Švýcaři v nesnázích, podlehli i Norsku. Rusko se nadřelo s Kazachstánem

Hokejisté Ruska slaví první vítězství na domácím šampionátu. Tým kouče Olega Znaroka však zlomil soupeře až ve třetí třetině, v níž odskočil na 6:4. Na výhru naopak i po druhém utkání musejí čekat Švýcaři, kteří tentokrát podlehli Norsku 4:3 v prodloužení. Večerní duel skončil bez překvapení: Švédsko zvítězilo nad Dány 5:2.

D81u77š67a77n 27D76i40t73r53i41c80h 3818446483359

Jak tam mohlo být poprvé více než 10 tis. diváků, když s námi tam bylo 12,1 tis.?:-P

P81e48t17r 51M98a83r54š37á17l83e94k 9465812654689

Už kvůli tomu vidět Faselův kyselej ksicht.

+20/−1
8.5.2016 18:23

P43e75t98r 20M28a14r40e73č22e18k 1563541539448

To by Fasel nepřežil ;-) ..

+7/0

J73i42ř50í 78S93t90e65h11l41í96k 4370168406501

Fasel by rozšířil počet účastníků A skupiny. Jako kdysi kvůli Německu a Japonsku.

V13o86j63t88a 97L46e56j60s86e30k 1961795349299

To by spíš vymyslel nějakou baráž o sestup, aby sestupující hráli proti postupujícím (a modlil by se, že neprohrajou i to).

0/0
8.5.2016 23:03

L69u85k64á66š 17C86i65e27s52l65a18r 6344338846615

Viděl jsem druhou a třetí třenu a Rusové kazachy doslova drtili. Měli ale velký problém proměnit šance jinak ta hra byla velice dobrá. Myslím, že trápení vypadá jinak. Myslím, že s každým zápasem budou lepší a lepší a bude lepší je už v turnaji nepotkat.

+5/−8
8.5.2016 14:02

O38n64d52ř74e88j 29H67r29u19b88o51š 7436667190225

To je tím ,že ste neviděl možná první třetinu , která skončila 3:3 a Rusáci vlastně dali gola v přesilovce 5 na 3 atd...

+2/0
8.5.2016 15:30

M82a49r23t55i65n 34K42r60a25l 7223540603317

Tak rusáky v domácím prostředí bude lepší nepotkat, ale na druhou stranu jsou pod tlakem a tohle mužstvo na ně umí zahrát.

0/0
8.5.2016 15:47

M54a64r74t60i93n 32K32r76a31l 7903150603507

0/0

V75o75j25t72a 29L56e14j68s25e93k 1771675609299

Kdo je Oleg Znakor? Jak vznikne výsledek Rusko Kazachstán 6:4 (3:3, 0:1, 1:2)?Rv

+2/0
8.5.2016 13:50

J76a49n 40M30a38z96ů22r63e44k 2378574208445

Muze mi nekdo rict, proc zase cpou dp TV Slováky s Francouzema, kdy se hraje atraktivnější zápas Švédsko Dánsko?

+2/−15
8.5.2016 13:43

P42e90t91r 43M61a14r88š58á27l86e94k 9655492904159

Protože možná víc lidí zajímá zápas Slováků? Mě určitě ano.

M53a73r79t46i91n 61K77r37u36p82i65c61a 8943899395367

slovaky budou davat urcite na slovensky televizi, kterou dneska snad skoro kazdy chyta, ne? taky bych se radeji podival na svedy...

M63a38r71t30i25n 25C85a18j13t20h83a95m31l 3281328466540

Jen aby dnes Slovensko nehrálo s Francií o 4. místo ve skupině a tudíž ČF. Rád ten zápas zkouknu

0/0
8.5.2016 17:33

R27o55m29a89n 51V65í42c32e52n31e67c 2429642988372

Je to možný. Ještě jsem počítal, že do boje o 4.místo zasáhne Bělorusko, ale to je zatím marný.

0/0
8.5.2016 17:41

M20a11r33t33i68n 24K21o37d18a54t 2107756372887

Je to možný. Ale myslím, že je ještě brzo tipovat, protože Maďarsko je evidentně příliš slabý soupeř na to, aby podle zápasů s ním člověk odhadl sílu jiných. Duel s Francií bude takovým první měřítkem pro Slováky.