Oslavy se v Pittsburghu nekonaly, San Jose podrželi Couture a Jones

Hokejisté San Jose zůstávají ve hře o Stanley Cup. Rozhodl o tom triumf 4:2 v pátém finále, ve kterém měl domácí Pittsburgh již k dispozici mečbol. Střelecky aktivnější Penguins (46:22) ztroskotali na skvěle chytajícím Martinu Jonesovi. Klíčem k úspěchu Sharks byl i tříbodový (1+2) výkon ze zahajovací třetiny v podání lídra produktivity play-off Logana Couturea.

V43a54š47e74k 40Ř85í47h48a 2143883698742

Tak se zdá že Žraloci hrají bez Hertla lépe jak s ním. Jestli oni ho naši novináři zas nepřecenili.

0/0
10.6.2016 20:38

L83a54d24i34s64l43a98v 71V28o78l12f 9127552611935

I kdyby San Jose v dalším zápase srovnalo na 3:3 tak se sedmý duel odehraje u Pens a myslím, že ty už to dvakrát doma nepustí. Pokud tedy nevyhrají v příštím zápase.

+2/0
10.6.2016 10:22

T41o96m16á25š 96N36a32t27a92n98a48i10l76i28d44i26s 5725613718425

Super ze se SJ udrzeli ve hre,jen je mi strasne moc lito Hertlika.Snad se semknou i za nej a v pristim zapase srovnaji..

K49r42y87š91t42o52f 66H60l24a85v64á66č 9802369118152

ano, vybrat nějakou takhle blbě osekanou statistiku se dá vždycky...anebo se dá taky napsat, že teprve s Hertlem se Sharks dostali poprvé v historii do finále NHL :-P

+33/0
10.6.2016 9:01

M49i39c23h30a87l 16H53u97s63e89k 9754893730114

Je to statistika finále, ne osekaného finále ;) Hertlovi to přeju, ale unavují mě ty spekulace co by kdyby nastoupil a jestli už se náhodou neuzdraví do dalšího utkání..

0/0
10.6.2016 11:39

P86a11v54e36l 84P55a34n39t19ů15č80e26k 7295698851364

Tak pána unavuje, že někdo z Čechů něco dokázal. Viděl jste víc jak sestřihy v BBV? Tomáš x krát sám sobě nahodi, sám vybojuje, s přehledem rozehraje a Blue Line má dvou minutový tlak. Ten chlap je v pohode narozdíl od Vás. Je ho desetina JJ tady. A možná příští rok skončí, kvuli likvidaci. Víte co? Dejte si pivo a zaplačte si sám nad svým.

0/0
10.6.2016 13:28

M34i15c54h91a23l 77H90u58s48e94k 9434333110664

Kde píši, že mě unavuje to, že on něco dokázal???

0/−1
10.6.2016 15:38

P61a91v59e37l 83P19a40n94t80ů75č75e39k 7345428141674

Sám to píšete: "unavují mě ty spekulace co by kdyby nastoupil a jestli už se náhodou neuzdraví do dalšího utkání"

Hertl je pojem, a Vás to unavuje, co z toho mám víc vydedukovat. Tak co Vás irituje? Povaha tisku? Jeho bulvárnost a propírání témat? Tak to nečtěte! Já kupříkladu na nějakou zprávu čekám, protože styl, jakým Tomáš hraje, považu ji za inspirativní pro mládež, pro sebe. Kálím na nějaké oslavy na náměstích, potřebujeme vidět ve sportu nové Nedvědy a Hertly. Odvahu a cílevědomost. Vzory. Tak ať se spekuluje. Je to lepší než psaní o modelingu lyžařky po sezóně, ale ať se píše i o tom. Kdyby se to nečetlo, nepsalo by se. Mějte se.

+1/0
10.6.2016 16:57

J45a67n 71C39o83n30s97t60a32n94t51i16n 1412511313320

paráda! jen mi tu radost hatí fakt, že se šestý zápas hraje v neděli, a ne v sobotu, ten čas je brutální. (nebo je to ze soboty na neděli?)

0/0
10.6.2016 8:50

V72o57j22t30ě87c45h 60G54r40o52s39s 9789614875456

Hraje se v neděli v 5 odpoledne pacifického času. Tudíž v pondělí 2:00 ráno u nás.

+4/0
10.6.2016 8:54

J86a90n 12Š36u70l93a 9271456627412

Dneska jsem to měl pojištěné: vsadil jsem si na Pittsburgh a stejně mám z výsledku radost.

