teď už mu postup do finále nemůže uniknout.

+3/0
4.4.2016 20:51

J80i52ř13í 92Z89á22h22o56r26a 5843715872209

;-DTo si děláš srandu ne, to je jak kdybyses probral z nějaký hybernace a celou sezonu prochrápal. Kdyby Bolka hrála na 150% a liberec celej zápas ve čtyřech, i tak by měli mizivou šanci se dostat alespoň do prodloužení. To není rozdíl třídy, ani dvou tříd, je tam obrovská propast. A to všechno při největším respektu k Boleslavským.

+5/0
4.4.2016 21:09

T56o83m20á74š 17V24a32š67e91k 6872646810612

Kdybys byl letitým fandou Liberce, tak bys tý ostažitosti rozumněl (já tam chodím od ́85).:-)

L76u61d42ě23k 44V61ě81t29r35o78v38s67k61ý 8218883642487

Až ta poslední třetina. Jinak to bylo celkem vyrovnané.

0/−1
4.4.2016 20:14

L20u38d54ě30k 34V56ě55t13r67o86v82s77k30ý 8538433892947

Boleslav už nemá co ztratit, tak to zítra může pořádně mydlit a nedat kůži lacino.

0/−1
4.4.2016 20:08

J89i40n54d50r47a 98V83o71š95t89a 1114114669212

Boleslav může leccos, ale vyhrát 4 zápasy ne.

+2/0
4.4.2016 20:11

L83u50d49ě20k 44V78ě16t52r14o86v20s75k74ý 8988503142357

No vždyť to píšu. Můžou to teď aspoň pořádně mydlit.

0/−2
4.4.2016 20:12

L93u77k66á30š 58H19l96o72u39c70a58l 6382660531124

to je takové typicky "urbanovské" - postoupit už nemůžeme, tak je budeme aspoň mydlit :-(

+1/0
4.4.2016 23:52

K10a74r98e37l 80H43r98u20b88ý 3471355679394

nechápu jaktože neuznali ten Jelínkův gól...

L47u14k17á56š 24N47o42v18á75k 6989108225337

Když jede sám na brankáře?? ;-D to asi ne že? První střela šla do betonu, hráč mimo brankoviště, odraz puku od betunu na nohu Jelínka a klasický regulérní gol jako všude na světě!

+2/0
4.4.2016 21:14

J91i94ř66í 77Z82á32h50o67r12a 5153855372459

V žádném případě. Kdyby puk přešel čáru předtím, než se hráč dostane do brankoviště, tak ok, ale jelinek ho tam dotlacil i s brankarem. Ten gol by neuznali ani v hongkongu

+1/0

J12i47ř78í 10K83o73c95u38r95e93k 6125414325878

Přesně tak, napřed brankáři nohou odtlačil beton a pak teprve puk doskákal za čáru odrazem od brusle a hokejky. Takže mu zcela evidentně bránil v pohybu.