Kometa opěvuje zelenáče v masce, Jekel pomohl k brněnskému probuzení

Těžko říct, zda se cítil víc nesvůj před hloučkem novinářů, nebo předtím v brankovišti. S Pavlem Jekelem každopádně cloumala tréma. „Byl jsem nervózní až do 60. minuty,“ vyznal se brankářský zelenáč hokejové Komety Brno.

M34i48c76h84a36l 50B83r80ň12á32k 6494724357908

Mimochodem, Miklík hned v prvním zápase ve Finsku 2 góly a jeho tým vyhrál 2:1...

+1/0
29.12.2016 17:41

J11a61n 84K54l85á28s22e44k 6508794858439

Jekel měl pár nejistých zákroků, ale jinak proti silnému soupeři obstál. Ale byl to jen jeden zápas, takže ho soupeř ani nemohl mít přečteného. Jinak ale předpokládám, že ho postavili spíš z nouze - Vejmelka už měl na svědomí příliš gólů a Čilo se ještě zotavuje po zranění.

0/−1
29.12.2016 15:22

P16a48v41e60l 68Š24m23í47d 7364948109282

samozřejmě že z nouze,pořád čekali,že se Karel vzpamatuje,bohužel. pro mě teda velké zklamání a bojím se že to je jeho konečná v Kometě.

0/0
29.12.2016 18:51

P91a32v50e47l 28Š29m40í46d 7264878489352

pane Pokorný,přestaňte plácat a nedělejte z nás .....Vejmelka toho měl hodně? přesto jste mu nechali Jekela dělat dvojku už tuším 2.-3.zápas a až po problémech,které ostatně Velmelka měl v každém zápase jste ho vyměnili. Navíc,včera chytal v Třebíči,aby toho teda měl ještě víc.;-D;-D;-D. Inu mluviti stříbro,mlčeti zlato jak na vás ušité.

P58e78t82r 85S93t60r23n40a61d 6386377959735

Ještě by stálo za to napsat, že Vejmelka chytal v současně hraném utkání v Třebíči (výhra 4:3 v prodloužení nad posledním Mostem).