Plán pro úvodní duel s Ruskem: přežít první třetinu, pak se uvidí

První zápas a hned domácí Rusko. Hokejová reprezentace v pátek v 19.15 zažije hodně ostrý vstup do mistrovství světa. A tak plán zní jasně: Přežít první třetinu, pak se uvidí.

M92i91l12o89s93l77a22v 17U47r51b84a67n 4208849840483

Velmi optimistický nadpis článku.;-)

0/0
6.5.2016 13:18

V88l97a20d76i23m43i19r 97S56o43u39k89a76l 4830511801906

Podle mě bude nejdůležitější pokusit dát alespoň o jeden gól více než soupeř ;-)

+1/0
6.5.2016 12:42

M22a98r30t43i35n 31B35o28u44č43e55k 7975775617157

Uz se tesim az budeme v ty nasi hospudce o druhe tretine soutezit mezi sebou,komu se vic natrasa bricho pri fandeni a na konci uz ani nebudeme vedet,kolik to skoncilo...-))))

+1/0
6.5.2016 12:33

M22a94r76t70i77n 69D23a58n82i13s 7426600480326

takže Vůjtek nechce prezradiť meno brankára, ale taktiku na prvú tretinu vytrúbi sfleku do médií ;) Aby neboli Rusi prekvapení..

0/−1
6.5.2016 12:31

R40i62c10h14a76r96d 85V63e14s62e75l83ý 5577782101636

"přežít třetinu" je podle vás taktika, která by se navíc musela tajit a předávat hráčům v šifrovaných depeších???...;-D

0/0
6.5.2016 12:44

V10á78c81l33a76v 80Š17u80b13r30t 9977493478397

Správná taktika, domnívám se, by měla být přesně opačná: první třetinu na ně vlítnout a doufat, že znejistěj. Pak je šance na dobrý výsledek. Spoléhat na defenzivu, což je naše největší slabina, není asi úplně na místě.

0/0
6.5.2016 12:29

J70a86r95m14i79l 55J93e10g63l 3290572909234

To je přeci myšleno a odpovídá to skutečnosti, že jsme úplní outsideři a vzhlížíme k tomu nahoře, ať je k nám milostiv. Když bude, tak by se to mohlo snad nějak uplácat... Víc tam nehledejte

0/0
6.5.2016 13:30

R93i92c22h44a58r28d 13V63e78s24e54l58ý 5557282101566

já bych jel na klasickou ostřílenou taktiku - dát vždycky aspoň o jeden gól víc, než soupeř a zlato v kabeli....;-)

P89a92v85e19l 17G63ü90n29t36h38e91r 8715505556344

Tak od kolika se ten hokej hraje??!! tady je psáno 19.15, CT SPORT má začátek 18.45. Na webech je psáno 18.15. Jsem z toho trošku zmatenej. Upřesní mi někdo prosím?

0/−1

M36a92r53t65i83n 41B27o52u87č95e59k 7705385197967

Hraje se to dneska...staci? -)

0/0

M84a60r20t34i67n 62B42o89u48č44e54k 7955465417237

Zapnete to pro sicht v 18:15 a urco o to neprijdete....-)

0/0

M34a20r28t94i81n 22B34o61u29č87e72k 7495975237567

..sichr...

0/0

P91a61v19e39l 52G40ü60n25t86h71e93r 8135145306394

No čekal jsem lepší odpovědi, ale zkusim si odpovědět sám :-) začne to 19.15 ct sport zacina tradičně 30 minut předem (proto těch 18.45) a 18.15 je to možná Ruského času? mohlo by být?

+1/0

M44a79r21t74i71n 49B51o43u37č83e60k 7985895467947

Ale asi jo...-))

0/0
6.5.2016 12:34

M22i43c76h90a51l 91M86r17a88z81i72k 6937417334870

to nebude, rusky cas je o par hodin napred, tam bude predpokladam cca 20:15 nebo 21:15 :) v Lotyssku je 20:15, takze tech 18:15 bude spise chyba nektereho autora...

0/0
6.5.2016 12:46

R19i30c40h89a52r92d 38V32e51s17e50l28ý 5807542911416

podle mě zápas začíná 19:15 a od 18:45 začíná studio, kde se budem utěšovat, vymýšlet různé teorie, které podpoří naše šance na výhru a rozebírat, jakou má který hráč z ruské sborné zrovna náladu...;-)

+4/0
6.5.2016 12:30

M69i77l91o58s59l35a22v 78U46r57b72a32n 4928979540203

18:45 - 19:15 - elektronická tužka, hypotézy a tlachy.

19:15 - vhazování

0/0
6.5.2016 13:23

M20a49r74t40i67n 10B93o12u83č21e35k 7835115737157

Bylo by mozny,ze by vsichni nasi hraci ucpali branku a ta by tak byla neprustrelna?to by byla plichta a na najezdy by to mozna vyslo...

+1/−1
6.5.2016 12:25

V61á96c49l12a25v 49Š73u38b82r17t 9607533938307

S tímto předpo.raným přístupem tu první třetinu určitě nepřežijeme:-)

+1/0
6.5.2016 12:22

M16a38r52t61i39n 17B41o79u60č72e69k 7835885747477

Kolmy nakopavany balony dopredu a trefovat zarizeni...-))))receno fotbalovou terminologii a taktikou Pepika Hnatka...-))

T98o89m81a78s 81K79r51a19l 7804840571

To je jak kopačková reprezentace za Pepika Chovance: první poločas neinkasovat a ve druhém se děj vůle boží.8-o

+1/0
6.5.2016 12:17

E32r67i71k 30S86l38a65v23a83t17a 4953646273162

Já jen doufám, ze ten "plán " je v článku vytrzeny z kontextu...

