Pastrňák v prodloužení ukončil čekání na gól, dva body bral i Plekanec

Po dlouhých sedmnácti startech bez vstřelené branky se hokejový útočník David Pastrňák dočkal své jubilejní 20. trefy sezony NHL. Navíc jí dosáhl v prodloužení a rozhodl tak o výhře Bostonu 4:3 nad Detroitem. Dva body za gól a nahrávku v úterý bral i Tomáš Plekanec, jenž přispěl k triumfu Montrealu 5:1 nad Calgary.

F32i36l49i78p 40K83o85l93b17á89b79e27k 9863709242688

Pastrňák konečně!R^ Na konci první třetiny v samostatném úniku nepřekonal detroitského gólmana, ale nakonec to zlomil dělovkou v prodloužení. Detroit hrál celý zápas vesměs "tužku" (dvě tři velké šance pochytal Rask), takže dva body pro Boston zcela zaslouženě.

J46a80n 94B30u74b77e58n 4523710137

No to trestné střílení bylo absolutně vymyšlené, nebyl tam žádný kontakt a rozhodčí Jets totálně zařízli dalšíma vyloučeníma.... Pavelec byl OK.

+2/0
25.1.2017 9:51

A34n28d98r77e61j 94K35r45á51l 7685816125335

To nemusis vypisovat. To ho nezajima. On se jen podival kolik bylo golu.

+6/0
25.1.2017 10:06

F85i23l32i42p 91K80o40l32b80á20b81e50k 9773869812598

A navíc je milovník okamžitých brankářských statistik.

D12a47v88i94d 20S26l47o62v91á69č22e41k 6721939592508

Marleau 97. vitezny gol kariery.. tak jeste 3 :)

+2/0
25.1.2017 8:30

K19a97r46e25l 60H17o47d30u89r 7231183209256

Možná stojí za zmínku, že Plekanec svým gólem v oslabení vyrovnal s 20 SHG druhého nejlepšího hráče Canadiens všech dob;-)