Maďarští hokejisté dlouho vzdorovali Finům, ti nakonec vyhráli 3:0

Až téměř do konce druhé třetiny drželi maďarští hokejisté nerozhodný stav 0:0 s favorizovaným Finskem, které nakonec vyhrálo 3:0 a poskočilo na první místo skupiny B. Kanada má však o zápas méně. Maďaři zůstávají bez bodu poslední.

J66á91n 78K17o79t20ú75č 2916464798336

Ešte budeme radi za taký výsledok proti Fínom, aký uhrali Maďari :)

F70i21l72i21p 56K24o46l16b75á32b53e38k 2266986755311

Maďarsko má mé sympatie a obdiv.R^ Třetí třetina byla sice ve styl "Finsko vlastní všechny puky", ale snaha, odhodlání a bojovnost maďarského týmu vysoko hledí nad trapností slovenských hokejistů!R^

J51a69n 18P38e82l46e68c47h 2642454315426

to skandování maďarských fanoušků je prostě perfektní, vůbec to neni ta klasická nuda, má to šťávu

+4/0
11.5.2016 21:08

L26u40b50o28š 39K28l91i23n79d49e82r89a 1151573585532

Maďaři se ani v přesilovce prakticky nedostávají do útočného pásma. Brání sice srdnatě ale dopředu jsou úplně zoufalí...

+1/0
11.5.2016 20:58

P55a35v71e44l 49K75r33o62u44p10a 4423618170822

Snad Maďaři srovnají, přál bych jim to. To nasazení je neskutečné.

0/0
11.5.2016 20:56

J46a25n 30S79t26o96d55o65l86a 7821590123860

Maďaři neskutečně brání, lítají po celém kluzišti. Neskutečné nasazení. Nevypadá to, že by mělo Maďarsko dát gól, ale úsilí je neuvěřitelné. Čekal jsem, že vydrží tak deset minut, ale gól padl a před koncem druhé. Tak uvidíme, jestli vydrží až do konce.

M87a82r38t84i39n 16C96a40j34t53h88a36m77l 3371588796150

Doufám, že ČR si taky na Kazachstánu nažene skóre, Fini by to mohli Maďarům nechat,pak ještě Maďaři porazit Belorusi a sestupují Slovaci. Jak jsem nad nimi neustále držel ochranou ruku,tak mě dnes zklamali.Parodie na hokej.

J55a14r98o44s62l33a10v 90P63l59a22c52h43e18t64k16a 7586316266309

Trapeni ani ne. Jim nakladaj a je jenom otazkou casu, nez to tam zacne madarum padat.

0/0
11.5.2016 20:10

J96a56n 87P25e57t64r13u90s 2612565217231

Švédi ukazujou, jak hrát se "slabšími". 3:0 po 1. tř. Teď by to akorát neměli projet ten náskok jak s náma ;-D - A sotva jsem to dopsal, dali v čase 19:59 Kazaši gól ;-D

0/0
11.5.2016 19:53

F79i75l51i14p 85K97o94l43b38á43b68e35k 2986236275671

Maďarsko nabuzené prohrou Slováků zahrálo proti Finsku třetinu snů!:-)

Maďaři dokonce ubránili finskou přesilovku 5 na 3 a přitom jeden z nich byl část oslabení bez hokejky!R^

Maďarští fans jsou ve varu.;-D

+10/0
11.5.2016 19:48

J10a17n 55P37e32t72r68u98s 2262825867961

Ale ti maďarští fans - respekt jak sfiňa. Já se loni díval na jejich zápas s Polskem v té divizi I v Krakově a bylo to peklo.

A63n87t61o26n43í47n 44S90v53o10b83o89d17a 7170524868

Asi to videl ma internetu mebo v polske zelevizi:)

0/0
11.5.2016 20:48

M13a21r96t23i30n 13M61u86s98í51l58e11k 5498874944112

No, někde jsem na ty jejich zápasy živě narazil na internetu.. ale v TV v česku to nebylo.. teda aspoň jsem na to nenarazil.. A je pravda, že lidí tam chodilo opravdu hodně.