Voráček pomohl Philadelphii prodloužit sérii, Mrázek vychytal další výhru

Hokejisté Philadelphie uspěli v nedělním utkání NHL i s přispěním jedné asistence Jakuba Voráčka v Nashvillu 4:2 a připsali si pátou výhru v řadě. Další spolehlivý výkon podal Petr Mrázek, který na ledě New Yorku Islanders kryl 32 střel a dovedl Detroit k výhře 4:3 v prodloužení.

M51a86r96t21i76n 83S12ý49k74o69r56a 1127708407827

Tak Mrázek od zranění Howarda neprohrál zápas v základní hrací době a během těch čtyř zápasů má úspěšnost 93,5%.

+4/0
5.12.2016 12:47

K77a90r45e45l 29O76k12t86á87b78e90c 9191527834895

Kempný dnes ani ne 10 minut na ledě.. nemá někdo více informací, proč?

0/0
5.12.2016 11:56

O30n97d80r95a 13H32u96d91e94c 7146603678436

ve 2. třetině dostal docela tvrdej hit a odešel po tom na chvíli i do kabiny, ve 3. třetině to ještě zkusil ve dvou střídáních během prvních 5 minut a pak už se na ledě neobjevil, rozhodně to nebylo z důvodu výkonosti

J29o67s41e27f 58K54r71á75l 5158671170844

Zajimavější je počet střel a úspěšnost , .. Anheim 33 střel a jen 3 goly a Calgary pouze 25 střel a z toho každa třetí rána byl gol ... vo tom to je..