Neuvirth s Gudasem přispěli k výhře, Mrázek po čtyřech gólech střídal

První gól sezony z hole obránce Radka Gudase a 26 zákroků gólmana Michala Neuvirtha pomohly hokejistům Philadelphie k nedělní výhře 4:3 z ledu Caroliny. Neúspěšně si naopak vedl Petr Mrázek, jenž po čtvrtém inkasovaném gólu od Floridy v 26. minutě opustil bránu Detroitu. Domácí nakonec v utkání podlehli 2:5, Jaromír Jágr však v dresu Panthers nebodoval.

J56o81s21e45f 63C86h31o53d39o82u65n75s50k31ý 4581136599210

detroit má tragickou obranu.

+2/0
31.10.2016 12:48

L33a92d17i66s18l49a22v 57P65a73v34l71a80t65a 9873265902624

Dostat z 10 střel 4 góly, to je docela umění.

0/−2
31.10.2016 11:43

J42a22n 38S20t63o59d85o80l44a 7161250443590

Co bys pak řekl o gólmanech, co střídají za stejného počtu střel jako obdržených gólů? Není to vždy problém gólmana. Když tým hraje mizerně dozadu, klidně může gólman jít po čtyřech střelách a za stavu 0:4.

+2/0
31.10.2016 12:26

A54n21d10r28e98j 93K88r73á71l 7325166315575

Nene.. Jak nechyti golman 100Mph golfak do ruzku, je to dira..

0/−1
31.10.2016 15:37

A29n66t12o10n86i34n 39B95l70a46z82e22k 4388572797371

Mrazkovi to tam padalo, ale moc s tim nemohl delat. Pekne goly.

+2/0
31.10.2016 10:53

J14a16n 41V30r24á78b60e79l 4467888318118

No měli jsme štěstí že Mrázek dnes pořádal den otevřených dveří. Ale výhra nad Detroitem se počítá. Konečně začali dobře hrát i ostatní lajny. Snad nás tato výhra nakopne.

0/−1
31.10.2016 9:51

M88i70r89o32s88l16a40v 29S77t44a28s90t15n63y 7824743276161

No, chtělo by to aby s už vrátil aspoň Jokinnen, protože Trocheck se Smithem bez něho docela tápou.

Samostatnou kapitolou je třetí lajna. Malgin vypadá dobře, ale nevím, jestli už je vyloženě připravenej na NHL. McCann zatím obrovský zklamání, ten hráč je na ledě neviditelnej.

Obrana se ve vlastní třetině taky docela hledá, ale tam věřím, že se časem sehrajou.

0/0
31.10.2016 10:21

M70i46l18a45n 66P26o73k11o42r49n16y 3320625968136

Píšeš to, jak kdybys v nějakým týmu fakt hrál nebo ho dokonce sám trénoval.

R50o25b60e95r85t 62Č40e28c83h 6912520132737

Odjeli bleskem z ledu po zapase...Bishop ani nepockal na horn...

M66a82r48t29i57n 85C96a38j33t85h81a53m29l 3681328786280

Sleduji v NHL jen 3 ceske hrace a zrovna o nich je tu dnes rec. Mrazek poustak, prohral domacim zapas. Z 10 ti strel pustit 4 goly je proste nepripustne Rv Jarda ani bod a to jeho celek palil jak u Verdenu. Vazne zacina byt marne, stari, stari. At si nenalhava, ze je stale mladik. Michal? Jsem rad, ze nestridal a posledni 20 ti minutovku udrzel s cistym kontem. Prostor k zlepseni tu ale samozrejme je.

+3/−4
31.10.2016 8:52

O44n63d95ř82e12j 45M58a36r47e13k 1872657621476

Martine, neverim ze sledujes jen 3 ceske hrace Vzdyt Ty vis vsechno nejlip vsude jsi byl alespon 3x, proste neverim ze o ostatnich hracich nemas prehled... ;-D

+8/0
31.10.2016 9:10

T14o22m67á95š 57N78o64v44o65t15n44ý 6335117909469

Jágr je starý pes, brzy bude mít 45, pěkných pár let už nikdo soudný nečeká, že bude hrát stejně jako borci, kteří jsou o generaci mladší.

