Hokejisté Sparty udolali Krakov a jsou v play-off Ligy mistrů

Hokejisté Sparty porazili v domácí odvetě v Lize mistrů Krakov 5:4 a zajistili si po třetím duelu ve skupině O postup do 1. kola play-off. Liberec podlehl ve skupině H doma TPS Turku 1:2 po samostatných nájezdech a Vítkovice v "éčku" prohrály na ledě Kärpätu Oulu 0:1 v prodloužení.

V45a17š76e50k 76Ř12í28h26a 2713463948662

Koukám pokračuje amaterismus STBACKE idnes. Úplně zapomněli na to že se hrálo ještě jedno utkání . Co chtít o za prodaného plátku žabaři.

K20a72r56e45l 74H60y15n19e85k 9610917176895

Nějak nechápu titulek, že hokejisté Sparty udolali Krakov. Krakov by snad měli přejet i dorostenci z Houslic, ne?

+2/−4
27.8.2016 8:15

M72o36n29i16k29a 73K69y80n63c75l57o34v42á 9883733664

nj, ubohá výhra o gól nad Poláky a tady se to slaví jako kdyby porazili NYR.. ;-D

+2/−2
27.8.2016 10:00

K24a80r64e91l 78M87a18c53a25k 1107303156299

Kde se to slaví?Prosím odkaz a odpověď, Eržiko. Děkuji.

+1/0
27.8.2016 22:27

M55i13r76o44s48l80a18v 92G16r15o39s33s53m38a18n79n 8862499284

Já jsem ho pochopil. Bez ohledu na to, co měli udělat.

+4/0
27.8.2016 10:02

M25a44r29e46k 20K51l97u92f48a 3208624144726

Sparta by nemusela Krakov udolávat, kdyby odehrála celý zápas. Z celého času poctivě odmakali celkem tak 15 minut. Naštěstí to dopadlo a body zůstaly doma.