Jandač: Třetí třetina je příslibem. Takhle si to představujeme

Pokud bude hrát hokejová reprezentace tak jako ve třetí třetině přípravného duelu s Ruskem, pak by se měly dostavit výsledky. O tom je přesvědčený kouč Josef Jandač. "V těch chvílích měla naše hra parametry, jaké jsme si představovali, takhle jsme měli hrát od začátku. Tam jsme se hodně zvedli," řekl trenér.

J44a65n 76S61v56o46b96o70d34a 3467694649773

Zápas byl fajn a naši se mi celkem i líbili, ale zápas s Ruskem bych stejně nepřeceňoval. Zámořské týmy jsou dle mě někde jinde než sborná.

Potěšil mě výkon týmu Evropy, tam máme určitě šanci.

0/0
9.9.2016 10:10

Z39d24e15n97ě98k 28B65e54r68á35n71e23k 2428135306262

Naši včera mne příjemně překvapili, hráli moc pěkný hokej. Jandačovi jsem nevěřil, pokud ale budou naši hrát tímto způsobem, pak se nemusí za svůj výkon stydět. Hráli bojovně, mnohdy předváděli krásné kombinace. Při troše štěstí můžeme s tímto týmem překvapit. Do toho!

+1/0
9.9.2016 9:21

J89a17n33a 65E53l17i84á69š26o61v32á 9479194644768

Kde to jsme ? Jarolím prohlásí, že druhý poločas byl OK, Jandač, že třetí třetina je příslibem. V těch trenérských školách vás nenaučili jednu ze základních informací a tou je délka hrací doby ?

V potaz je třeba brát i výkon soupeře.

+1/0
9.9.2016 9:18

J75a80n 46H29a39ž30m90u18k50a 6963726745

Pepi super výkon. S Kalousem to ještě vyladíte do začátku SP, o tom nepochybuji. Hlavně moc nepouštět Prospala, aby něco radil, ten taktice vůbec nerozumí. Je tam jen kvůli jménu stejně jako Ručinský.

0/−1
9.9.2016 8:52

J39a15n47a 24E43l75i53á43š39o45v98á 9349324394458

Potkal ses s Prospalem někdy alespoň na ulici?

+1/0
9.9.2016 9:19

R46o94m28a45n 13O58l94s41z94o82w90y 3946977980825

Ti kluci hrají to, na co jsou zvyklí z NHL, vliv "ne" trenéra Jandača je naštěstí minimální... Prospal je naopak jediný, který má zkušenosti a znalosti něco těm klukům poradit...

0/0
9.9.2016 9:57

J68a79n 41H54a63ž77m47u87k70a 6643306475

Proto tam včera stál na lavičce a nic neříkal. ;-D Krásné to bylo u závěrečného time-outu, kde shluk hráčů poslouchal Jandače a Kalouse . A Prospal stál úplně mimo.

0/−1
9.9.2016 10:21

M39a81r22t96i10n 84N18e70v55r78l36a 2717801204157

Jenomze hokej se hraje naTŘI třetiny pane Jandači! Takže zasloužená prohra za souhrn hry ve TŘECH třetinách.

+2/0
9.9.2016 7:16

F28r60a84n58t44i39š61e39k 53N89o83v81o13t98n16ý 8564806815219

Byly tam věci dobré i slabé, prohrálo se o gól, což není ostuda. Pozitivní bylo, že se tým za stavu 1:3 ani 2:4 nijak nesesypal a nezačal pasivně odvracet debakl, ale naopak celkem sebevědomě přidal směrem dopředu a snažil se o zvrat. Další pozitivní věc jsou situace, z nichž padly naše góly. Pro někoho náhodné, ale ony byly vypracované velkým důrazem kolem brány. Všechny tři, protože před prvním byla klíčová clona. Největší problém - hra s pukem u nás v pásmu. To bránení v malém boxu by až na pár zmatků celkem šlo, ale rozehrávka byla upřímně dost katastrofální a nechci vidět ten malér, až na naše beky, kteří zmatkovali pod tlakem Rusů, nastoupí Kanada se svým brutálním forčekingem. Tam se prostě musí ve zbylých dvou přípravných zápasech a v trénincích jednoznačně zapracovat na taktickém pojetí, na tom, kdy zakládat útok a kdy to prostě poslat za modrou. Jinak bude hodně zle.

+1/0
9.9.2016 1:20

J64a58n82a 85E90l20i89á37š37o89v52á 9699734534718

Fanouši, Je v zásadě jedno jestli jsi prohrál o gól nebo o dva. Tvá teorie je na bázi Vrba a ePelta. Hraje se na vítěství a prohry.

+1/0

M29i37c85h16a84l 17Z76e51l67e16n25ý 6134153715486

Nebo ta pekna ctyri minus z cestiny, to uz je prvni vlastovka...

+4/0
8.9.2016 23:53

J32a55n 89U68l54r55i44c74h 9929476549124

Krásné utkání. Ta rychlost bruslení a kombinací! Zážitek. Naši ukázali, že máme solidní tým složený z ostřílených borců, kteří jsou odhodlaní zabojovat. Začal jsem se na ten Světový pohár těšit.

+11/0
8.9.2016 23:41

R34o49m10a30n 20O37l41s78z78o69w74y 3956137870175

Utkání FIN vs SWE bylo co do kvality a rychlosti ještě minimálně o jeden level výše... tím nechci říci, že naší odehráli špatné utkání...