Oslavy se v Pittsburghu nekonaly, San Jose podrželi Couture a Jones

Hokejisté San Jose zůstávají ve hře o Stanley Cup. Rozhodl o tom triumf 4:2 v pátém finále, ve kterém měl domácí Pittsburgh již k dispozici mečbol. Střelecky aktivnější Penguins (46:22) ztroskotali na skvěle chytajícím Martinu Jonesovi. Klíčem k úspěchu Sharks byl i tříbodový (1+2) výkon ze zahajovací třetiny v podání lídra produktivity play-off Logana Couturea.

V42a23š46e85k 66Ř45í49h95a 2243423288452

Tak se zdá že Žraloci hrají bez Hertla lépe jak s ním. Jestli oni ho naši novináři zas nepřecenili.

0/0
10.6.2016 20:38

L93a59d26i69s24l41a24v 73V72o29l16f 9467562641115

I kdyby San Jose v dalším zápase srovnalo na 3:3 tak se sedmý duel odehraje u Pens a myslím, že ty už to dvakrát doma nepustí. Pokud tedy nevyhrají v příštím zápase.

+2/0
10.6.2016 10:22

T96o94m90á47š 17N21a67t89a85n69a26i76l96i54d43i81s 5195833748795

Super ze se SJ udrzeli ve hre,jen je mi strasne moc lito Hertlika.Snad se semknou i za nej a v pristim zapase srovnaji..

K51r11y33š93t21o33f 35H68l40a10v97á64č 9262299388462

ano, vybrat nějakou takhle blbě osekanou statistiku se dá vždycky...anebo se dá taky napsat, že teprve s Hertlem se Sharks dostali poprvé v historii do finále NHL :-P

+33/0
10.6.2016 9:01

M95i61c80h84a14l 54H89u62s59e52k 9394973770784

Je to statistika finále, ne osekaného finále ;) Hertlovi to přeju, ale unavují mě ty spekulace co by kdyby nastoupil a jestli už se náhodou neuzdraví do dalšího utkání..

0/0
10.6.2016 11:39

P69a86v74e62l 12P42a58n25t72ů50č53e36k 7215158391334

Tak pána unavuje, že někdo z Čechů něco dokázal. Viděl jste víc jak sestřihy v BBV? Tomáš x krát sám sobě nahodi, sám vybojuje, s přehledem rozehraje a Blue Line má dvou minutový tlak. Ten chlap je v pohode narozdíl od Vás. Je ho desetina JJ tady. A možná příští rok skončí, kvuli likvidaci. Víte co? Dejte si pivo a zaplačte si sám nad svým.

0/0
10.6.2016 13:28

M47i61c40h74a19l 47H57u26s39e96k 9204693440674

Kde píši, že mě unavuje to, že on něco dokázal???

0/−1
10.6.2016 15:38

P93a37v90e60l 39P20a89n62t26ů95č87e80k 7885408401764

Sám to píšete: "unavují mě ty spekulace co by kdyby nastoupil a jestli už se náhodou neuzdraví do dalšího utkání"

Hertl je pojem, a Vás to unavuje, co z toho mám víc vydedukovat. Tak co Vás irituje? Povaha tisku? Jeho bulvárnost a propírání témat? Tak to nečtěte! Já kupříkladu na nějakou zprávu čekám, protože styl, jakým Tomáš hraje, považu ji za inspirativní pro mládež, pro sebe. Kálím na nějaké oslavy na náměstích, potřebujeme vidět ve sportu nové Nedvědy a Hertly. Odvahu a cílevědomost. Vzory. Tak ať se spekuluje. Je to lepší než psaní o modelingu lyžařky po sezóně, ale ať se píše i o tom. Kdyby se to nečetlo, nepsalo by se. Mějte se.

+1/0
10.6.2016 16:57

J43a84n 32C36o14n76s66t12a69n32t39i57n 1332151323880

paráda! jen mi tu radost hatí fakt, že se šestý zápas hraje v neděli, a ne v sobotu, ten čas je brutální. (nebo je to ze soboty na neděli?)

0/0
10.6.2016 8:50

V79o14j56t26ě44c59h 74G29r42o84s44s 9449864375576

Hraje se v neděli v 5 odpoledne pacifického času. Tudíž v pondělí 2:00 ráno u nás.

+4/0
10.6.2016 8:54

J26a85n 62Š62u35l46a 9181626267692

Dneska jsem to měl pojištěné: vsadil jsem si na Pittsburgh a stejně mám z výsledku radost.

