Povedený start šampionátu. Junioři přemohli obhájce titulu z Finska

Svátky nesvátky, hokejoví junioři tradičně reprezentují na mistrovství světa. Výběr hráčů do 20 let poslal ze šampionátu v Kanadě domů fanouškům pěkný vánoční dárek. Češi vyhráli nad loňskými vítězi z Finska 2:1.

M76a79r28t31i18n 56K11o90d22a60t 2447206732927

Škoda toho Lakatoše. Veliká škoda. Byl jsem zvědav na Musila. Pokud bude takhle hrát každý zápas tak z něj bude lídr týmu. Parádní výkon. Důrazný, bruslivý a dotěrný "parchant", který se rány nebojí. Děda by měl radost : )

+9/0
27.12.2016 10:04

N53o80r28b39e90r60t 47Š81t58ú34r 2846625721342

Však se taky děda vyjádřil v jednom z posledních rozhovorů, že je hrdý na oba mladý Musily, ale Adam je víc po něm. V dobrým slova smyslu drzej hajzlík:-)

+2/0
27.12.2016 13:21

M16i96r51o69s38l64a10v 71Š69p89r44t28e85l 2798415673443

Nejlepší na ledě Jakub Zbořil. Neuvěřitelně v Kanadě vyrostl.Výborné bruslení, síla v soubojích, a pozičně taky paráda. Navíc konstruktivní. Dobře ho Kometa připravila.

+5/0
27.12.2016 9:59

M59a78r24t71i76n 96K28o12d95a24t 2937306922467

Obránci hráli celkově velmi dobře. V bruslení stačili Finům s přehledem a navrch přidali rozehrávku. A hlavně, nebylo tam žádné nesmyslné posouvání puku po prknech. Naopak, snaha hrát dopředu a něco vymyslet.

P42e49t15r 50V75o53s87t44r19ý 3938260573706

Proboha proč jeden z hrobařů našeho hokeje Lener?

K22a71r34e24l 56V25o86h16n48o69u85t 4418439830167

Spíš mi přišlo, že Finové nehráli to, co měli a chtěli. Jakoby si mysleli, že se Češi porazí sami. V bruslení byli silnější, ale nedokázali to zúročit. Stejně tak bych řekl, že na střely výrazně Finové měli navrch (aspoň po první třetině to bylo dost jasné).

K vyrovnávací brance: brankář střelu pokryl, ale nějak mu proklouzla pod rukou.

Rozhodně to byl pro Čechy dobrý start do turnaje. O celkovém výsledku ale rozhodnou až další zápasy.

K91a61r20e71l 41V25o20h94n46o10u70t 4638399980447

Tak v tom případě se v dalších třetinách Češi rozstříleli.

0/−7
27.12.2016 9:27

S57t32a84n27i13s64l83a30v 95O85u65l57e96h51l84a 9840879798364

Sledovali jsme stejný zápas?? Po první třetině na střely vedli naši 11:7, celkově vyhráli na střely 30:23, to o tom jak měli Finové navrch moc nevypovídá!!

+22/−1
27.12.2016 9:15

K77a34r30e71l 52V89o26h70n36o33u71t 4638269240917

Během přenosu jsem viděl jinou statistiku. Ale budiž, přijímám.

+1/−5
27.12.2016 9:32

M23a48r55t80i32n 56K18o41d23a85t 2747666222527

Během přenosu na US Stream byla statistika střelby ve prospěch Čechů od samého začátku

+6/−1
27.12.2016 9:43

V61o24j82t82ě12c31h 19G36r60o41s36s 9869934575956

Já se díval na ČT, kde měli grafiku IIHF a tam zase v průběhu 1. třetiny naskočil poměr střel 10:5 pro Finy.

+2/0

J34i31r49i 43C14i37z 6464398160567

Mate pravdu, turnaj teprve zacal, pro nas skvele, pro Finy spatne. Na vysledku se podilelo nekolik klicovych veci:

1) Nas asi nadstandartni vykon predevsim v defenzive.

2) Pasivita Finu od druhe tretiny, kdy si nechali vnutit caste prerusovani nebo souboje u hrazeni a branili vetsinou jen od SP s tim, ze pujdou do rychleho kontru (tento system jim nevysel jiz na SP).

3) Dobra strelba nasich beku z prvni, coz Finum vubec neslo.

Hra postavena na cekani chyby u soupere se Finum opet nevyplatila a v dnesnim modernim hokeji u nejlepsich tymu nema misto, protoze tyto tymy si tu chybu dovedou vynutit svojim pohybem v bloku.

+1/0
27.12.2016 12:28

K79a68r92e16l 84Š76e33d13i27v73ý 1180878806

hlavně v první třetině byl Škarek strašný. a všechna čest, jak zvládnul další dvě třetiny. holt, gratulace, ale příště bez toho začátku, poněvadž jsme jasně měli prohrávat 0:1. jen se sudí upískl

J21i26ř18í 58S28v30a51š98e94k 9124588333229

Což o to, výkon kvalitní a výhra zasloužená, ale proti každému lepšímu týmu by tolik neproměněných šancí znamenalo konečnou.

