Gól, nebo přesilovka? Trávníček posunul branku a zaměstnal komisi rozhodčích

Litvínov zvítězil počtvrté za sebou, když v nedělním utkání k potěše zaplněných tribun Zimního stadionu Ivana Hlinky porazil pražskou Spartu vysoko 5:1. Cesta za třemi body se domácím mohla výrazně zkomplikovat v závěru druhé třetiny, nicméně kapitán Michal Trávníček kontroverzním zákrokem překazil Vránovu nesmělou gólovou radost.

J67i79n58d37r87a 68S39t66e15p32a33n43e71k 6532376269388

Litec asi spadne

0/0
13.10.2016 19:59

R88o62b39e94r15t 15V35e49l84e36k 5431452644913

Neni to jedno? I pres spoustu vyloucenych na strane Litvinova jsme moc sanci nemeli.. takze by jsme akorat mozna meli o gol navic.. Travnicka mam rad,udelal vse pro to,aby nepadl gol.. nic vic nic min..

+6/0
11.10.2016 15:35

M29a85r75t30i95n 74Z82a21l27o81u58d56e13k 2249378951282

Tráva posledních pár sezón dospěl :) Ještě občas ulítne, ale celkově palec hore :)

P42e95t30r 49K39o14u57b95e33k 3419502545772

Hráli 5 - 3 asi šest minut... Sparta v neděli na @stadionivanahlinky přivezla hodně vlhkej strelnej prach...