San Jose slaví první finálové vítězství, v prodloužení rozhodl Donskoi

Hokejisté San Jose i bez zraněného českého útočníka Tomáše Hertla dokázali zdramatizovat vývoj finálové série play-off NHL. Po dvou venkovních porážkách na domácím ledě udolali Pittsburgh 3:2 po prodloužení, když vítěznou branku vstřelil v 73. minutě forvard Joonas Donskoi. Penguins v řádné hrací době dvakrát odskočili do vedení, Sharks ale vždy dokázali odpovědět.

V52o90j55t11ě96c21h 38G98r53o72s28s 9479224815186

Zakažte už panu Velartovi komentovat! To je hrůza co na té Nově pokaždé plácá za kraviny.Rv

+4/0
5.6.2016 10:53

J45i71ř21í 12Š71e54d75a 3350869731451

druhej polákův gól ve třech finálovejch zápasech - to už je docela dost. další problémy bych raději neriskoval.

jinak strkat do střely nohu těsně před brankářem je fakt geniální. 8-o

0/0
5.6.2016 10:14

J70i64ř12í 35S16v74a89š34e60k 9584838953789

Po semifinále jsem si prošel diskuze fanoušků SJS a Polák i jeho partner to tam pořádně schytávali.

D53a76n64i68e36l 60M50u72n96z28a66r 1529578872316

asi neumite ani bruslit, natoz neco vedet o hokeji...

D11a21v37i11d 37K65o61h38o79u83t 8921246686274

Úroveň těchto týmů je skutečně neuvěřitelně vyrovnaná. Bohužel ty vypadá, že nakonec vyhraje ten šťastnější a nikoliv ten lepší.

J66a46n 15S25o58u27k85u82p 1284584296545

Ne, úroveň těch dvou týmů není vyrovnaná a vyhraje ten lepší a kvalitnější.

0/0
6.6.2016 10:15

O83n59d61r16e57j 54J84e52r76a31b51e16k 4687275546443

Paradne jsi to rozebrala I kdyz jsem fanda Blackhawks tak jsem rad , ze jim to prodlouzeni konecne vyslo.Pral bych jim to ,ale tucnaci me prpadaji zivejsi

+1/0
5.6.2016 7:23

V95e72r56o34n48i88k20a 11K25o91n58o35p50á32č51o23v42á 8149541842439

Tak tomu se říká utéct hrobníkovi z lopaty, zvlášť když dvakrát prohrávali. První gól se za záda Jonese odrazil od Romana Poláka, druhý zase padl v poslední minutě 2. třetiny, asi nejlepší třetiny Sharks v celé sérii. To už vypadalo hodně blbě, navíc se zdálo, že promarní 4 minutovou přesilovku, ale zrovna když se Bonino chystal z trestné lavice, tak padl gól na 2:2, který (asi) mohl Murray chytit. A nakonec zlomili letošní prokletí prodloužení - na pátý pokus . Pro nestranného fanouška super napětí, ale když víte, že jedna situace rozhodne, jestli to bude 1:2 nebo 0:3, tak si to moc neužijete.

Jinak na Hertlově místě hrál skoro celé dvě třetiny Melker Karlsson, ale moc to nefungovalo, tahle lajna byla u obou gólů Pens, Pavelski nebyl dlouho vůbec vidět. Od třetí třetiny s nimi nastupoval Couture, nějaké šance si vytvořili, ale stejně přes 25 minut na ledě, jenom jedna střela a zatím to není ten BigPavelski, který před finále asi vedl pořadí na Conn Smythe Trophy.

Nevím, jestli budete souhlasit, ale tahle prohra může být pro Pens bolestivější, než třeba nějaká jasná záležitost pro Sharks, když vědí, že nebyli daleko od vedení 3:0.

+17/0
5.6.2016 6:03

T63o69m44a94s 98S55t40r72i50h86a55v11k94a 6152933498606

souhlas, nemeli to daleko, ale verim, ze se oklepou a treti vyhru, budou brat hned v pristim zapase. Zkusenejcg hracu na to maj dost...

0/−2
5.6.2016 9:12

J16a26n 45S27o62u10k45u95p 1224474976595

Tak byli blízko k 3:0, na druhou stranu mají ještě zápas na SJS a jdou do něj s tím, že můžou následně doma zvednout křapáč nad hlavu. Zase, pár p-o zápasy už prošli a ví, jak to vypadá, když se hrají dva zápasy doma a venku.