Ale soutěž se sotva lehce překulila přes svou první desetinu, s hodnocením bych ještě počkal.

0/0
31.10.2016 9:21

M92i86l58a51n 68P41o92k86o44r63n46y 3890925208826

Hodnocení hracího dne přenech jiným, opravdu znalým.

+6/0

L19u72d69e47k 77N41o61v71a74k 9106633101967

Mrazka docela lituju... z tech 4 golu sel tam mozna jeden chytit

+5/0
31.10.2016 8:06

M90o47j78m44í67r 88S53k26á38l24a 2930162206

Mrázek je kandidát na Vezinu - pamatuji si loňskou sezónu jak to tu psal jeden místní vodborník na hockeyR^[>-]

0/−6
31.10.2016 8:30

F34i32l42i20p 88K70o33l82b94á71b63e62k 2226156415241

Místní "vodborník na hockey" (a nejen ten) tu v polovině loňské sezóny psal, že Mrázek je kandidátem na Vezinu, protože jím opravdu byl (pokud nevíš, co je Trophy Tracker, rád tě poučím).

T79o57m75a41s 66S16t38r39i63h20a91v75k23a 6942753248806

omg, vy dva jste oba fakt jak malí kluci... nechcete si jít šermovat lopatičkama někam na písek radši?:-P

L80u56k53á35š 18H95u79š62e36k 3596981827196

Přesně :/ holt zápas blbec, ale zase doufám, že se tímhle zápasem chytne Florida :)

+1/0
31.10.2016 8:33

F26i34l41i76p 19K42o38l15b87á86b88e45k 2226626885371

Pamatuji si loňskou sezónu a některé prý fanoušky Rangers. Nejdříve spoustu smíchu a oslav, postupně se zvyšující vepřování na ostatní, následně těsné protlačení do play-off a bleskurychlý sešup hned v prvním kole. Najednou byl klid po pěšině. Letos to vypadá stejně a stejně to dopadne...:-P

Filip Kolbábek 26651

Dík Martine, jsem v klidu.;-) To bude asi nějaký místní pomatenec... Skála, Němec, Cicha aj.

0/0
31.10.2016 8:57

O92t69a 64B89u94r43i90a34n 1357957942597

Detroit je letos strasne marnej. Asi by jim pomohlo skoncit posledni a mit po dlohy dobe prvni pick v draftu..

+4/−2
31.10.2016 7:52

M20i23l61a54n 89P62o57k19o46r54n26y 3200965778256

Stanley cup sice nevyhrají, ale o marnosti bych nemluvil. Play off zase dají v klidu, ale je pravda, že letos mají tým trochu horší.

+1/0
31.10.2016 10:49

J86a83n 90S16o93u83k11u19p 1134314956605

Play off dají v klidu. Tým mají horší. Dva axiomy?

Těžká rovnice, když vloni (tedy s lepším týmem) dali play off tak, že ho spíš Bruins nedali a Habs bez Price vydusili dvě třetiny sezony a byli komplet mimo hru, metropolitní byla výrazně silnější a z atlantiku se na wc nešlo. Pokud nedosáhnou lepších procent než vloni, tak bez výrazně horšího roku - od Islanders například - se do vyřazovacích bojů dostanou jen těžko.

0/0
31.10.2016 15:39

J50a37n 42S17t73o82d86o34l33a 7481970293930

Na to, jak jsou marní, stojí v tabulce docela vysoko. Nic to neznamená, samozřejmě, je odehráno málo zápasů. Ale i přes špatné výkony jsou docela úspěšní. Kdo ví, jak se to zase vyvrbí. Loni došlo během soutěže ke zvratům, které netipoval nikdo.

0/0
31.10.2016 12:29

M60i38c60h48a52l 54V91a27k28u14l50a 2439882103755

Zaznamenal jste tu jejich sérii 6 výher v řadě, nebo se prostě sezona hodnotí jen na základně posledního zápasu?