Diskuze

Gól, nebo přesilovka? Trávníček posunul branku a zaměstnal komisi rozhodčích

Litvínov zvítězil počtvrté za sebou, když v nedělním utkání k potěše zaplněných tribun Zimního stadionu Ivana Hlinky porazil pražskou Spartu vysoko 5:1. Cesta za třemi body se domácím mohla výrazně zkomplikovat v závěru druhé třetiny, nicméně kapitán Michal Trávníček kontroverzním zákrokem překazil Vránovu nesmělou gólovou radost.
RV

Neni to jedno? I pres spoustu vyloucenych na strane Litvinova jsme moc sanci nemeli.. takze by jsme akorat mozna meli o gol navic.. Travnicka mam rad,udelal vse pro to,aby nepadl gol.. nic vic nic min..

6 0
možnosti
MZ

Tráva posledních pár sezón dospěl :) Ještě občas ulítne, ale celkově palec hore :)

11. 10. 2016 14:58

Hráli 5 - 3 asi šest minut... Sparta v neděli na @stadionivanahlinky přivezla hodně vlhkej strelnej prach...