Jágrův gól Floridě nestačil, Mrázek naopak Detroitu pomohl k bodu

Jaromír Jágr z Floridy v pátek zaznamenal svou devátou trefu sezony, když v přesilovce z 24. minuty otevíral skóre duelu. Domácí Vancouver však dvěma góly otočil výsledek na konečných 2:1. Brankář Petr Mrázek předvedl 34 zákroků proti 37 střeleckým pokusům Buffala, které nakonec udolalo Detroit až 3:2 po prodloužení.

M41i67l72o72s85l17a47v 14K38n12o72p 9734976693123

V článku je výsledek Buffalo-Detroit 3:2 a píše se, že Mrázek dostal 4 branky. On chytal i za Buffalo?

0/0
21.1.2017 8:44

J34a49r63e76k 23W82o28l46f 5450139460

Sakra ještě jsem si na ty Ottawský dresy co má letos Florida nezvykl...

+6/0
21.1.2017 8:15

T53o34m21á91š 52G13a15j21d93a 9891103407575

Jestli se neprobere aspon smith, tak je to v haji, ti dva muzou klidne chybet jeste mesic a dyl.. by mohli jardu konecne trejdnout do pens nebo habs :D

+1/0
21.1.2017 7:56

M58a68r73t37i36n 84C79a37j21t79h74a31m12l 3581138696220

Konecne vim oficialne, ze i porazene muzstvo ziskava bod. Nedavno si tu ze me mistri delali legraci. Jinak prohrat s Buffalem neni dobre. Taky to jde za Mrazkem. Zbyvalo 30 vterin v konec prodlouzeni. Presne stejne jak pri SP Cesko- vyber Evropy.

+1/−10
21.1.2017 7:51

F30i37l69i49p 63L22o92u45k58a 4686676858741

Souhlasím. :-)

Zde prezentováno tak, že Mrázek pomohl k bodu. Pravda však taková, že tým opět nepodržel, když dostal vyrovnávací branku. V prodloužení, kdy třeba být oporou,, selhal opět a nepřipsal si tak výhru. To zdá se býti klíčové, marná snaha.