Dánsko si po debaklu s Ruskem spravilo chuť penaltovou výhrou s Lotyši

Hokejisté Dánska se přiblížili šanci na postup čtvrtfinále mistrovství světa. V pátek večer porazili Lotyšsko 3:2 po samostatných nájezdech a dotáhlo se na bod od čtvrtých Švýcarů, kteří však mají zápas k dobru. Naopak Lotyšsko už má jen velmi malé naděje a spíš bude v sobotu bojovat o záchranu s Kazachstánem.

P10e49t57r 70M67a32r23š55á96l67e37k 9325112854889

Tahle skupina je, co se týče záchranářských bojů, hodně drsná. Hrát tu Slováci, tak mají velký problém.

+2/0
14.5.2016 6:47

A50d25a93m 26W32o12l93f 5895214558206

Lotyši mi přijdou jako největší smolaři turnaje. S námi ještě na konci 3. třetiny vedli a získali jen bod. Se Švédy a Dány také jen bod. Švýcaři je doslova vyloupili v (před)poslední minutě. Ačkoliv již jejich naděje na 1/4-finále jsou pohřbeny, doufám, že se udrží. Bojují a snaží se. V 2. lize by jich byla škoda.

+9/0
13.5.2016 22:49

F57i27l50i32p 64L73o47u51k72a 4696216868591

Je to asi logický důsledek toho jejich pořadí zápasů. Dva body proti favoritům jsou sympatické, ale pro jejch potřeby víceméně k ničemu.

0/0
13.5.2016 23:38

M17a93r48t41i35n 24C44a86j64t19h64a98m75l 3901738576760

Zase prohrává Lotyšsko nájezdy. Drží se jich smůla.

+2/0
13.5.2016 22:00

P47a62v79l56a 76K13v97a78p27i15l66o36v47á 7479778554827

Takže Bělorusové maji jediný tři body, který jim darovali Slováci. Škoda mohli si s Maďarama zahrát o udržení a třeba by je kluci uherský vyklepli. To jim Slováci udělali naschvál.

0/0
13.5.2016 21:48

L39u72k93á10š 51V78l29k 2941229404846

Tak pořád si s Maďarama o udržení můžou zahrát ne? Bělorusko má sice 3 body, Maďarsko 0, ale když Maďarsko vyhraje za 3 body je před nimi...

+3/0
13.5.2016 21:51

A22n10t74o71n59í97n 21S43v48o96b37o47d71a 7380364448

Ano, ale taky neco urvat Belorusove mojpu i v odlisnym utlani.....s tou Francii jeste asi nehrapi?

0/−1
13.5.2016 22:05

L27u81k97á82š 26V61l96k 2451899284146

Jasně. Maďarsko ještě hraje s GER, Bělorusko s FRA, ale nejdříve (zítra) mají spolu ten vzájemný zápas... Takže ikdyž Maďarsko zítra za 3 body vyhraje třeba náhodou, tak sice provizorně budou před Běloruskem, ale s Německem asi rupnou a Bělorusko bude potřebovat bod s Francií k udržení.

No vidím to na 98%, že je Maďarsko sestupující...

+3/0
13.5.2016 22:37

P52a62v38l76a 56K17v85a48p41i91l66o60v75á 7869788434487

Což je škoda, protože malý rusy bych tam viděla raději.

M73a23r18t92i39n 95C43a97j69t24h30a50m95l 3841898406310

Ale jo tak se to má hrát. Třetina 3-0 a pak udržet krok se soupeřem. Druhý zápas ještě zbývá 8 minut.

M61a82r47t11i73n 70C50a18j92t41h67a90m63l 3301528636190

Nemecku dochazi sily.Lotyssko- Dansko nehraji o udrzeni?

L79u40k97á34š 92V48l97k 2591329304146

To bylo psáno po stavu 3-0 v 11 minutě 1. třetiny. Jen to nekorigují po každém gólu. Zase bych z toho nedělal vědu :-)