Baráž: Jihlava zdolala Vary, Litvínov otočil na Slavii z 0:3 na 4:3

Hokejová Slavia vedla po druhé třetině nad Litvínovem pohodlně 3:0. Jenže hosté dokázali po přestávce manko smazat a v prodloužení urvali druhý bod, čímž se na pražský celek v čele baráže dotáhli. Díky výhře poslední Jihlavy nad Karlovými Vary se prolínací soutěž vyrovnává.

J24o46s88e20f 80P93r23o16c50h29á40z23k77a 9819264452815

Ještě jedna poznámka k petici co běží na FF Dukly: znám někoho, kdo zná někoho z ANO na radnici v Jihlavě. Bohužel pro nás fanoušky na naše akce o záchranu přestavby HZS kašlou.

0/0
9.4.2016 6:19

M45a94r35t46i88n 27S85t90r74a61k34a 7760158929248

Jen tak pro zajímavost jsem se zašel podívat na diskuzní fórum fanoušků Slavie. A hned je mi ten tým zase o něco málo sympatičtější, protože se zdá, že zdejší žvanil ve třech nebo kolika nickách by byl zřejmě pro smích i jim :-) Jestli máte při četbě těch nesmyslů pocit, že soudní a objektivní Slávisti neexistujou, tak jich je plný klubový fórum.

+1/0
9.4.2016 4:45

M93i32r19o61s17l54a15v 39K92o22n69e17c72n89y 2159551586458

Jsem nezaujatý ale co si čtu zdejší debatu, musím uznat že diskutér jménem Erik W. má pravdu.. Také mi to přišlo jako že Litvinof musí...

+2/−16
8.4.2016 23:56

M42a42r87t21i66n 34S29t12r28a16k41a 7880388449358

To hlavně v situaci, kdy ho rozhodčí poslali sedm minut před koncem do tří a Duda dostal dvě plus dvě? Nebo kdy? :-)

J98a97n 13L83a34m81a55č 9714594826932

Litvínov vyhrál zaslouženě, první třetina byla vyrovnaná, druhá mu sice utekla, ale ve třetí jasně dominoval, vyplašená Slávia byla pod tlakem i v době vlastní přesilovky poté, co se nechal hloupě vyloučit Duda. Naštěstí to podobným způsobem srovnal Robinson. Verva dnes R^

+7/0
8.4.2016 23:10

K14a12r32e78l 42D15r20e88x28l46e35r 8226969711740

S mandátem který Verva má by měla ostatní soupeře porážet o pět gólů. Dnes to zachránili, ale pokud budou mit takové výpadky, tak nevím nevím

+2/0
8.4.2016 23:26

M89a45r89t87i31n 32S12t39r66a38k49a 7930378669388

Je to špatný, ale jejich klikou je, že ti ostatní jsou ještě horší. Takové výpadky proti kterémukoli týmu s ligovými parametry by byly fatální, tady proti zoufalým Varům, Slavii bez jedinýho pořádnýho hráče mladšího 40 let a Jihlavě by to stačit mělo. Litvínov by sestoupit neměl, leda že si to v těch hlavách pomotají sami. Střely na branku dneska 45:18 pro Litvínov, ve Varech 42:23, s Varama předtím doma 36:13, v Jihlavě 37:17 a se Slavií v prvním kole 34:18. Celkem za pět zápasů 194:89... to není náhoda. Dneska jsem se na Slavii byl podívat a herně to s výjimkou druhé třetiny, kdy Cheze "jeblo", bylo opravdu o konfrontaci extraligy s první ligou.

+1/0
9.4.2016 1:01

P19e33t80r 33H67a57n12á13k 8321774316257

Je fajn, že někteří " diskutéři " můžou opruzovat už jenom u článků o druhé lize ;-D

P92e21t82r 32H88a36n12á41k 8731144276867

poznal ses ? ;-DR^ ... jinak to názvosloví mě fakt baví, počítám, že než půjdu do důchodu, tak se té naší kdysi 1.lize bude říkat " Intergalaktická " ;-D

P48e64t84r 46H62a38n66á47k 8921274356697

rozumem si nikdy neoplýval, takže žádné překvapení ;-)

M72i41r19o63s41l52a48v 23K86o96n29e97c80n48y 2289851646908

obojí je možné.. posmívat, posmávat atd :)

+2/−3
9.4.2016 0:01

M50a76r26t39i64n 76S51t45r12a35k61a 7650718849958

Eriku, tady není žádná diskuze o 1. lize, je tu diskuze o extralize a WSM lize, když už :-) První liga oficiálně neexistuje :-P

+2/0
9.4.2016 1:02

J88o73s21e36f 16S25t47a34r46ý 5214889645729

Dvanáctikolová baráž? Já myslel, že šestikolová :-)

R40o44m92a94n 30V96í22c84e88n63e30c 2719672358702

"Drápale, hlavně nemyslet!" "Od toho jsme tady my".

