Maďarští hokejisté dlouho vzdorovali Finům, ti nakonec vyhráli 3:0

Až téměř do konce druhé třetiny drželi maďarští hokejisté nerozhodný stav 0:0 s favorizovaným Finskem, které nakonec vyhrálo 3:0 a poskočilo na první místo skupiny B. Kanada má však o zápas méně. Maďaři zůstávají bez bodu poslední.

J13á19n 42K41o77t38ú75č 2516834178106

Ešte budeme radi za taký výsledok proti Fínom, aký uhrali Maďari :)

F19i12l97i88p 96K41o60l11b29á91b53e72k 2266556795921

Maďarsko má mé sympatie a obdiv.R^ Třetí třetina byla sice ve styl "Finsko vlastní všechny puky", ale snaha, odhodlání a bojovnost maďarského týmu vysoko hledí nad trapností slovenských hokejistů!R^

J57a26n 83P35e88l32e74c39h 2852544525556

to skandování maďarských fanoušků je prostě perfektní, vůbec to neni ta klasická nuda, má to šťávu

+4/0
11.5.2016 21:08

L97u18b41o38š 72K33l44i69n98d69e75r82a 1731933185172

Maďaři se ani v přesilovce prakticky nedostávají do útočného pásma. Brání sice srdnatě ale dopředu jsou úplně zoufalí...

+1/0
11.5.2016 20:58

P68a42v63e55l 85K61r71o74u68p47a 4363338140632

Snad Maďaři srovnají, přál bych jim to. To nasazení je neskutečné.

0/0
11.5.2016 20:56

J21a32n 91S62t59o91d62o10l83a 7191500153500

Maďaři neskutečně brání, lítají po celém kluzišti. Neskutečné nasazení. Nevypadá to, že by mělo Maďarsko dát gól, ale úsilí je neuvěřitelné. Čekal jsem, že vydrží tak deset minut, ale gól padl a před koncem druhé. Tak uvidíme, jestli vydrží až do konce.

M46a45r65t68i34n 95C20a64j44t57h52a89m21l 3441268546670

Doufám, že ČR si taky na Kazachstánu nažene skóre, Fini by to mohli Maďarům nechat,pak ještě Maďaři porazit Belorusi a sestupují Slovaci. Jak jsem nad nimi neustále držel ochranou ruku,tak mě dnes zklamali.Parodie na hokej.

J94a28r32o69s57l36a98v 41P74l40a14c52h38e56t47k82a 7226336916729

Trapeni ani ne. Jim nakladaj a je jenom otazkou casu, nez to tam zacne madarum padat.

0/0
11.5.2016 20:10

J95a12n 14P85e92t65r39u21s 2582385317641

Švédi ukazujou, jak hrát se "slabšími". 3:0 po 1. tř. Teď by to akorát neměli projet ten náskok jak s náma ;-D - A sotva jsem to dopsal, dali v čase 19:59 Kazaši gól ;-D

0/0
11.5.2016 19:53

F50i85l25i30p 36K36o64l73b94á13b26e57k 2316196125541

Maďarsko nabuzené prohrou Slováků zahrálo proti Finsku třetinu snů!:-)

Maďaři dokonce ubránili finskou přesilovku 5 na 3 a přitom jeden z nich byl část oslabení bez hokejky!R^

Maďarští fans jsou ve varu.;-D

+10/0
11.5.2016 19:48

J10a80n 86P93e57t25r23u91s 2232465767911

Ale ti maďarští fans - respekt jak sfiňa. Já se loni díval na jejich zápas s Polskem v té divizi I v Krakově a bylo to peklo.

A92n85t55o63n83í62n 84S20v76o50b37o16d35a 7710324178

Asi to videl ma internetu mebo v polske zelevizi:)

0/0
11.5.2016 20:48

M89a58r71t76i17n 30M79u49s81í17l59e23k 5828354104352

No, někde jsem na ty jejich zápasy živě narazil na internetu.. ale v TV v česku to nebylo.. teda aspoň jsem na to nenarazil.. A je pravda, že lidí tam chodilo opravdu hodně.