Liberecký Radivojevič po prohře: Teď se ukáže, že jsme dobrý mančaft

Ačkoli Liberec v prvním finále hokejového play-off prohrál, nepůsobil skleslým dojmem. "Mám ze zápasu dobrý pocit. Nejsme stroje, čekali jsme, že nebudeme pořád vyhrávat. Teď ukážeme, že jsme dobrý mančaft, protože jsme v sezoně neprohráli ani jednou dvakrát po sobě. Věřím, že to v pátek potvrdíme," řekl útočník Branko Radivojevič.

M11i83r49o39s21l86a35v 87T97r46o43u63s39i20l 8464678854250

tak prohru liberce hned v prvním finále doma jsem fakt nečekal;-(

0/0
15.4.2016 14:56

P59e52t15r 54V32e58s53e34l98ý 7214415434188

Říká se mi to celkem těžce, ale Sparta se mi letos líbí a to nás vyřadila. Nepanikaří, hraje pořád to svoje. Fakt se mi líbí. Liberec vede 1:0 a do druhé třetiny nastoupí jako by měl nahráno alespoň o pět gólů.

+3/0
15.4.2016 8:41

J58a43r62d42a 30H60o97f66m19a46n54n 4280415464

ano jen souhlas, vyrovnané čtyři pětky - stále si drží svoji hru, trenér ,,dozrál, a umí mužstvu vtisknout to co chce a ví jaké možnosti hráči pod ním mají

+1/0
15.4.2016 8:44

P74a42v77e35l 52Š84m79í69d 7384738569602

trenér dozrál?;-D,Sparta hraje dobře pokud určuje ráz hry,jak prohrává je poloviční.Dyť v 1.třetině to pořád vypadalo že hraje Liberec přesilovku.

0/0
15.4.2016 9:19

J90a84r86d87a 24H56o63f37m83a29n76n 4760265174

ano dozrál - že tedy nedali více golů :-), zatím když prohrává liberec tak neví co hrát viz. včera poslední třetina

+1/0
15.4.2016 9:28

P87e57t50r 15V60e35s89e21l78ý 7914305844888

jenže ve druhé třetině začal hrát Liberec úplné prd...

0/0
15.4.2016 9:38

J58a38r88d15a 87H85o68f69m22a79n30n 4310965644

nějak se to Liberci rozpadlo, když se museli uchylovat jen k hrubým faulům, prostě labilita a mindrák ze Sparty je znát

+3/−2
15.4.2016 8:08

J13a62n 54L65a10k19o44m95ý 7311295325234

No až to po dnešku bude 0:2 po prvních domácích zápasech, tak jsem zvědavej jestli budou i dál takhle namyšlený. S jejich nervovou labilitou to bude se spravedlivýma rozhodčíma pro Liberec neřešitelný.

+2/−2
15.4.2016 7:46

S30t70a78n15i93s67l38a67v 14V98o94l24e87m89a56n 7474747775296

Sparta prohrala prvni SF ....kolik to bylo 1-6? Taky si mel takhle hustou rec nebo ses klepal abyste nevyjeli po ctyrech peti zapasech? Prvni zapas nikomu finale nevyhraje ani neprohraje, uvidime dneska. Kdyby to bylo 0-2, tak to bude problem, ale pochybuju o tom, spis predpokladam podobnej vyvoj jak sparta plzen

+1/0
15.4.2016 8:03

K83a62r70e85l 58V34o36j29t75a 6531617168682

No za ten faul mimo hru bych nedával 5 minut, trest by neměl být žádný.Ale hráč, tedy v tomto případě Vampola by měl mít další zápas stopku.Tohle se prostě nedělá.

P33a21v81e89l 93Š58m19í24d 7554408639682

Holý to nemete,je to tělem i duší Sparťan,bacha na to.

0/0
15.4.2016 9:24

R44o24m17a23n 69O35l27s24z39o24w17y 3216427970645

To máte pravdu, ale přesto to smete, to Vám garantuji.

0/0
15.4.2016 11:31

J84a12n 50N63á60d42v55o36r46n12í39k 7863198375477

Ani jeden zápas stop. A je to tak správně.

+3/0
15.4.2016 6:39

J67a21r38d65a 95H96o26f45m85a42n74n 4510625184

za pokus zranit hráče ( a to strčení proti hraně dvířek je) by měl stát min. 3 zápasy

+1/0
15.4.2016 8:07

J13a69n 57N94á93d34v22o15r75n12í36k 7883878695217

Prosím vás... Vy jste se nám nějak rozčertil.

+1/0
15.4.2016 8:21

J39a47r18d86a 90H56o95f82m75a11n66n 4680665634

ne - mám jen tu výhodu že ,,mé,, mužstvo vypadlo již dříve a ted to sleduji okem nezávislého fanouška

P93a36v64e55l 50Š54m26í45d 7954698369782

tak to je potom závislost na něčem jiném.To bych spíš ocenil toho co tam Švrčkovi málem zaseknul hokejku do krku a chtěl ho otočit,ale ne toto.

K37a29r35e31l 65K36o55p10e96c87k47ý 3794213886191

Vampola i Birner by měli dostat alespoň 3 zápasy za ty prasárny co udělali... RvRvRv