Plzeňští hokejisté prohráli v Lize mistrů se slovenskou Nitrou i doma

Ani vedení 2:0 po první třetině nestačilo hokejistům Plzně k tomu, aby v hokejové Lize mistrů zdolali slovenskou Nitru. Hostům na západě Čech vyšla druhá dvacetiminutovka, ve které vstřelili tři góly a další trefu přidali při závěrečné hře domácích bez brankáře.

M31i27c20h64a33l 96S93t41r60a42k12a 8796589191770

Fotky z hlediště:

Kromě výsledku to byl celkem zážitek. Na úvod sezóny se hrál velmi solidní hokej před skvělou diváckou kulisou.

Z81d18e28n40ě59k 25B68e60r77á48n93e10k 2508705426972

Liga mistrů v hokeji se hraje také z důvodů české iniciativy funkcionářů, ale na ledě česká mužstva hrají jakoby LM hrát ani nechtěla. Proč? To na soupeře opravdu nemáme? Pak je třeba začít s výchovou nové generace, kterou budou trénovat ti nejlepší a platit to bude stát společně s kluby a rodiči a ne jen samotní rodiče.

M90a47r23t69i52n 64P51a98v68l20í50č70e67k 7890211789911

Pruhovaná komedie. Co mělo znamenat to vyloučení Kubalíka? Naprosto za nic po minutové intervenci slovenské střídačky přehodnocení původně 2min trestu za hrubost na 5 + dku? Nechápu. Nicméně po excelentních 15 minutách přišel útlum a pak přišly chyby, které Nitra trestala.

Ale musím smeknout před fanoušky Nitry, kolik jich přijelo do Plzně. Pomohli skvělé atmosféře.

+2/−1
3.9.2016 22:39

T45o87m39á50š 68Š57t64u74r88m96a 2376102540601

To byli gastarbajtři z Panasonicu a dalších fabriky na borskejch polích. 15 minut trolejbusem. Netřeba smekat.