Hokejisté Znojma vyhráli v Salcburku a otočili vývoj finále

Hokejisté Znojma vyhráli ve třetím finálovém utkání mezinárodní ligy EBEL na ledě Salcburku 7:3 a v sérii na čtyři vítězství se ujali vedení 2:1 na zápasy.

M26a55r42e33k 42T83o95p39i70č 4775399757633

Zasloužená výhra. Znojmu výborně zachytal gólman Lukáš, klíč k úspěchu byl i rychlý a uklidňující gól Puchera, na který v pozdějším čase navázali další střelci. Góly Trivina a Čípa - to už zase spíš svědčilo o tom, že měl brankář domácích v závěru utkání těžkou krizi.

Nevím, zda jsem v tomto názoru sám, ale u toho včerejšího zápasu mi připadalo, že to už rozhodčí s vylučováním poněkud přepískli. Do půlky zápasu to bylo tak nějak normální, ale pak se posílali hráči na trestnou lavici, dle mého pohledu, za úplně obyčejné osobní souboje. Nedá se říct, že by rozhodčí některému týmu nadržovali, ale ve třetí třetině se v počtu pět na pět prakticky nehrálo.

0/0
6.4.2016 20:16

P49e27t67r 43D71o50s17t76á67l 1693669912

I když jsem fanda Komety, tak Orlům v této sérii fandím, Dělají čest klubu i českému hokeji. Rozhodně je to zřejmě největší úspěch v historii klubu.

+9/0
6.4.2016 7:02

R74a89d32e31k 31H76r22u86b65ý 6114471922839

Zejména 3.třetina byla nádherná.Domácí bušili,Orli dávali góly.Někdy i se štěstím.Snad si je nevybrali...

Z59d33e79n52ě10k 21G62a29j27a 7837225375371

Ono to vypadá, že si tu jenom přihříváme naši polívčičku, ale nás ta divná EBEL fakt baví! Howgh

+6/0
6.4.2016 2:06

M69i65r67o31s38l85a19v 38G17a53l91k98o 2225493258248

Nádherný výkon a držím palce ať doma ve Znojmě pokračují takhle dál :-)

+11/0
6.4.2016 0:36

R59o62b27e88r16t 23D11o36j40c63a41r 2625917568136

Gratulace hráčům i trenérům!! Poctivý výkon. Nic nepodcenit a verim, ze příští týden oslavíme mistry.....!!! :-)