Třinec padl s mistrem a první je Kometa. Chomutov přestřílel Spartu

Po středeční neúplné nabídce se po reprezentační pauze v pátek odehrálo kompletní 19. kolo hokejové extraligy. Novým vedoucím týmem se stala brněnská Kometa po devastaci posledních Karlových Varů 8:2. Dosud první Třinec totiž prohrál s mistrovským Libercem 1:2. Sparta v dramatické přetahované prohrála v Chomutově 5:6 po prodloužení.

P83e11t86r 94T44y59č16k59a 6315342949732

Ve Zline vyborny zapas az mi bude nejaky Plzenak zase tvrdit ze pri vedeni o dva goly minutu pred koncem se zapas v klidu dohrava.

0/0
12.11.2016 13:46

P84a84v93e71l 26S45t86ř70í16t29e48c76k92ý 7529778452623

Psal sem to já, Plzeňák nésu a psal sem že "chápu že chcete vklidu dohrát a proto že jen vyhazujete puky". Ale i že Marušákův faul byl zbytečnej. To že jste včera projeli špíl s Pardubkama je vaše blbost aale upřímně mi nevadí..

0/0
12.11.2016 20:54

T73o58m39á29š 23M61i32k76u26l96i34č38k42a 6847104330255

Plzeň už rohodčí víc snad ani tlačit nemohl. Zápas jsme si prohráli sami, o tom žádná, ale aby rozhodčí z metru neodpískal napadaní ze zadu, tak to už mi přijde trošku moc. Ve 3.třetině v naší přesilovce osekával plzeňský obránce našeho útočníka, div mu nepřelomil hůl. Rozhodčí celou situaci opět viděl a opět dělal že to nevidí. A takových situací bylo povícero :) Co si pak má člověk myslet o naší hokejové "extralize", kde rozhodčí protěžují stále dokola ty samé "bohaté týmy". Rv

0/−1
12.11.2016 9:53

M29a34r51t22i97n 58R72y13p90p63l 5624196113910

Bys nevěřil, jak se nám tady v Plzni krásně žije, peníze nám tečou místo vody z kohoutků, tak se nediv, že máme nejnadupanější tým a rozpočet takovej, že týmy z NHL sem jezdí závidět.

+2/0
12.11.2016 10:24

T81o69m96á56š 74M64i54k70u33l71i94č10k47a 6627414730445

Co má to, že Plzeň jako hokejový klub má mnohem větší rozpočet než Olomouc, společného s tím jak se žije v Plzni? Viděls jste ten zápas vůbec?

J10i79r27i 96J20o20n70á27š 2283249647331

Rohliku, neznam te, yale z toho cos vypustil z ust, si nemyslim, ze to mas v hlave v poradku. Ty stojis za tymem, ale stoji tym za Tebou? Nemel by ses pakovat? Polokone nemam rad, ale takovahle zaba na prameni nici hokej.

+1/0

M69i38c75h56a79l 74K98a38š47p35a12r 5374851420205

Souhlas. Nagelovanej neumětel, kterej může za všechny špatný nákupy, za neexistující koncepci vývoje klubu, chaotickou hru, a za to že Dynamo v současnosti platí asi tam 10 trenérům, který v PCE v minulých dvou letech uzavřeli dlouhodobé smlouvy. Až vyhraje čtyři zápasy za sebou, tak by se mohl pokorně ozvat, že věří, že je na správné cestě... Podívej se na tabulku a na tu díru mezi náma a desítkou. Ač je tesla moje srdcová záležitost, tak tomuhle nabubřelýmu nekňubovi prostě nevěřím ani nos mezi vočima.

0/0
12.11.2016 10:30

P73e37t15r 22H85r16a72b51á24k 6310777882550

Dobrá produktivita Plzně. 14 střel a 5 golů. Takhle by to mohlo být pořád:))

0/0
12.11.2016 0:50

T54o15m78á54š 12B89r45a22b90e87c 2578596675426

No já myslím, že by bylo lepší vyhrávat i kvalitnějším výkonem :-)

0/0
12.11.2016 9:25

M20i74c77h89a21l 77M98o96t88y22č11k78a 9269957851

Pane Rohlík,Pce jsem fandil,budu fandit,ale pane Rohlik podivej te se do zrcadla a nafacukjte si....ten hokej na to se nedá dívat!

