Hokejová Slavia předvedla velký obrat, Budějovice vyhrály v Kladně

Bláznivý zápas viděli diváci v pražském Edenu. Hokejisté Slavie v 26. kole první ligy porazili Prostějov 5:4 po prodloužení - přitom v polovině utkání 1:4 prohrávali, když ve dvou minutách třikrát inkasovali. Ve třetí třetině ale skóre srovnali a šest vteřin před koncem prodloužení rozhodl Antonín Dušek. První Budějovice uspěly ve šlágru s druhým Kladnem, na jehož ledě vyhrály jasně 4:1 a vedou o tři body.

M13a77r65t90i72n 60B11í97c44a 1759593847159

V Mostě návštěva sezony. Ještěže byla sobota :-)

0/0
20.11.2016 8:51

M59a38r92t58i21n 98B64í28c75a 1709623697249

Tak ne. Návštěvu sezony už měli na Třebíč. 155 spokojených diváků.

L11i12b44o20r 25V30e90n56g74l23á82ř 4754885562654

me se libi jak fanousci kladna, slavie, jihlavy a hlavne CB resi postup do ELH. vykonostne je vsak tato soutez uplne jinde, takze bud to koupite od Kv nebo zustanete navzdy v 1.lize

+1/−7
20.11.2016 0:44

H42o86n20z40í52k 53M89a19r36š33á86l25e70k 4115838360

Je úplně jedno kde výkonnostně je extraliga. Ty kluby nehrají extraligu, ale první ligu a soupeřem v baráži jim nebude Kometa nebo Třinec. Soupeřem budou Vary, které hrají extraligu s prvoligovým rozpočtem i kádrem a dobrý výsledky dělají jen nahodile a náhodně. Soupeřem bude nejspíš i Olomouc a ještě spíš Zlín. Ti také nejsou úplně bez šance na sestup. Zvlášť, pokud je sváže psychika.

+6/0
20.11.2016 3:54

A90d23a10m 83Š44v36e28h95l48a 7869475937523

Baráž je hodně o aktuální formě a zranění během 2 týdnů. A poslední ročníky vám za pravdu nedávají. Nejprve postoupila Olomouc, která ani nevyhrála základní část, vloni Slavií chybělo málo a to byla po základní části až čtvrtá.

A platí samozřejmě i logika pana Maršálka nade mnou. Takže uvidíme, já to vidím 50:50.

0/0
20.11.2016 10:15

D32a54v26i54d 12S29k26o91č81d94o52p23o85l73e 2192418938108

No když sem viděl zápas Litvínov-Vary tak stačí aby všichni hráči Motoru byli zdraví a postup je Motoru protože to byla taková holomajzna že by se za to styděli i něktěré týmy ve WSM lize

0/0
20.11.2016 10:24

M43i73r39o48s49l69a59v 27K55o48n25e86c29n98y 2729641336138

Jsem rád že jsem osobně přispěl k otočení utkání, kdy jsem hlasivkami ale i očima dotlačil do branky soupeře minimálně tři puky !!!

+1/−2
19.11.2016 22:36

P70e33t87r 16K40a22u15c49k90ý 6528501362841

V tom počtu, v jakém se tam scházíte, je to i možné, to je slyšet každý jednotlivec :-). Ale je fakt, že tentokrát se vás sešlo nečekaně mnoho. Asi to bude i tím, že mužstvo je v krizi, to fanoušky semkne (viz Motor) a i přes tu krizi se mu daří. Tak přeji ať diváci vydrží, nebo ještě lépe, ať jich chodí ještě víc, protože 40 procent kapacity ještě není žádné terno.

P63e51t39r 28V19r66a87n86i29k 5364809781811

Pokud neprijde do Mostu nejaka velka injekce, tak to letos vypada na odchod z 1 ligy ..... a Most v ni asi nikomu chybet nebude.

P50a54v88e71l 10Ř79e88ž40á44b96e54k 5572948642

Motoooor jedeeeR^ Na Kladně více než 5000 lidí a asi 1500 Motoráků;-D Fantazieee

H17o46n71z82a 87S41p26u25r39n23ý 2781265984361

1500 asi ne, ale minimálně 1\4 stadionu byla jihočeská.

J72i52r67i 61G18a23z40d78a 8354923154744

Tak vzhledem tomu kolik běžné na Kladno (ne)chodí lidí, bych se ani nedivil ;-)

+8/0
19.11.2016 20:39

A92d67a15m 96Š49v65e36h79l53a 7709435697593

Podle fotek ze zápasu měl kotel hostí asi 1000 lidí, což souhlasí i vzhledem k nahlášené celkové návštěvě. Takže ten odhad 1500 zase tak moc mimo nebyl.

F26r98a26n21t55i55š19e13k 49Č49e10j60k51a 9643684197383

Prohrávat po dvou třetinách 1. 4 a nakonec to otočit ve vítězství je obdivuhodné i když Prostějov ted nemá formu ! R^