+2/0
10.6.2016 8:36

L88u89b17o79š 41B39ř21e72z98i11n84a 2832233410821

V dresu San José vidím členy skupiny ZZ Top.

+9/0

R20a13d92i29m 42N32o24v41o74t22n70ý 5696511953517

Ten pomer strel? S timhle San Jose muzou vyhrat zapas, ale ne porazit je 3x za sebou...

+8/0
10.6.2016 7:43

J71a50n 39S55t55o69d66o48l11a 7541330703860

Záleží na stylu hry a o jaké střely jde. poměr střel sám o sobě nic neříká. I v předchožích zápasech měli převahu a vždy to bylo těsné s málo gólů.

+1/0
10.6.2016 11:40

P71a42v71e30l 78V25o42r24l43í83č47e73k 6570427678

Paráda... :) doufám, že to SJS otočí... ;)

P36a15v12e79l 97N49o72v80á19k 7561177559189

Sest golu a jedinej hezkej na 3:2 (ale za to moc hezkej). Tenhle a jeste posledni nebyly jen placnuti na branku. Jak to lidi delate, ze se vam to libi? Jsou tam nejlepsi borci, spousta golu, ale me to porad pripomina placanou :-( Taky chci, aby se mi to liblo.

0/−1
10.6.2016 7:15

M80a21r34t80i40n 84M63a93t40o96u38š87e15k 9436657726778

To můžete čekat v sezoně, ale ne ve finále play-off. Oba týmy se znají málem lépe, než znají vlastní rodiny v daný moment. Chyb se moc nedělá, tudíž góly padají právě z těchto situací. Koukatelné to pravda moc není.

M72i90c92h15a16l 17F40a34l48t80u32s 5431672933939

1. minuta a Burns forčekuje za brankou, ujímá se puku, zapře se do bruslí, udělá otočku a zavěsí téměř pod víko. Obránce....:-) Prvních 10 minut neskutečnejch

+5/0
10.6.2016 7:04

V68o65j67t96ě92c26h 11G89r55o38s62s 9549944705786

On taky Burns není čistokrevný obránce že.;-)

0/0
10.6.2016 8:55

M30i28c50h45a66l 94F76a23l88t87u16s 5561862273369

však vím, jenom mě tento ZZtopák nepřestává překvapovat, letos se hodně zlepšil (mě přijde)

0/0
10.6.2016 9:30

Z44b33y88n91ě32k 85F68a13n90t71a 6111479754534

Hoši vstávat!2:53-0:2?Neděste mne,má hercna taky nevydrží všechno.

+1/0
10.6.2016 6:51

M62a45r63t69i59n 13C92a32j36t97h90a52m77l 3191858696240

Po smrsti v podobe 4 branek v prvnich 5 ti minutach nakonec rozhodla ta 5. ve druhe tretine. Na ni uz Tucnaci odpoved nenasli. A take hodne Zralokum pomohlo ze si to vedeni pronesli do zaverecne tretiny.

+4/−3
10.6.2016 6:35

V72o29j67t28ě30c15h 78G55r43o59s46s 9549944925396

Ale San Jose dávalo na 3:2 ještě v první třetině.

+2/0
10.6.2016 8:51

M46a45r35t70i91n 27C66a33j77t21h95a90m11l 3791188596270

Samozřejmě máte pravdu. Článek jsem nečetl a jak jsou v přenosu samé reklamy a koukam u něj i na jiný přenos, tak mi to ani nepřišlo.

V14e60r15o42n83i24k76a 96K15o95n88o16p33á24č77o75v35á 8109291332479

První třetina to tedy bylo něco, hlavně první desetiminutovka stála za to! Ale ztratit takto hloupě během 22 vteřin těžce vymodlené vedeníRv Pens v následné přesilovce ještě 3x orazítkovali tyčku a potom už čaroval Martin Jones. Brankářský výkon vyřazovacích bojů! Jediné, co se tomu blížilo, byl asi výkon Michala Neuvirtha z pátého zápasu proti Capitals. Sharks sice odvrátili mečbol, ale aby vyrovnali, budou muset hrát podstatně líp.

+16/0
10.6.2016 5:40

K64a22r38e20l 92H40o18d13u49r 7791313439646

Pěkné. Ten první Burnsuv gól rozhodně doporučuji ke shlédnutí. Takhle to umí málokterý útočník. Chudák Murray tam byl v prvni třetině za sněhuláka, po třech golech dlouho na průměru 50%. Objektivně nutno uznat, že za žádný gól nemohl. Po vyrovnaní jsem myslel, ze už je Pittsburgh prevalcuje, a ono ne. Těším se na další zapas.