Plán pro úvodní duel s Ruskem: přežít první třetinu, pak se uvidí

První zápas a hned domácí Rusko. Hokejová reprezentace v pátek v 19.15 zažije hodně ostrý vstup do mistrovství světa. A tak plán zní jasně: Přežít první třetinu, pak se uvidí.

M17i79l38o66s29l15a71v 24U66r39b67a84n 4888169870403

Velmi optimistický nadpis článku.;-)

0/0
6.5.2016 13:18

V54l67a18d45i66m32i75r 36S42o86u22k46a60l 4140381601306

Podle mě bude nejdůležitější pokusit dát alespoň o jeden gól více než soupeř ;-)

+1/0
6.5.2016 12:42

M35a51r74t33i82n 42B43o52u94č16e80k 7705485237957

Uz se tesim az budeme v ty nasi hospudce o druhe tretine soutezit mezi sebou,komu se vic natrasa bricho pri fandeni a na konci uz ani nebudeme vedet,kolik to skoncilo...-))))

+1/0
6.5.2016 12:33

M67a21r23t82i72n 34D83a13n11i34s 7426920350636

takže Vůjtek nechce prezradiť meno brankára, ale taktiku na prvú tretinu vytrúbi sfleku do médií ;) Aby neboli Rusi prekvapení..

0/−1
6.5.2016 12:31

R10i16c64h62a64r22d 16V71e35s73e92l70ý 5267932651926

"přežít třetinu" je podle vás taktika, která by se navíc musela tajit a předávat hráčům v šifrovaných depeších???...;-D

0/0
6.5.2016 12:44

V72á25c80l92a92v 25Š76u57b10r66t 9707313588107

Správná taktika, domnívám se, by měla být přesně opačná: první třetinu na ně vlítnout a doufat, že znejistěj. Pak je šance na dobrý výsledek. Spoléhat na defenzivu, což je naše největší slabina, není asi úplně na místě.

0/0
6.5.2016 12:29

J50a27r41m52i79l 63J83e59g41l 3520602499864

To je přeci myšleno a odpovídá to skutečnosti, že jsme úplní outsideři a vzhlížíme k tomu nahoře, ať je k nám milostiv. Když bude, tak by se to mohlo snad nějak uplácat... Víc tam nehledejte

0/0
6.5.2016 13:30

R18i78c63h67a19r45d 40V68e76s53e69l69ý 5847382161616

já bych jel na klasickou ostřílenou taktiku - dát vždycky aspoň o jeden gól víc, než soupeř a zlato v kabeli....;-)

P52a37v68e77l 46G98ü60n85t27h41e73r 8725715826944

Tak od kolika se ten hokej hraje??!! tady je psáno 19.15, CT SPORT má začátek 18.45. Na webech je psáno 18.15. Jsem z toho trošku zmatenej. Upřesní mi někdo prosím?

0/−1

M34a76r96t44i10n 75B36o62u84č14e34k 7935945437317

Hraje se to dneska...staci? -)

0/0

M54a92r25t37i26n 57B69o38u25č97e89k 7975935927597

Zapnete to pro sicht v 18:15 a urco o to neprijdete....-)

0/0

M11a66r89t28i76n 41B26o48u37č65e25k 7745825737217

..sichr...

0/0

P14a65v52e95l 86G79ü57n43t66h46e63r 8485805456204

No čekal jsem lepší odpovědi, ale zkusim si odpovědět sám :-) začne to 19.15 ct sport zacina tradičně 30 minut předem (proto těch 18.45) a 18.15 je to možná Ruského času? mohlo by být?

+1/0

M77a42r68t35i12n 67B14o76u65č88e37k 7545865717107

Ale asi jo...-))

0/0
6.5.2016 12:34

M82i85c64h13a92l 34M54r97a16z78i53k 6337337804230

to nebude, rusky cas je o par hodin napred, tam bude predpokladam cca 20:15 nebo 21:15 :) v Lotyssku je 20:15, takze tech 18:15 bude spise chyba nektereho autora...

0/0
6.5.2016 12:46

R92i44c13h27a87r82d 15V57e70s53e10l87ý 5857162581356

podle mě zápas začíná 19:15 a od 18:45 začíná studio, kde se budem utěšovat, vymýšlet různé teorie, které podpoří naše šance na výhru a rozebírat, jakou má který hráč z ruské sborné zrovna náladu...;-)

+4/0
6.5.2016 12:30

M69i71l65o63s76l83a77v 51U85r32b44a62n 4558589440803

18:45 - 19:15 - elektronická tužka, hypotézy a tlachy.

19:15 - vhazování

0/0
6.5.2016 13:23

M95a52r95t92i50n 69B82o27u76č38e92k 7595925457687

Bylo by mozny,ze by vsichni nasi hraci ucpali branku a ta by tak byla neprustrelna?to by byla plichta a na najezdy by to mozna vyslo...

+1/−1
6.5.2016 12:25

V90á56c53l82a61v 66Š26u45b18r66t 9607413658487

S tímto předpo.raným přístupem tu první třetinu určitě nepřežijeme:-)

+1/0
6.5.2016 12:22

M51a12r22t19i29n 91B42o20u64č83e10k 7875475857487

Kolmy nakopavany balony dopredu a trefovat zarizeni...-))))receno fotbalovou terminologii a taktikou Pepika Hnatka...-))

T39o95m27a48s 12K90r12a94l 7454100471

To je jak kopačková reprezentace za Pepika Chovance: první poločas neinkasovat a ve druhém se děj vůle boží.8-o

+1/0
6.5.2016 12:17

E36r15i22k 35S32l38a93v71a69t69a 4603226203762

Já jen doufám, ze ten "plán " je v článku vytrzeny z kontextu...

