Sedlák gólem přispěl k divoké výhře, Krejčí alespoň zmírnil porážku

Dva čeští hokejisté se střelecky prosadili v nedělním programu NHL. Nováček Lukáš Sedlák se gólem podílel na divoké výhře Columbusu 7:6 po prodloužení z ledu Ottawy, zkušený centr David Krejčí pak platil jen za jediného střelce Bostonu u prohry 1:5 v Pittsburghu. Asistence si ještě připsali David Pastrňák a Radko Gudas s Jakubem Voráčkem.

J93a30r98o38s33l30a43v 24B93e43ň32o 2326417127880

Chicago: 400x v rade uplne vypredane domace hladisko!

M50o80j70m90í98r 70S53k37á16l33a 2800242836

Ty [>-] ZDI už farmaří nebo proč nebyli na ledě? Aby si nepokazili ty fantastické průměry, kterými ohromují celý hokejový svět?;-D;-D;-D

+1/−1
23.1.2017 13:02

L75a91d46i18s38l66a66v 33P81a58v70l74a41t22a 9543775212844

Coreau měl zase jinou obranu než Mrázek.

Z Rangers fora:

"Chlapci by se už mohli probudit, jedna jediná šance při PP, celkem 3 střely na bránu za celou třetinu."

"Jediný štěstí, že Detrpoit je taky hroznej."

"to je hrůzostrašný hokej.taková holomajzna tvl."

"To je fakt vostuda, 3. brankář a my na něj za 2 třetiny pošlem akorát 12 střel, přičemž tak 8-9 z nich byly spíš jen nahození."

"Utrpěli jsme výhru."

+5/−1
23.1.2017 12:42

F58i97l58i93p 47K70o59l57b24á83b54e16k 9233469862638

Jsem se překonal, přetrpěl jsem tuhle hrůzošarádu až do konce a chlapce z Rags fóra plně podepisuji (už jsem myslel, že rozumné a chytré fandy Rangers ani nepohledáš...).

+2/0
23.1.2017 13:23

A75n20d25r36e34j 78K58r78á47l 7655656635545

Tak tenhle zapas muze jinak zhodnotit jen naprosty ignorant..

T28o21m53a66s 16S17t22r27i91h20a83v88k41a 6782483798566

Crosby zase nesmyslnej.. Kterej jinej tým může do první lajny dát kluky jako Sheary a Rust a bejt takhle v pohodě?

+1/0
23.1.2017 10:32

F81i14l94i13p 31K97o62l29b64á75b16e52k 9643219392468

Jako Krejčího mám fakt v oblibě, ale Crosby si na něm včera úplně smlsnul. Nejdříve jej ve větší rychlosti odstavil, přebruslil a krásně přihrál na gól, pak mu v obraně několikrát zatnul tipec. Jediný jeho zaváhání s Backesem vychytal Murray, což byl asi důležitý okamžik (tuším, že to v tu chvíli bylo 2:1 pro Pens...) pro další vývoj zápasu.

+1/0
23.1.2017 12:29

R74a60d47e35k 79N58ě58m50e36c 1107742185966

KHLR^ a není to ruská hokejová liga;-). NYR olééééééééééééé.

A51n40d16r73e36j 98K53r51á66l 7285116545755

Vcera jsem bohuzel sledoval vecerni zapas Detroitu a musim rict, ze odpornejsi hokej jsem uz roky nevidel.. Puky se jen nahazovaly za branu. Golmani jen prikrejvali.

Nastesti jsem si v noci spravil chut uzasnym predstavenim Letcu. To byla oda na hokej. Greiss fantastickej, uz jsem si myslel, ze protahne serii SO na 3.

M92o58j53m29í63r 34S44k42á17l27a 2430622726

První hvězdou utkání byl zvolen bezchybný gólman New Yorku Henrik Lundqvist, jenž na čisté konto potřeboval 21 zákroků.

;-)

0/0
23.1.2017 8:23

F75i63l54i58p 71K40o84l86b93á35b47e78k 9753889452248

Dobře Voras v prodloužení přetlačil Tavarese a Flyers konečně za plný počet!R^:-)

Sedlák taky paráda.R^

+1/0
23.1.2017 8:07

J12i54ř42í 61B34u15r94i96a47n 9633752190434

Ale ten první gól ostrovanů si za rámeček nedá - nejdřív ztratí puk (i když neměl moc času na zpracování), ale víc se mi nelíbilo, že neskočil do té dorážky a jen tam něco předstírá hokejkou (viz zadní záběr)...