J72i65ř67í 23S24v15a52š67e11k 9544238133879

V téhle kategorii se týmy neustále obměňují. Co bylo před rokem nehraje moc velkou roli.

+1/0
27.12.2016 10:49

M73a33r63t34i94n 44K20o66d84a46t 2667216582407

To nevadí. Růča letěl před pár týdny do Finska, aby se kouknul na to, jak tam vybudovali údajný finský hokejový zázrak. Najednou jejich U20 prohraje, naprosto zaslouženě, právě s Čechy.

M86a97r63t66i45n 47F73l22i52n92t27a 5288648716287

Se Švýcarama to bude boj ... za prvé jsou odpočatí a tímto zápasem pro ně turnaj teprve začíná a za druhé výsledky v přípravě (SUI : USA 3:4 a CAN : SUI 4:3 po prodloužení)

+6/−1
27.12.2016 8:37

M87a29r10t12i65n 74H21a65l35á48š70e84k 2770442418964

V hokeji , je ale někdy lepší být v "laufu" a hrát bez odpočinku.

+2/0

M35a65r59t32i68n 30K79o31d73a84t 2277866182577

Příprava nic neznamená. ..

+1/0
27.12.2016 11:48

M86a85r55t90i50n 72N64e94v72r19l74a 2417381284737

Viděl jsem tedy jen necelou první půlku zápasu (přece jen jsem ráno vstával do práce), ale byl jsm překvapen, jak Finové byli v 1. třetině bezradní. Nehrál jim tam loni ještě Laine? Ale naši zahráli nad očekávání a vyhráli zaslouženě. Jen tak dál, a jak říkal Ivan Hlinka: Hlavně se nepo...t! R^[>-]

S78t38a80n56i34s56l77a60v 84O39u86l92e67h42l40a 9910499568364

Kdybych to neviděl, tak bych nevěřil. Parádní výkon, plný nasazení, pěkných přihrávek a nebojácnosti. Jak řekli komentátoři, největším problémem u našich bylo neproměňování šancí, opravdu si zasloužili vyhrát, před koncem jsem měl strach ať se nezabetonují vzadu a nehrají na remízu a oni toto udělali nakonec Finové!! a naši je 78 sekund před koncem potrestali. Jen tak dále, na Kanadu a USA to pořád ještě není, ale mohl by to být konečně důstojný šampionát od naší 20'.

S91t62a50n84i60s67l88a31v 17O83u53l61e60h68l64a 9910329748874

Vladař - do branky se během zápasu nedostal, Chlapík, Kaše, Špaček, Zbořil. Je toto kostra mužstva??

0/0
27.12.2016 8:45

M30a26r90t16i58n 43P21r35o12k33e55š 3201437562738

Paráda...;-) teď jen z hrušky dolů a připravit se na Švýcary, času na regeneraci moc není

M60a15r65t26i23n 18H17a45l64á49š10e55k 2910512488414

6 hodin rozdíl a Štědrý den, nebo večer- Christmass Eve , se v Kanadě moc nedrží.

T36o19m50á36š 81Š16t69u84r20m47a 2136972910341

Zatím bych krotil nadšení. Je to jeden zápas a možné podcenění soupeřem.

M43a89r58t24i36n 87K72o45d81a21t 2397566882217

Tak Zacha už tyhle chlapecké turnaje hrát nemusí: )

0/0
27.12.2016 10:05

P20e36t58r 40Š59e88f81č15í14k 7316105424659

Neškodilo by napsat třeba počet střel na branku.

0/0
27.12.2016 5:41

M38a13r65o53s 30R17o32s78k98o 4540492428547

gratulujem . hrali ste velmi dobre nebojacne.. palec hore.. len tak dalej

+3/0

P98e63t14r 13Š40t63u33r50s57a 8190238517917

Jsem velice mile překvapen, protože kluci byli lepší herně a také takticky to zvládli velmi dobře. Myslím, že trenér a následně pak hráči odvedli velmi dobrou práci. Jsem zvědav jak zvládnou regeneraci, když už od 19 hodin zase hrají

Z20d80e18n96ě14k 88B27e11r11á90n45e18k 2258805936512

Naši dokázali bruslit s Finy a měli i více šancí. Takže zasloužená výhra. Jen tak dál! Česko, do toho!

+11/−1
27.12.2016 4:28

T12o38m62á34š 51S23e27r35b48u32s 2641311873464

Za mě byli lepší většinu zápasu. Komentátoři často mluvili o skvěle bruslících Finech, ale nebylo vidět, kde jsou lepší. Naopak. Naši bruslili líp. Asi nás Fini podcenili, ale to je jejich problém. Naprosto zasloužené vítězství, kdyby nepadl ten gól před koncem, tak by remíza byla nespravedlivá.[>-]