R88i35c41h23a67r41d 98H57o62t75o20v13ý 7584783837160

No to je plán. 20 minut bránit a pak se uvidí. Vůjtku, jsi borec ;-DRv!!

A22l68e85š 59M71e17t96l37i17c12k42ý 4452204714139

Plán zní jasně, muž s pukem nesmí projít a to celých 60 minut zápasu. :)

P69e94t53r 28H47r95a94b55á72k 6620397342190

Pro mínusaře předkládam bilanci na posledních 3 MS s těžkými soupeři, tj. Finsko, Švédsko, USA, Rusko, Kanada, Švýcarsko - 2 výhry v norm. hrací době, 1 výhra po nájezdech, 2 prohry po nájezdech, 9 proher v norm. hrací době, tj. 2-1-2-9. To jjsou reálná čísla za okolností, kdy jsme měli myslím kvalitnější kádr a kdy jsme ostatní soupeře většinou poráželi o gol, popř. dva. Létošního šampionátu se upřímně dost bojím.

+3/−1

P66e18t16r 47V94i62n23t83r78l65í95k 3936884311

Takhle vypadá přátelé český hokej v roce 2016, tomu říkám panáčku taktika... Hlinka se v hrobě obrací

+2/0

P12e57t42r 12P75á46l49k41a 6463916910342

proč by se měl obracet v hrobě? Jeho tým v Naganu hrál v klíčovém čtvrtfinále první třetinu s taktikou "pojďme se zkusit dostat za půlku".

Jestli ono to nebude i o síle soupeře, co?

P18e66t76r 81V89i39n57t33r58l74í92k 3976394601

Tenkrát měli nějakou strategii a nepochybně sílu mužstva. Dnes je strategie víceméně žádná a síla mužstva minimální

O26p46a28č73k50o 35D61a51v93i19d 8687675509178

Bruslit a řezat je, jak za starých dobých časů...Oni to nesnášej.

F87i66l52i28p 10K82o63l78b87á94b24e61k 2606116375491

Odkud je to nevím, ale je to místní komunista a zarytý antijágrovec.

P90e17t26r 31H84r31a53b68á54k 6720507122550

Tak skupina je to dost těžká. V podstatě postup do QF je aktuálně 50 na 50. Na silné týmy nemáme, takže s Ruskem a Švédskem určitě padnem. Velké problémy nám dělá Švýcarsko a i zde očekávám prohru. O 4. místo ve skupině bude tuhý boj s Lotyšskem, Norskem i Dánskem. A Kazachstán nebude jen komparz. Nalosování máme opět dost blbé. Po třech zápasech budeme mít možná jednu výhru a pak zápas o vše s Norskem. Závěrečný zápas se Švýcarskem může být hodně zajímavý. V PO je pak samozřejmě možné všelicos, ale nejdříve je nutné se tam vůbec dostat.

+8/−7
6.5.2016 11:14

F51i94l78i12p 24L84o70u74k65a 4396456658801

Souhlasím. Vidím to stejně. Klidně můžem být po třech zápasech bez bodu, stát se to může. A pak nám budiž samo nebe milostivo. A žádný outsider na dohled. Naopak, severské týmy, na které tradičně "neumíme", Švýcaři (ani nemluvit) a skorodomácí Kazachstán s naturalizovanými Kanaďany.

Nebude to nic lehkého a ani bych se nedivil, kdyby to letos poprvé v historii nevyšlo.

+4/−2
6.5.2016 11:19

P20e52t90r 95H57r69a55b36á14k 6170447382250

Tak tým bude určitě bojovat, bude semknutý a prostě nechám tam duši, ale ani to nemusí stačit. Oproti jiným šampionátům máme, nebojím se to napsat, výrazně slabší tým, a naopak ostatní týmy jsou podle mého na podobné úrovni. Já samozřejmě věřím, že postoupíme, ale letos to bude asi nejtěžší za tu dobu, co naší reprezentaci aktivně fandim, tj. od roku 1994.

+2/0
6.5.2016 11:28

F16i95l70i72p 31L80o77u60k14a 4146586118211

Ne, přesně prostě. Na to pořadí zápasů jsem se už dřív díval, a i s ohledem na okolnosti nominace a přípravy se ty spekulace prostě nabízejí. To si právě myslím, že nějak cítíme stejně, jako "dlouhodobí fandové". Ale samozřejmě to neznamená, že se to nepodaří. Jen že to riziko tam je. Samozřejmě, jako vždycky ve sportu, zítra (nebo i dnes) už to může vypadat úplně jinak.

0/0
6.5.2016 11:37

P18e62t85r 34H77r80a65b14á21k 6100777582250

Tak pokud neuspějí, nebudu jím to vyčítat. Na posledních MS jsme byli ve skupinách dvakrát třetí a jednou čtvrtí. Takže to bylo vždy skoro o fous. jednou to holt o fous vyjít nemusí.

+2/0
6.5.2016 11:40

P79e55t29r 47P87á43l73k97a 6783736140912

stát se může leccos, koneckonců hraje se na dvě brány, začíná se za stavu 0:0 a jdeme od zápasu k zápasu, ale mám neodbytný pocit, že většinou když jsme vyhlašovali, že je důležité přežít první třetinu, zpravidla jsme pak někdy kolem sedmé minuty prohrávali 2:0.