Kometa se rozparádila. Góly nepočítám, říkal střelec Erat

Dostal cenu pro nejlepšího hokejistu z domácího týmu. Fanoušci vyvolávali jeho jméno. Martin Erat byl v úterý jedním z hlavních strůjců nejpovedenějšího vystoupení Komety v sezoně. „Konečně to začalo vypadat,“ liboval si hvězdný útočník, jenž dvěma góly pomohl skolit Mladou Boleslav 5:1.

J58i14ř84í 82Š64v34e62h13l84a 1824114172476

To je zase novinařina: "Po zápase dvougólový hrdina večera vypadal mezi novináři strhaně",

"Z chlapíka, jenž má na kontě přes devět stovek startů ve slavné NHL, vyzařovala pohoda a klid."

+1/0
14.9.2016 11:47

P90e18t42r 26D34o81s94t28á88l 1103259292

Kometa včera hrála od 10. minuty první třetiny jako z partesu. Krom toho že vyhrála, tak se na ten hokej rozhodně dalo dívat..... První hvězda zápasu bez diskuse Martin Erat.

+8/0
14.9.2016 10:12

H34o33n48z14a 28C60a41b29a33k 2731505365276

Jojo, já přišel včera až v té 10. minutě a byl to hezký zážitek, pěkné akce a góly, jen tak dál.

+1/0
14.9.2016 10:55

Z40d11e98n88ě43k 87N94e57č14a90s 2601192162595

Pravda, ale kdyby to bylo po tech prvnich 10i minutach 0:3 nikdo by se nemohl divit a mozna by to vypadalo jinak. Zaplatpanbuh jim to tam nepadlo a Kometa se rozjela.