Baráž: Jihlava zdolala Vary, Litvínov otočil na Slavii z 0:3 na 4:3

Hokejová Slavia vedla po druhé třetině nad Litvínovem pohodlně 3:0. Jenže hosté dokázali po přestávce manko smazat a v prodloužení urvali druhý bod, čímž se na pražský celek v čele baráže dotáhli. Díky výhře poslední Jihlavy nad Karlovými Vary se prolínací soutěž vyrovnává.

J44o61s76e47f 97P66r55o16c40h87á39z94k81a 9259804592145

Ještě jedna poznámka k petici co běží na FF Dukly: znám někoho, kdo zná někoho z ANO na radnici v Jihlavě. Bohužel pro nás fanoušky na naše akce o záchranu přestavby HZS kašlou.

0/0
9.4.2016 6:19

M26a13r45t86i19n 66S96t10r52a50k56a 7620508919888

Jen tak pro zajímavost jsem se zašel podívat na diskuzní fórum fanoušků Slavie. A hned je mi ten tým zase o něco málo sympatičtější, protože se zdá, že zdejší žvanil ve třech nebo kolika nickách by byl zřejmě pro smích i jim :-) Jestli máte při četbě těch nesmyslů pocit, že soudní a objektivní Slávisti neexistujou, tak jich je plný klubový fórum.

+1/0
9.4.2016 4:45

M81i82r71o82s59l32a23v 72K75o60n55e16c36n81y 2729311476808

Jsem nezaujatý ale co si čtu zdejší debatu, musím uznat že diskutér jménem Erik W. má pravdu.. Také mi to přišlo jako že Litvinof musí...

+2/−16
8.4.2016 23:56

M66a12r82t39i86n 35S94t78r46a55k26a 7980538889958

To hlavně v situaci, kdy ho rozhodčí poslali sedm minut před koncem do tří a Duda dostal dvě plus dvě? Nebo kdy? :-)

J67a56n 76L17a66m20a85č 9684734786492

Litvínov vyhrál zaslouženě, první třetina byla vyrovnaná, druhá mu sice utekla, ale ve třetí jasně dominoval, vyplašená Slávia byla pod tlakem i v době vlastní přesilovky poté, co se nechal hloupě vyloučit Duda. Naštěstí to podobným způsobem srovnal Robinson. Verva dnes R^

+7/0
8.4.2016 23:10

K81a83r97e52l 69D61r71e44x19l29e75r 8966899721150

S mandátem který Verva má by měla ostatní soupeře porážet o pět gólů. Dnes to zachránili, ale pokud budou mit takové výpadky, tak nevím nevím

+2/0
8.4.2016 23:26

M16a44r69t14i15n 19S28t95r45a82k91a 7280958499838

Je to špatný, ale jejich klikou je, že ti ostatní jsou ještě horší. Takové výpadky proti kterémukoli týmu s ligovými parametry by byly fatální, tady proti zoufalým Varům, Slavii bez jedinýho pořádnýho hráče mladšího 40 let a Jihlavě by to stačit mělo. Litvínov by sestoupit neměl, leda že si to v těch hlavách pomotají sami. Střely na branku dneska 45:18 pro Litvínov, ve Varech 42:23, s Varama předtím doma 36:13, v Jihlavě 37:17 a se Slavií v prvním kole 34:18. Celkem za pět zápasů 194:89... to není náhoda. Dneska jsem se na Slavii byl podívat a herně to s výjimkou druhé třetiny, kdy Cheze "jeblo", bylo opravdu o konfrontaci extraligy s první ligou.

+1/0
9.4.2016 1:01

P58e15t49r 68H97a98n90á62k 8821434746527

Je fajn, že někteří " diskutéři " můžou opruzovat už jenom u článků o druhé lize ;-D

P76e42t75r 94H34a69n70á57k 8301734156247

poznal ses ? ;-DR^ ... jinak to názvosloví mě fakt baví, počítám, že než půjdu do důchodu, tak se té naší kdysi 1.lize bude říkat " Intergalaktická " ;-D

P44e20t38r 91H15a10n98á56k 8461954306117

rozumem si nikdy neoplýval, takže žádné překvapení ;-)

M38i11r61o95s24l83a23v 31K45o52n11e26c69n87y 2479341106418

obojí je možné.. posmívat, posmávat atd :)

+2/−3
9.4.2016 0:01

M64a42r47t29i73n 21S64t56r37a12k74a 7800368549958

Eriku, tady není žádná diskuze o 1. lize, je tu diskuze o extralize a WSM lize, když už :-) První liga oficiálně neexistuje :-P

+2/0
9.4.2016 1:02

J20o18s42e14f 41S46t45a43r22ý 5144239955389

Dvanáctikolová baráž? Já myslel, že šestikolová :-)

R98o15m63a11n 78V89í31c65e49n96e49c 2199672368762

"Drápale, hlavně nemyslet!" "Od toho jsme tady my".

