Hokejisté Sparty udolali Krakov a jsou v play-off Ligy mistrů

Hokejisté Sparty porazili v domácí odvetě v Lize mistrů Krakov 5:4 a zajistili si po třetím duelu ve skupině O postup do 1. kola play-off. Liberec podlehl ve skupině H doma TPS Turku 1:2 po samostatných nájezdech a Vítkovice v "éčku" prohrály na ledě Kärpätu Oulu 0:1 v prodloužení.

V72a68š45e97k 13Ř91í47h96a 2453323448662

Koukám pokračuje amaterismus STBACKE idnes. Úplně zapomněli na to že se hrálo ještě jedno utkání . Co chtít o za prodaného plátku žabaři.

K66a65r60e91l 60H31y97n85e61k 9560637176365

Nějak nechápu titulek, že hokejisté Sparty udolali Krakov. Krakov by snad měli přejet i dorostenci z Houslic, ne?

+2/−4
27.8.2016 8:15

M79o80n40i77k16a 38K91y54n37c13l40o59v24á 9343103704

nj, ubohá výhra o gól nad Poláky a tady se to slaví jako kdyby porazili NYR.. ;-D

+2/−2
27.8.2016 10:00

K32a74r81e15l 25M34a81c46a53k 1707223676869

Kde se to slaví?Prosím odkaz a odpověď, Eržiko. Děkuji.

+1/0
27.8.2016 22:27

M79i64r30o36s97l59a62v 58G71r87o34s10s43m39a61n29n 8412459964

Já jsem ho pochopil. Bez ohledu na to, co měli udělat.

+4/0
27.8.2016 10:02

M96a24r38e81k 80K12l21u54f98a 3938344454256

Sparta by nemusela Krakov udolávat, kdyby odehrála celý zápas. Z celého času poctivě odmakali celkem tak 15 minut. Naštěstí to dopadlo a body zůstaly doma.