Extraliga: Třinec zpátky v čele, Hradec vyhrál derby. Litvínov dál válí

Extraliga má staronového lídra. Hokejisté Třince se po vítězství 3:0 v Karlových Varech dostali zpět do čela tabulky. Brněnská Kometa má ale zápas ve Vítkovicích k dobru. Výhru Třince zařídil bývalý hráč Energie Rostislav Marosz. Svěřenci trenéra Jana Tlačila už čtvrtý zápas v řade nevstřelili branku a dál zůstávají poslední.

a ma z toho tezke spani

P.S.:Rodilemu Pardubaku,co si pamatujue i Pryla,Lackyho atd.je smutno uz jen z tech ziskanych bodu.

0/0
10.11.2016 10:34

D45a87v72i90d 94P68e76c79a 1595124731406

Napadlo mě, že by si kluci z Varů měli strčit hokejky přes noc do záchodu. Někde to pomáhalo.

0/0
10.11.2016 9:15

P48a37v30e28l 30Š85m20í32d 7224798119302

včera ČT hodně ujela,osobně jsem čekal Pardubice-Hradec,ale to co jsem sledoval,škoda mluvit.

0/0
10.11.2016 8:39

J21i84r93k13a 40B61l39a73h37i96č 9894191609272

Sledoval jste to co jsem sledoval před pauzou KV-MHK, tipuji, že to byla podobná holomajzna.

0/0
10.11.2016 12:17

M56i63c67h78a61l 62S97t24r10a20k66a 8476959351710

Včera našim ten nepříjemný "ševcovský" hokej neseděl :-( Když se zlínští dostali do vedení, už to bylo těžké. Fotky zde: http://schecke.rajce.idnes.cz/HC_Skoda_Plzen_-_HC_PSG_Zlin_1_3/

M79a30r80t66i59n 51C34a56j34t97h78a89m62l 3731878676400

Dalsi dukaz, ze ve Finsku na Karjale mel misto Furcha proti Rusku chytat Hrubec.

M98a40r81t40i63n 58C84a20j22t97h56a80m45l 3301708366390

Formu Hrubce a Furcha. Navic snad prave Furch chyta v Rusku a zrejme ho znaji vic jak on je.

0/0
10.11.2016 7:36

A28l75e59š 33V83a25j66g83a32r 6542859269556

Hrubec ve Zlíně vždycky dostával nářez. Hamerlík je podle mě lepší,stabilnější.

D25a23v17i41d 35P84e81c12a 1765364361576

Vary nemají střelce. Makaji, bruslí ale jsou marný.

+1/0
9.11.2016 21:12

A93l49e76š 52V46a80j96g63a76r 6322879829796

Dneska v Plzni rozhodčí dobrý výkon...Je super když neovlivňují zápas a nechávají hru plynout...

Že mě to nepřekvapuje.

Z onlajnů: čas 57:24 Taktika Zlína je v posledních minutách naprosto antihokejová. Ševci se zastaví na červené čáře a pouze odpálí kotouč k Machovskému.

Aby poté: v čase 59:06 Marušák úplně zbytečně sestřelil Ondřeje Kratěnu.

Chápu, že za stavu 3:1 chce už mužstvo v poklidu dohrát zápas, ale potom nechápu Marušákův naprosto zbytečný atak..

+2/−9
9.11.2016 20:26

J77a59k75u31b 16M62a48r16k39v96a74r54t 9812333335422

Rosťa ho pochválí.... pro toho byla třetí třetina snová.... jeho hráči konečně zužitkujou trénink vyhazování

0/−6
9.11.2016 20:32

J45a58n 65M77i12k23l43í58č46e38k 9604343578750

Shodou okolností jsem viděl naživo utkání Zlin-Plzen. To co popisujete hrála plzen od 1. vteřiny. Chápal jsem to, přijela do Zlína asi v 5. kole bez bodu, potřebovala vyhrát, navíc venku. Vyhrála tuším 1-2, dle meho naprosto zaslouženě, protože zvolila dobrou taktiku. Mějte se.

0/0
9.11.2016 23:42

P56e83t96r 76T77y37č56k49a 6565412769462

Co to meleš? Za stavu 1:3 tři minuty před koncem takto hraje úplně každý.

+11/−1
9.11.2016 20:49

P23a50v94e84l 12S31t39ř80í71t71e28c48k12ý 7499988512723

A umíš číst? Já nekritizoval to, že jste chtěli dohrát zápas bez komplikací, ale naprosto zbytečnej faul Marušáka. A to dělají vaši častěji. A nejen Marušák ale i Kubiš či Bořuta, dříve Okál atd..

+1/0
10.11.2016 7:21

V40o15j63t18ě61c29h 46G96r42o76s90s 9649984455256

A viděl jste ten zákrok? Nebo děláte závěry jenom na základě toho, co napíše nějaký borec na onlajnech?

+4/−1
9.11.2016 20:58

P82a26v20e22l 29S64t66ř87í16t18e73c17k84ý 7559148472313

Ano viděl. Napadení hráče kterej byl bez puku. Marušák vůbec nechtěl hrát puk ale šel po Kratěnovi. Naprosto zbytečnej zákrok minutu před koncem..

P85e23t97r 54T60y16č29k46a 6825202459632

Stav 3:1 minutu pred koncem neznamena ze je rozhodnuto a utkani se v klidu dohrava. Kdyby to bylo 5:1 tak bys mel pravdu.

0/0
10.11.2016 9:33

O65n97d78ř62e56j 80P25i14s12k80l78á34k 9605640513

Ono když hrajete celý zápas na tři lajny, tak těch sil moc nezbyde. Tím neomlouvám zbytečný zákrok.

+2/0
9.11.2016 21:00

P78e95t17r 35T15y66č21k37a 6985882369332

Já to tedy neviděl. Ale 3:1 rozhodně není náskok díky kterému jedno z těch mužstev mělo přestat hrát. 2 góly se dají za minutu klidně stihnout.

+1/0
9.11.2016 21:02

P74a19v49e80l 32S23t76ř47í41t24e43c77k91ý 7349948512313

V pořádku. Já nekritizoval hru posledních minut. To dokážu pochopit. Ale právě ten zákrok.

+1/0
10.11.2016 7:25

A71l28e57š 52V79a24j78g70a81r 6452749399736

Byl to faul,hráč ho přehodil šel za pukem a Maruška mu bránila ve hře. Ale rozhodčí dneska moc fauly nepískali...

0/0

L14i52b17o98r 91V90e34n43g47l20á27ř 4854585542114

taktika hokejova nebo antihokejova... dulezite jsou body a ty mame R^

+2/−2
9.11.2016 21:30

K65a14r42e47l 62C83h29r73a56s62t91i73n74a 4513574180345

Kruté konstatování, ale je to tak ! Hrát líbivý a účelný hokej každý neumí.

T86o74n80d41a 17W97a25w10r81z21a22c77z 5414571438826

3 body se počítají, ale jinak první dvě třetiny strašidelný výkon. Ještě, že ty Vary jsou tak marné.