0/0
9.4.2016 15:41

E30r73i34k 27W46i65n93k75e34l14m36a34n90n 7312251191482

ve třetí třetině bylo zřejmé: Kitvínov NESMÍ PROHRÁT - to je REALITA !!

+2/−27
8.4.2016 21:32

M67a38r80t98i65n 66F25i39s76c69h74e62r 9743269729

Ano Eriku,jistě a kdo ten povel dal?Slávka nechce do ligy teda?Mě to vysvětli,jinak super Verva,super obrat,to měli udělat i ve Varech,paráda:-)

+14/0
8.4.2016 21:35

L93e52o14š 74K81o89f24r63o15ň 6389389952522

Erik neumí unést prohru a vždy hledá stejné výmluvy a stejná "zdůvodnění". To je REALITA.

L23e58o87š 63K40o47f27r50o37ň 6579539742752

Eriku, já vím, o čem hovořím. Ty jen tlučeš prázdnou slámu.

+3/0
8.4.2016 23:25

M70a36r69t71i74n 45S35t50r75a73k74a 7440478759498

To je jasný :-) Střely na branku 4:18, Slavia dostala v tý třetí třetině výhodu dlouhý přesilovky pět na tři a čtyři minuty v kuse pět na čtyři, ale můžou za to zase všichni kolem :-) Eriku Eriku... už nejsi ani vtipnej, už je to jenom smutný.

+4/0
9.4.2016 4:47

D66a72v12i54d 67K85r25á78t18k87ý 3334913261824

Erika Kindermann. Myslím, že štěstí už měla letos Slavia dost. Teď už přijdou krušné ligy a návrat do 2 ligy, kam Slavia patří.

E41r44i73k 26W50i47n97k57e40l60m29a16n28n 7822461651382

když budou Ruské Vary hokojevě lepší (nebudou) ať vyhrají, ale občas se rozhoduje místo na ledě u zeleného stolu a to mě jako milovníka pravdy šíleně mrzí

+2/−4
8.4.2016 22:18

J31a47n 18M82l27e30j46n61e56k 7885519976388

Nebejt Litvínova, tak si v roce 1998 slavil akorát vánoce! A to je realita!

+3/−1
8.4.2016 22:19

E66r24i56k 91W33i28n63k51e35l70m82a29n31n 7142941141142

já proti Litvínovu nic nemám až na ten dnešní koupený zápas teda

+2/−2

A86l31e64n95a 55B85e68n35e23š23o36v63á 9939582551589

Eriku, neztrapňujte se tady! nevím, na jakém zápase jste byl, ale v Edenu těžko. Slavii rozhodně rozhodčí nezařízl.

+3/0

J11a93n 15K58o35f58r27o12ň 3867953768345

Ten na žádném zápase nebyl, a do Edenu netrefí ani s navigací.:-)

+5/0
8.4.2016 23:16

A63l95e25n51a 57B52e11n30e42š42o20v38á 9869652201149

Tam poslal svého věrného druhá Konečného :-)

+1/0

A37l86e41n22a 37B69e29n20e88š54o78v38á 9139622181589

Druha

0/0
8.4.2016 23:37

M18i43r71o27s97l83a16v 51K56o35n26e68c82n75y 2719681486238

já tam dnes nebyl, vařil jsem doma.. Někdo musí být občas u plotny, víš Álo? :)

+2/−1
9.4.2016 0:06

J73a10k64u64b 96J93e75m15e61l12k72a 7729264798336

Ano vždycky máš pravdu je s tím ,že nesestoupí ti to nějak nevyšlo.

Furt si říkám kde se stala chyba.

0/0
8.4.2016 23:46

M60a29r52t93i91n 16S52t79r89a64k11a 7520608369228

Šimánku, copak? Předdefinovanej text? :-)

0/0
9.4.2016 1:03

J81o20s88e89f 87S18t93a53r46ý 5774519915319

Jaká škoda, že Jihlava nedotáhla domácí zápas se Slávií do vítězného konce.

+9/0
8.4.2016 21:30

J13i77r83k18a 45K44a32n56t28a 2739565165306

je fakt, že mohla mít namísto nynějších 6 bodů 9, to by byla jiná pohádka a rázem by se s ní počítalo, leč um Slavie a rozhodčích (zakázané uvolnění které nebylo) byl o něčem jiném. Nu což, postavit se proti tomu čelem a jak říká jeden můj kolega: znovu, lépe, radostněji...