+2/0
10.6.2016 8:36

L36u41b41o12š 98B53ř58e53z13i81n21a 2212253320841

V dresu San José vidím členy skupiny ZZ Top.

+9/0

R22a41d85i54m 51N46o71v86o18t60n13ý 5146791373147

Ten pomer strel? S timhle San Jose muzou vyhrat zapas, ale ne porazit je 3x za sebou...

+8/0
10.6.2016 7:43

J36a94n 79S93t55o13d57o55l86a 7931850753790

Záleží na stylu hry a o jaké střely jde. poměr střel sám o sobě nic neříká. I v předchožích zápasech měli převahu a vždy to bylo těsné s málo gólů.

+1/0
10.6.2016 11:40

P75a33v70e67l 27V23o39r17l72í92č25e68k 6480337808

Paráda... :) doufám, že to SJS otočí... ;)

P66a94v63e47l 91N85o89v49á29k 7411427789219

Sest golu a jedinej hezkej na 3:2 (ale za to moc hezkej). Tenhle a jeste posledni nebyly jen placnuti na branku. Jak to lidi delate, ze se vam to libi? Jsou tam nejlepsi borci, spousta golu, ale me to porad pripomina placanou :-( Taky chci, aby se mi to liblo.

0/−1
10.6.2016 7:15

M54a32r31t58i60n 23M72a46t98o91u44š15e11k 9486887566848

To můžete čekat v sezoně, ale ne ve finále play-off. Oba týmy se znají málem lépe, než znají vlastní rodiny v daný moment. Chyb se moc nedělá, tudíž góly padají právě z těchto situací. Koukatelné to pravda moc není.

M58i46c52h95a42l 64F14a37l25t29u47s 5691462433459

1. minuta a Burns forčekuje za brankou, ujímá se puku, zapře se do bruslí, udělá otočku a zavěsí téměř pod víko. Obránce....:-) Prvních 10 minut neskutečnejch

+5/0
10.6.2016 7:04

V55o89j71t40ě66c84h 24G42r63o51s20s 9519534955826

On taky Burns není čistokrevný obránce že.;-)

0/0
10.6.2016 8:55

M50i84c22h35a48l 45F25a71l67t95u78s 5261872813129

však vím, jenom mě tento ZZtopák nepřestává překvapovat, letos se hodně zlepšil (mě přijde)

0/0
10.6.2016 9:30

Z10b62y42n58ě49k 55F89a19n88t45a 6251829104844

Hoši vstávat!2:53-0:2?Neděste mne,má hercna taky nevydrží všechno.

+1/0
10.6.2016 6:51

M90a20r17t54i74n 44C35a43j96t97h29a83m32l 3751618496950

Po smrsti v podobe 4 branek v prvnich 5 ti minutach nakonec rozhodla ta 5. ve druhe tretine. Na ni uz Tucnaci odpoved nenasli. A take hodne Zralokum pomohlo ze si to vedeni pronesli do zaverecne tretiny.

+4/−3
10.6.2016 6:35

V42o39j62t87ě76c91h 14G50r91o40s94s 9759204655446

Ale San Jose dávalo na 3:2 ještě v první třetině.

+2/0
10.6.2016 8:51

M40a79r56t87i34n 51C52a55j68t13h64a23m74l 3271798386690

Samozřejmě máte pravdu. Článek jsem nečetl a jak jsou v přenosu samé reklamy a koukam u něj i na jiný přenos, tak mi to ani nepřišlo.

V62e88r13o74n86i36k96a 53K86o69n58o32p63á27č85o70v62á 8709131732339

První třetina to tedy bylo něco, hlavně první desetiminutovka stála za to! Ale ztratit takto hloupě během 22 vteřin těžce vymodlené vedeníRv Pens v následné přesilovce ještě 3x orazítkovali tyčku a potom už čaroval Martin Jones. Brankářský výkon vyřazovacích bojů! Jediné, co se tomu blížilo, byl asi výkon Michala Neuvirtha z pátého zápasu proti Capitals. Sharks sice odvrátili mečbol, ale aby vyrovnali, budou muset hrát podstatně líp.

+16/0
10.6.2016 5:40

K46a32r31e80l 50H31o71d18u13r 7961453729116

Pěkné. Ten první Burnsuv gól rozhodně doporučuji ke shlédnutí. Takhle to umí málokterý útočník. Chudák Murray tam byl v prvni třetině za sněhuláka, po třech golech dlouho na průměru 50%. Objektivně nutno uznat, že za žádný gól nemohl. Po vyrovnaní jsem myslel, ze už je Pittsburgh prevalcuje, a ono ne. Těším se na další zapas.