Pastrňák s Krejčím se trefili za Boston, Voráček asistoval a rval se

V přímém souboji dvou nejlepších střelců dosavadního průběhu sezony NHL se sice radoval z výhry 4:3 po prodloužení Sidney Crosby, gólově prosadit se však dokázal jen David Pastrňák. Boston si díky němu odvezl z Pittsburghu alespoň bod za remízu 3:3, když nejprve asistoval u trefy krajana Davida Krejčího a v 54. minutě sám zařídil vyrovnání. Dařilo se i Jakubu Voráčkovi, jenž asistoval už u desáté výhry Flyers v řadě.

V96o89j19t33ě84c74h 61G37r15o93s13s 9289624235986

10. výhra v řadě pro Flyers, to je fantazie!R^ Jen tak dál.

M26i92c40h82a34l 28I36l30l81e20k 7877391471399

Ten hit byl čistý, ale Voráček i tak dobrý..;-)

+5/0
15.12.2016 9:21

A68n21d27r20e29j 12K19r58á37l 7675226485245

Dobry, ale bitku nevyhral, 2 minuty navrch a jeste 5 minut z ledu nejlepsi hrac... :-(

0/0
15.12.2016 10:07

F12i87l74i50p 30Z18e44m43a73n 8205787102364

Ale ten tym to nastartovalo. Kdyz ten tym vidí, ze se jejich nejlepsi hrac (nebo jeden ze dvou) bije za ostatní, tak začnou makat jeste vic. Viz. rozhovor se Schennem

+2/0
15.12.2016 12:01

P92a27v11e79l 50N18o46v21á74k 2765907232802

Pasta super, se štěstím, ale to přeje připraveným a on prostě za tím pukem šel jak lovecký pes za liškou.

Gudas krásná přípravka na gól, a pak ještě dojel až do brány pro případnou dorážku. A pak že je jen drsňák, kdepak, umí i hezký hokej.