+4/0
11.11.2016 23:51

L61i35b11o85r 53V82e42n55g56l34á94ř 4954965812484

ševci to snad neee, takhle odevzdat 3 body proti souperi ktery muze byt jednim z kandidatu na nase misto v play of

V25á65c53l33a72v 48K35r39č62m55á72ř 1245588772295

Rohlíkovo ego vyrostlo už dávno do nebe. Když by dělal ostudu jen sobě, ale on ji dělá hlavně Pardubicím.

P96a35v26l89í12n11a 32F56á70b52e85r12o88v13á 9246837569251

Power-play nám vyšla, protože jsme ji hráli v posledních osmi zápasech - tomu říkám udeřit hřebík na hlavičku. :-)))))

0/0
11.11.2016 23:42

J75i50r38i 53J42o74n11á15š 2723299147261

nekdo by mel uderit rohlicek do mixeru na strouhanku.

J56i37r59i 62J10o28n93á45š 2533929507881

nesouhlas. obrana zacala davat goly a v zadu nebyli marni.

Z24d70e21n47ě57k 26D91o54h63n23a50l 4269610720384

No v první a druhé třetině si obranu Komety Varani často vodili. Jediné štěstí, že Varani nedokáží dát gól ze situace tři sami na golmana, netrefí ani vrata od stodoly a nedokáží počítat. Kvalitnější tým by za ty dvě třetiny nám nějaké góly nasázel.

+2/0
12.11.2016 10:18

M20a49r30t35i90n 80C83a42j47t70h66a68m45l 3371448126160

A barazovy klub doma prehral ctvrtfinalistu LM. Nu coz asi jim to nechali. Nyni je hlavni reprezentovat v Evrope. Na konci zakladni casti si to povime, jake pricky bude barazovy klub okupovat.

0/−6
11.11.2016 21:24

K46a40r39o32l39i50n48a 21B20a96d90i25n74o74v38á 8249621211765

kdo je barážový klub ? Vary nebo Litvínov ?

J93i65r73i 58J64o63n80á72š 2143409947171

litvajz a baraz? ee to nehrozi. jde nahoru a docela silne.

0/0
12.11.2016 1:30

P80e56t40r 77T93ě71t84h49a45l 4208116784619

Vy z M.B. máte neskutečný mindrák.

Nikdy jsem M.B. neměl v lásce, poslední 2 roky (hlavně díky Rittichovi) jsem jim občas fandil. Ale takové narážky po každém kole bych nehodlal plodit na žádný klub, i kdybych ho nenáviděl... Nechápu to...

+2/0
11.11.2016 23:40

J13i73r10i 61J83o23n96á24š 2433219247341

polakum dochazi love a tak prodavaji? Mam to tak chapat?

0/0
12.11.2016 1:33

P32e58t26r 12Z30u22z40i11a30k 9729348842872

Je zajímavé, že Kometa má už 81 gólů a přitom jen 2 další týmy jich vstřelily alespoň 60.

A47l45e26š 52H70o22l68e46č25e97k 1709778412390

Loňský mistr v zápasu Litvínov - Hradec. Lupo, už nepij!

M75a34r41t51i65n 23R71y75p85p67l 5704216593180

Ano, s tím už se dá souhlasit...prostě nejlepší je psát něco ve smyslu úřadující mistr, poslední mistr. apod. :-) Přijde mi fakt nelogický o Liberci, že je loňským mistrem, když titul vyhrál v letošním roce :-)

M51a60r26t90i16n 20R97y42p28p21l 5354656113980

Liberec vyhrál titul 24.4.2016, což je letos...

+2/0
11.11.2016 22:09

V71l48a56d56i44m94í96r 65K21a47l77i56v15o53d97a 5824276106720

Liberec je mistr letos, loni opravdu nebyl. A Litvínov hrál baráž taky letos, loni nějak nemohl, když liga končí na jaře. Klidně pijte dál ;-D

+1/0
12.11.2016 0:48

V29á70c20l59a94v 60K60o23l26s89k79ý 1412255988328

Liberec je letošní mistr - mistr pro rok 2016. Co je na tom k nepochopení???

R89o79b84e70r80t 81V10e55l68e81k 5541852164323

Skoda.. ale uz by to vazne chtelo zacit bodovat.. jeden bod nestaci..

J12i32ř64í 26K97o35c30u12r10e52k 6895184785948

Byl bych radši za 5:0 než za 8:2. No co už, třeba se podaří udržet nulu proti Spartě.