R71i96c96h34a98r13d 92H52o93t17o20v28ý 7564513127350

No to je plán. 20 minut bránit a pak se uvidí. Vůjtku, jsi borec ;-DRv!!

A26l32e77š 79M30e17t13l68i70c65k71ý 4582474454189

Plán zní jasně, muž s pukem nesmí projít a to celých 60 minut zápasu. :)

P40e56t55r 83H28r59a87b63á29k 6610397352820

Pro mínusaře předkládam bilanci na posledních 3 MS s těžkými soupeři, tj. Finsko, Švédsko, USA, Rusko, Kanada, Švýcarsko - 2 výhry v norm. hrací době, 1 výhra po nájezdech, 2 prohry po nájezdech, 9 proher v norm. hrací době, tj. 2-1-2-9. To jjsou reálná čísla za okolností, kdy jsme měli myslím kvalitnější kádr a kdy jsme ostatní soupeře většinou poráželi o gol, popř. dva. Létošního šampionátu se upřímně dost bojím.

+3/−1

P24e86t53r 45V55i96n47t79r90l68í75k 3456924291

Takhle vypadá přátelé český hokej v roce 2016, tomu říkám panáčku taktika... Hlinka se v hrobě obrací

+2/0

P94e45t76r 63P20á89l18k35a 6243126620272

proč by se měl obracet v hrobě? Jeho tým v Naganu hrál v klíčovém čtvrtfinále první třetinu s taktikou "pojďme se zkusit dostat za půlku".

Jestli ono to nebude i o síle soupeře, co?

P96e94t40r 82V49i86n78t48r34l40í91k 3286514971

Tenkrát měli nějakou strategii a nepochybně sílu mužstva. Dnes je strategie víceméně žádná a síla mužstva minimální

O44p24a63č53k40o 98D54a69v66i24d 8597355859368

Bruslit a řezat je, jak za starých dobých časů...Oni to nesnášej.

F81i40l15i83p 47K13o45l27b67á44b30e23k 2146246185821

Odkud je to nevím, ale je to místní komunista a zarytý antijágrovec.

P77e15t39r 93H36r61a36b95á86k 6310657332350

Tak skupina je to dost těžká. V podstatě postup do QF je aktuálně 50 na 50. Na silné týmy nemáme, takže s Ruskem a Švédskem určitě padnem. Velké problémy nám dělá Švýcarsko a i zde očekávám prohru. O 4. místo ve skupině bude tuhý boj s Lotyšskem, Norskem i Dánskem. A Kazachstán nebude jen komparz. Nalosování máme opět dost blbé. Po třech zápasech budeme mít možná jednu výhru a pak zápas o vše s Norskem. Závěrečný zápas se Švýcarskem může být hodně zajímavý. V PO je pak samozřejmě možné všelicos, ale nejdříve je nutné se tam vůbec dostat.

+8/−7
6.5.2016 11:14

F41i94l96i43p 80L66o11u68k26a 4676456428461

Souhlasím. Vidím to stejně. Klidně můžem být po třech zápasech bez bodu, stát se to může. A pak nám budiž samo nebe milostivo. A žádný outsider na dohled. Naopak, severské týmy, na které tradičně "neumíme", Švýcaři (ani nemluvit) a skorodomácí Kazachstán s naturalizovanými Kanaďany.

Nebude to nic lehkého a ani bych se nedivil, kdyby to letos poprvé v historii nevyšlo.

+4/−2
6.5.2016 11:19

P79e21t39r 61H58r38a32b11á45k 6980847242560

Tak tým bude určitě bojovat, bude semknutý a prostě nechám tam duši, ale ani to nemusí stačit. Oproti jiným šampionátům máme, nebojím se to napsat, výrazně slabší tým, a naopak ostatní týmy jsou podle mého na podobné úrovni. Já samozřejmě věřím, že postoupíme, ale letos to bude asi nejtěžší za tu dobu, co naší reprezentaci aktivně fandim, tj. od roku 1994.

+2/0
6.5.2016 11:28

F65i52l43i87p 83L79o73u41k71a 4406746498861

Ne, přesně prostě. Na to pořadí zápasů jsem se už dřív díval, a i s ohledem na okolnosti nominace a přípravy se ty spekulace prostě nabízejí. To si právě myslím, že nějak cítíme stejně, jako "dlouhodobí fandové". Ale samozřejmě to neznamená, že se to nepodaří. Jen že to riziko tam je. Samozřejmě, jako vždycky ve sportu, zítra (nebo i dnes) už to může vypadat úplně jinak.

0/0
6.5.2016 11:37

P72e21t59r 60H46r92a60b88á80k 6240667352710

Tak pokud neuspějí, nebudu jím to vyčítat. Na posledních MS jsme byli ve skupinách dvakrát třetí a jednou čtvrtí. Takže to bylo vždy skoro o fous. jednou to holt o fous vyjít nemusí.

+2/0
6.5.2016 11:40

P37e11t34r 95P94á22l29k33a 6103586340372

stát se může leccos, koneckonců hraje se na dvě brány, začíná se za stavu 0:0 a jdeme od zápasu k zápasu, ale mám neodbytný pocit, že většinou když jsme vyhlašovali, že je důležité přežít první třetinu, zpravidla jsme pak někdy kolem sedmé minuty prohrávali 2:0.