Liberecký Radivojevič po prohře: Teď se ukáže, že jsme dobrý mančaft

Ačkoli Liberec v prvním finále hokejového play-off prohrál, nepůsobil skleslým dojmem. "Mám ze zápasu dobrý pocit. Nejsme stroje, čekali jsme, že nebudeme pořád vyhrávat. Teď ukážeme, že jsme dobrý mančaft, protože jsme v sezoně neprohráli ani jednou dvakrát po sobě. Věřím, že to v pátek potvrdíme," řekl útočník Branko Radivojevič.

M77i68r91o33s17l31a12v 83T73r94o52u39s19i55l 8274538104930

tak prohru liberce hned v prvním finále doma jsem fakt nečekal;-(

0/0
15.4.2016 14:56

P22e25t74r 52V71e19s95e71l38ý 7424785194818

Říká se mi to celkem těžce, ale Sparta se mi letos líbí a to nás vyřadila. Nepanikaří, hraje pořád to svoje. Fakt se mi líbí. Liberec vede 1:0 a do druhé třetiny nastoupí jako by měl nahráno alespoň o pět gólů.

+3/0
15.4.2016 8:41

J38a35r16d19a 89H29o73f52m20a26n52n 4210515404

ano jen souhlas, vyrovnané čtyři pětky - stále si drží svoji hru, trenér ,,dozrál, a umí mužstvu vtisknout to co chce a ví jaké možnosti hráči pod ním mají

+1/0
15.4.2016 8:44

P45a75v56e83l 89Š77m72í65d 7764458349962

trenér dozrál?;-D,Sparta hraje dobře pokud určuje ráz hry,jak prohrává je poloviční.Dyť v 1.třetině to pořád vypadalo že hraje Liberec přesilovku.

0/0
15.4.2016 9:19

J81a36r45d91a 68H15o64f22m24a13n13n 4450375334

ano dozrál - že tedy nedali více golů :-), zatím když prohrává liberec tak neví co hrát viz. včera poslední třetina

+1/0
15.4.2016 9:28

P36e51t11r 98V31e40s29e77l60ý 7954805584888

jenže ve druhé třetině začal hrát Liberec úplné prd...

0/0
15.4.2016 9:38

J41a18r71d58a 70H84o91f47m46a17n27n 4560475554

nějak se to Liberci rozpadlo, když se museli uchylovat jen k hrubým faulům, prostě labilita a mindrák ze Sparty je znát

+3/−2
15.4.2016 8:08

J38a26n 41L72a21k56o65m51ý 7311645765234

No až to po dnešku bude 0:2 po prvních domácích zápasech, tak jsem zvědavej jestli budou i dál takhle namyšlený. S jejich nervovou labilitou to bude se spravedlivýma rozhodčíma pro Liberec neřešitelný.

+2/−2
15.4.2016 7:46

S92t76a13n75i49s21l20a25v 33V14o51l54e41m60a44n 7854887435826

Sparta prohrala prvni SF ....kolik to bylo 1-6? Taky si mel takhle hustou rec nebo ses klepal abyste nevyjeli po ctyrech peti zapasech? Prvni zapas nikomu finale nevyhraje ani neprohraje, uvidime dneska. Kdyby to bylo 0-2, tak to bude problem, ale pochybuju o tom, spis predpokladam podobnej vyvoj jak sparta plzen

+1/0
15.4.2016 8:03

K52a83r84e89l 61V28o32j69t11a 6331887858172

No za ten faul mimo hru bych nedával 5 minut, trest by neměl být žádný.Ale hráč, tedy v tomto případě Vampola by měl mít další zápas stopku.Tohle se prostě nedělá.

P61a61v65e87l 41Š91m19í87d 7534378979352

Holý to nemete,je to tělem i duší Sparťan,bacha na to.

0/0
15.4.2016 9:24

R55o28m82a39n 92O23l51s64z37o40w87y 3176397220565

To máte pravdu, ale přesto to smete, to Vám garantuji.

0/0
15.4.2016 11:31

J89a92n 37N43á21d14v28o76r55n30í62k 7253338415307

Ani jeden zápas stop. A je to tak správně.

+3/0
15.4.2016 6:39

J47a16r28d18a 27H65o85f88m58a15n34n 4210775304

za pokus zranit hráče ( a to strčení proti hraně dvířek je) by měl stát min. 3 zápasy

+1/0
15.4.2016 8:07

J73a57n 58N28á44d28v93o25r92n86í31k 7363508365187

Prosím vás... Vy jste se nám nějak rozčertil.

+1/0
15.4.2016 8:21

J39a97r27d32a 16H91o80f88m30a93n90n 4140145784

ne - mám jen tu výhodu že ,,mé,, mužstvo vypadlo již dříve a ted to sleduji okem nezávislého fanouška

P34a53v24e89l 46Š64m10í38d 7854938539462

tak to je potom závislost na něčem jiném.To bych spíš ocenil toho co tam Švrčkovi málem zaseknul hokejku do krku a chtěl ho otočit,ale ne toto.

K30a78r13e78l 27K89o13p76e70c44k97ý 3454843566401

Vampola i Birner by měli dostat alespoň 3 zápasy za ty prasárny co udělali... RvRvRv