Švýcaři v nesnázích, podlehli i Norsku. Rusko se nadřelo s Kazachstánem

Hokejisté Ruska slaví první vítězství na domácím šampionátu. Tým kouče Olega Znaroka však zlomil soupeře až ve třetí třetině, v níž odskočil na 6:4. Na výhru naopak i po druhém utkání musejí čekat Švýcaři, kteří tentokrát podlehli Norsku 4:3 v prodloužení. Večerní duel skončil bez překvapení: Švédsko zvítězilo nad Dány 5:2.

D41u88š54a81n 70D29i62t32r70i69c31h 3228586523549

Jak tam mohlo být poprvé více než 10 tis. diváků, když s námi tam bylo 12,1 tis.?:-P

P78e86t16r 23M53a86r96š35á71l57e39k 9675912174279

Už kvůli tomu vidět Faselův kyselej ksicht.

+20/−1
8.5.2016 18:23

P30e12t10r 72M14a34r79e94č17e98k 1333511599128

To by Fasel nepřežil ;-) ..

+7/0

J49i56ř16í 76S49t74e25h56l25í44k 4240328806961

Fasel by rozšířil počet účastníků A skupiny. Jako kdysi kvůli Německu a Japonsku.

V49o32j37t73a 25L54e45j93s48e55k 1731725629649

To by spíš vymyslel nějakou baráž o sestup, aby sestupující hráli proti postupujícím (a modlil by se, že neprohrajou i to).

0/0
8.5.2016 23:03

L62u64k94á18š 65C23i17e29s46l65a55r 6524608466715

Viděl jsem druhou a třetí třenu a Rusové kazachy doslova drtili. Měli ale velký problém proměnit šance jinak ta hra byla velice dobrá. Myslím, že trápení vypadá jinak. Myslím, že s každým zápasem budou lepší a lepší a bude lepší je už v turnaji nepotkat.

+5/−8
8.5.2016 14:02

O68n96d45ř51e36j 70H23r48u67b34o70š 7946627800305

To je tím ,že ste neviděl možná první třetinu , která skončila 3:3 a Rusáci vlastně dali gola v přesilovce 5 na 3 atd...

+2/0
8.5.2016 15:30

M22a60r85t98i62n 30K81r14a90l 7593640133657

Tak rusáky v domácím prostředí bude lepší nepotkat, ale na druhou stranu jsou pod tlakem a tohle mužstvo na ně umí zahrát.

0/0
8.5.2016 15:47

M80a31r64t18i72n 35K50r19a31l 7463910513247

0/0

V95o69j47t70a 60L36e98j33s15e69k 1521975259899

Kdo je Oleg Znakor? Jak vznikne výsledek Rusko Kazachstán 6:4 (3:3, 0:1, 1:2)?Rv

+2/0
8.5.2016 13:50

J63a16n 85M85a32z14ů41r26e13k 2268964688215

Muze mi nekdo rict, proc zase cpou dp TV Slováky s Francouzema, kdy se hraje atraktivnější zápas Švédsko Dánsko?

+2/−15
8.5.2016 13:43

P70e97t75r 67M43a84r65š59á44l42e39k 9325652784609

Protože možná víc lidí zajímá zápas Slováků? Mě určitě ano.

M76a63r30t53i52n 29K48r47u34p24i97c75a 8473629615797

slovaky budou davat urcite na slovensky televizi, kterou dneska snad skoro kazdy chyta, ne? taky bych se radeji podival na svedy...

M49a67r68t24i68n 44C89a58j55t28h34a13m73l 3281488956660

Jen aby dnes Slovensko nehrálo s Francií o 4. místo ve skupině a tudíž ČF. Rád ten zápas zkouknu

0/0
8.5.2016 17:33

R12o79m68a57n 60V88í86c96e66n33e39c 2439372238952

Je to možný. Ještě jsem počítal, že do boje o 4.místo zasáhne Bělorusko, ale to je zatím marný.

0/0
8.5.2016 17:41

M87a57r18t77i48n 91K44o42d39a27t 2867686382257

Je to možný. Ale myslím, že je ještě brzo tipovat, protože Maďarsko je evidentně příliš slabý soupeř na to, aby podle zápasů s ním člověk odhadl sílu jiných. Duel s Francií bude takovým první měřítkem pro Slováky.