0/0
9.4.2016 15:41

E89r71i53k 13W16i30n24k10e31l42m18a47n64n 7492851801652

ve třetí třetině bylo zřejmé: Kitvínov NESMÍ PROHRÁT - to je REALITA !!

+2/−27
8.4.2016 21:32

M62a11r43t71i65n 62F53i15s39c92h38e22r 9893179289

Ano Eriku,jistě a kdo ten povel dal?Slávka nechce do ligy teda?Mě to vysvětli,jinak super Verva,super obrat,to měli udělat i ve Varech,paráda:-)

+14/0
8.4.2016 21:35

L76e85o31š 72K98o74f41r68o25ň 6449719622222

Erik neumí unést prohru a vždy hledá stejné výmluvy a stejná "zdůvodnění". To je REALITA.

L87e40o35š 88K70o78f28r23o81ň 6909319422272

Eriku, já vím, o čem hovořím. Ty jen tlučeš prázdnou slámu.

+3/0
8.4.2016 23:25

M36a92r10t41i55n 82S56t35r39a36k97a 7610848859958

To je jasný :-) Střely na branku 4:18, Slavia dostala v tý třetí třetině výhodu dlouhý přesilovky pět na tři a čtyři minuty v kuse pět na čtyři, ale můžou za to zase všichni kolem :-) Eriku Eriku... už nejsi ani vtipnej, už je to jenom smutný.

+4/0
9.4.2016 4:47

D62a98v76i64d 41K39r56á40t37k33ý 3874773271884

Erika Kindermann. Myslím, že štěstí už měla letos Slavia dost. Teď už přijdou krušné ligy a návrat do 2 ligy, kam Slavia patří.

E84r16i80k 50W81i22n66k79e86l84m96a36n18n 7382321761672

když budou Ruské Vary hokojevě lepší (nebudou) ať vyhrají, ale občas se rozhoduje místo na ledě u zeleného stolu a to mě jako milovníka pravdy šíleně mrzí

+2/−4
8.4.2016 22:18

J34a83n 79M20l53e74j47n27e70k 7165159176438

Nebejt Litvínova, tak si v roce 1998 slavil akorát vánoce! A to je realita!

+3/−1
8.4.2016 22:19

E33r92i51k 55W80i10n68k48e22l36m49a11n48n 7852231381192

já proti Litvínovu nic nemám až na ten dnešní koupený zápas teda

+2/−2

A15l84e43n47a 66B30e52n20e41š40o43v32á 9219162601729

Eriku, neztrapňujte se tady! nevím, na jakém zápase jste byl, ale v Edenu těžko. Slavii rozhodně rozhodčí nezařízl.

+3/0

J52a61n 14K83o61f56r31o18ň 3297213578395

Ten na žádném zápase nebyl, a do Edenu netrefí ani s navigací.:-)

+5/0
8.4.2016 23:16

A18l15e88n33a 88B60e10n30e72š94o65v72á 9989452491689

Tam poslal svého věrného druhá Konečného :-)

+1/0

A34l25e11n30a 87B38e94n33e19š53o57v57á 9629352281559

Druha

0/0
8.4.2016 23:37

M72i22r12o36s51l19a43v 59K15o40n98e57c95n41y 2849251176628

já tam dnes nebyl, vařil jsem doma.. Někdo musí být občas u plotny, víš Álo? :)

+2/−1
9.4.2016 0:06

J82a13k19u37b 51J78e19m64e23l44k12a 7529674478766

Ano vždycky máš pravdu je s tím ,že nesestoupí ti to nějak nevyšlo.

Furt si říkám kde se stala chyba.

0/0
8.4.2016 23:46

M19a98r85t42i22n 26S25t81r50a24k57a 7390478379778

Šimánku, copak? Předdefinovanej text? :-)

0/0
9.4.2016 1:03

J68o41s50e98f 51S24t45a44r70ý 5324269865949

Jaká škoda, že Jihlava nedotáhla domácí zápas se Slávií do vítězného konce.

+9/0
8.4.2016 21:30

J97i57r62k72a 61K79a85n41t98a 2829935465676

je fakt, že mohla mít namísto nynějších 6 bodů 9, to by byla jiná pohádka a rázem by se s ní počítalo, leč um Slavie a rozhodčích (zakázané uvolnění které nebylo) byl o něčem jiném. Nu což, postavit se proti tomu čelem a jak říká jeden můj kolega: znovu, lépe, radostněji...