Diskuze

Crosby show. Potupná porážka. Kanada v Torontu roznesla Česko 6:0

Zázraky se nedějí. Tedy jeden denně na hokejovém Světovém poháru možná ano. Dva nikoliv. Po senzačním odpoledním vítězství Evropy nad USA 3:0 vidělo obecenstvo v torontském Air Canada Centre očekávané večerní představení. Domácí Kanada bez okolků zatočila s českým týmem 6:0.
FK

Hezkej první gól. Jeden drží gólmana, druhý objede bránu. Dobrá taktika.

0 1
možnosti
EK

Kanaďany nenávidím od šampionátu ve Vídni, kde nám zmrzačily většinu týmu. Od té doby jim přeju jen to nejhorší, protože každého jen uráží a každý jim nadržuje.Rv

PK

V 1:00 jsme s partou odešli do hospody, která jako jediná měla otevřeno kvůli SP. Má otevřeno i na další zápasy, ale když jsem včera při stavu 0:4 viděl, jak většina jde zpátky domů, odešli jsme také.

Další zápasy takto v noci vynechávám, protože to opravdu bylo hrozné. Nic jsme předvést neměli, to je pravda, ale ten dnešní výkon snad ani nebyl hokej. Fandit budu dál, jen už to nebudu takto v noci sledovat. Snad postoupíme [>-]

1 0
možnosti
JS

:( první třetina vyrovnaná, ale skore 3:0, s kanadou se těžko vyhrává aji když máte štěstí, když máte smůlu dopadne to takhle...

1 0
možnosti
JN

J58a93n 93N60o81v45ý

18. 9. 2016 14:16

Nic moc se nečekalo a podle toho to i dopadlo. Osobně jsem se na to vydržel dívat do stavu 5-0, to bylo ve 3:45 ráno, pak jsem to vypnul s tím, že se obávám desítky. Nakonec mě tedy 6-0 i docela mile překvapilo...

18. 9. 2016 13:43

Tak si to shrňme. Prohra o šest gólů. Ani jeden vstřelený gól. Kromě prvních deseti minut poměrně mizerný výkon. K tomu hysterický Záruba, který se navíc v komentáři předchází před obrazem. Stadion plný, ale absolutně bez atmosféry, že jsou zase slyšet ťukance s hokejkou. A studio, kde sice sedí lidí jako smetí, ale místo rozboru zápasu tam pořád dokola běží nějaké staré sestřihy. Fakt má smysl ponocovat?

6 1
možnosti
JS

Hokejová redakce ČT je naprosto tragická.

8 1
možnosti
VM

V10í70t 87M83r16h47a33l

18. 9. 2016 13:34

Celý tento Světový pohár je jen obyčejná šaškárna pořádaná hodnostáři NHL, kteří odmítají uznat význam Mistrovství světa.