Jandač: Třetí třetina je příslibem. Takhle si to představujeme

Pokud bude hrát hokejová reprezentace tak jako ve třetí třetině přípravného duelu s Ruskem, pak by se měly dostavit výsledky. O tom je přesvědčený kouč Josef Jandač. "V těch chvílích měla naše hra parametry, jaké jsme si představovali, takhle jsme měli hrát od začátku. Tam jsme se hodně zvedli," řekl trenér.

J68a84n 59S26v66o37b24o61d64a 3667614429723

Zápas byl fajn a naši se mi celkem i líbili, ale zápas s Ruskem bych stejně nepřeceňoval. Zámořské týmy jsou dle mě někde jinde než sborná.

Potěšil mě výkon týmu Evropy, tam máme určitě šanci.

0/0
9.9.2016 10:10

Z77d45e16n60ě85k 78B68e82r16á40n84e17k 2838225706952

Naši včera mne příjemně překvapili, hráli moc pěkný hokej. Jandačovi jsem nevěřil, pokud ale budou naši hrát tímto způsobem, pak se nemusí za svůj výkon stydět. Hráli bojovně, mnohdy předváděli krásné kombinace. Při troše štěstí můžeme s tímto týmem překvapit. Do toho!

+1/0
9.9.2016 9:21

J44a34n40a 71E53l56i35á30š67o64v64á 9699374624928

Kde to jsme ? Jarolím prohlásí, že druhý poločas byl OK, Jandač, že třetí třetina je příslibem. V těch trenérských školách vás nenaučili jednu ze základních informací a tou je délka hrací doby ?

V potaz je třeba brát i výkon soupeře.

+1/0
9.9.2016 9:18

J32a19n 93H13a58ž15m35u39k44a 6403556555

Pepi super výkon. S Kalousem to ještě vyladíte do začátku SP, o tom nepochybuji. Hlavně moc nepouštět Prospala, aby něco radil, ten taktice vůbec nerozumí. Je tam jen kvůli jménu stejně jako Ručinský.

0/−1
9.9.2016 8:52

J23a63n80a 41E96l51i18á17š40o41v73á 9189224744778

Potkal ses s Prospalem někdy alespoň na ulici?

+1/0
9.9.2016 9:19

R96o91m55a59n 87O12l81s79z80o53w77y 3406507870205

Ti kluci hrají to, na co jsou zvyklí z NHL, vliv "ne" trenéra Jandača je naštěstí minimální... Prospal je naopak jediný, který má zkušenosti a znalosti něco těm klukům poradit...

0/0
9.9.2016 9:57

J75a89n 21H58a83ž22m59u34k33a 6943296505

Proto tam včera stál na lavičce a nic neříkal. ;-D Krásné to bylo u závěrečného time-outu, kde shluk hráčů poslouchal Jandače a Kalouse . A Prospal stál úplně mimo.

0/−1
9.9.2016 10:21

M27a54r21t11i56n 98N26e33v57r63l58a 2117771824237

Jenomze hokej se hraje naTŘI třetiny pane Jandači! Takže zasloužená prohra za souhrn hry ve TŘECH třetinách.

+2/0
9.9.2016 7:16

F91r31a31n60t95i57š55e29k 24N83o88v78o57t56n73ý 8114476865549

Byly tam věci dobré i slabé, prohrálo se o gól, což není ostuda. Pozitivní bylo, že se tým za stavu 1:3 ani 2:4 nijak nesesypal a nezačal pasivně odvracet debakl, ale naopak celkem sebevědomě přidal směrem dopředu a snažil se o zvrat. Další pozitivní věc jsou situace, z nichž padly naše góly. Pro někoho náhodné, ale ony byly vypracované velkým důrazem kolem brány. Všechny tři, protože před prvním byla klíčová clona. Největší problém - hra s pukem u nás v pásmu. To bránení v malém boxu by až na pár zmatků celkem šlo, ale rozehrávka byla upřímně dost katastrofální a nechci vidět ten malér, až na naše beky, kteří zmatkovali pod tlakem Rusů, nastoupí Kanada se svým brutálním forčekingem. Tam se prostě musí ve zbylých dvou přípravných zápasech a v trénincích jednoznačně zapracovat na taktickém pojetí, na tom, kdy zakládat útok a kdy to prostě poslat za modrou. Jinak bude hodně zle.

+1/0
9.9.2016 1:20

J81a62n57a 94E23l80i48á20š36o62v97á 9899374324258

Fanouši, Je v zásadě jedno jestli jsi prohrál o gól nebo o dva. Tvá teorie je na bázi Vrba a ePelta. Hraje se na vítěství a prohry.

+1/0

M11i77c13h80a45l 61Z48e95l64e37n55ý 6604393775746

Nebo ta pekna ctyri minus z cestiny, to uz je prvni vlastovka...

+4/0
8.9.2016 23:53

J10a11n 15U63l12r73i80c93h 9689626169304

Krásné utkání. Ta rychlost bruslení a kombinací! Zážitek. Naši ukázali, že máme solidní tým složený z ostřílených borců, kteří jsou odhodlaní zabojovat. Začal jsem se na ten Světový pohár těšit.

+11/0
8.9.2016 23:41

R33o13m22a15n 84O97l22s94z35o14w82y 3586987310335

Utkání FIN vs SWE bylo co do kvality a rychlosti ještě minimálně o jeden level výše... tím nechci říci, že naší odehráli špatné utkání...