Čeští hokejisté deklasovali Finsko, soupeři nasázeli sedm branek

Čeští hokejisté porazili na Švédských hrách Finsko 7:1 a odčinili tak čtvrteční porážku s domácím týmem. Dvěma góly se vytáhl Lukáš Radil, gól a dvě asistence zaznamenal Petr Holík. Brankář Pavel Francouz si připsal 21 úspěšných zákroků.

J84i16r79i 19J97a45n64d65o17u67r87e35k 5612403605861

no tak to vypadá že Zlato Gabči Koukalové kluky nakoplo ale uvidíme jak se předvedou dnes proti Rusku.

D79a98v68i80d 94Š33t84á36d26l48e50r 5293693989

Dnes super výkon, těším se na utkání s Ruskem. Jediné co mě mrzí je, že fanoušci po prohře odvolávají hráče, trenéry, nejradši by hokej zakázali a když se vyhraje každej tu píše jak jsme nejlepší.

+1/0
11.2.2017 20:27

Z51d84e71n92ě24k 16B41e61r97á67n32e54k 2408625606572

Po čtvrteční blamáži jsem se dnes na utkání našich s Finskem nedíval, škoda. Budu ze dívat zítra, snad budou chtít hrát zase hokej.

0/0
11.2.2017 19:58

J17i75ř62í 74K84u17c98h17t40a 1379557335697

Jenze prijde MS a tam nas vyklepnou......

0/0
11.2.2017 19:16

R55u17d35o69l17f 80K70o59m18á17r76e56k 7288119112579

finove evidentne nastoupili jen s temi co si rekli ze se jdou sklouznout. nasi taky E vyber. tato soutez je podivna. hokej upada.

R84u27d66o16l96f 58K89o44m32á56r11e23k 7428689732929

no co chctete, tato "soutez" nikoho nezajima. nema to nic, prestiz, penize nic.

M43a16r80t76i57n 36L87u15k71e50š 3376611891375

Honza Kovar opet potvrdil ze je momentalne nas nejlepsi hokejista. Nejakci Plekancove nebo Vorackove se od nej maji co ucit! ;-)

+4/−7
11.2.2017 14:38

J27a38n 20N38e44š15p12o51r 4456698786392

Bezesporu je to hokejista vynikající, ale bez dlouhodobějšího srovnání na stejné úrovni je to velmi odvážné tvrzení...

+6/0
11.2.2017 15:41

A57n55d97r35e73j 81K69r40á79l 7355866955455

Dneska jsem na rybnice dal 5 golu. Kam se na me hrabe.

R64u91d96o51l93f 93K27o25m60á57r48e93k 7938869542529

to bych odkoucoval stejne sam. takovyto nic zapas .. honzo, trochu mene glorioly by nezaskodilo, jinak to pusobi vselijak ;-D

T18o56m86á14š 27B87u26b41e21n48í84č84e71k 6202786357303

Požitek ze zápasu mi zkazil fakt, že Zárubův hlas byl slyšet o dost dřív, než jsme mohli situaci vidět. Také prázdné tribuny byly smutným doprovodem. Komerční přestávka během 2. třetiny neuvěřitelně dlouhá, návrat do zápasu tragický.

Výsledek podle mě úplně neodpovídá dění na ledě, Finové měli den blbec, my skvělého Francouze, který vytáhl výborné zákroky, ten nejlepší už za rozhodnutého stavu, což s oblibou během SP kritizoval místní znalec Hažmuka.

Z našich hráčů se mi nelíbili Polášek a Zohorna (ten si to trochu napravil přihrávkou na 4. gól ve vlastním oslabení), zdálo se mi, že se Kovářovi nechce moc bránit.

Asi nejlepší hláška zápasu se týkalo čínského ekvivalentu pro puk. Za to má Záruba u mě velké PLUS!

+3/−1
11.2.2017 14:18

J78a16k10u86b 42Z86e88m18a17n

V poslední třetině už se ten komentář tolik nepředcházel. Snad s tím ČT něco udělala. Ale první dvě třetiny to byla hrůza. Mě to přijde jako amatérismus. Tohle musí poznat po pěti minutách a srovnat to. Tady to trvalo dvě třetiny.

J74a68k96u94b 19Z33e37m49a83n

Je opravdová radost dívat se na tyto české hokejové reprezentační týmy. Úplně jiné pokoukání, než na ty pseudoreprezentační týmy, jako například na SP. Ti kluci mají opravdovou chuť reprezentovat, je tam nasazení i kvalita. Nechybí tomu výborný brankář.

+1/−5
11.2.2017 14:15

F29i77l83i71p 66L77o73u41k12a 4166726768691

To jo. Být tam The Wall, tak je to tak 7:4.

:-)

0/0
11.2.2017 14:16

J63a23k13u79b 72Z65e21m44a34n

To byste mu docela fandil. Spíš by to spělo k hodně divoké remíze.

+1/−1

M35i86c72h76a41l 63N93o66v74o10t69n87ý 8133969303646

Vazne? Nezpochybnuji nasazeni a radost z repre, ale kvalita? :-D Na SP by dostali nepekny výprask.

+1/0
11.2.2017 14:45

J33a54k15u60b 91Z73e51m59a14n

To je jen spekulace. Takhle ale všichni víme, jaký výprask tam dostala ta pseudorepre...

A82l42e61š 44V22a72j36g80a12r 6372249389416

Bravo!!!! Tleskám výkonu našich hokejistů.Trenér ví co chce hrát, když to hráči pochopí tak to dopadá jak dneska.

M23a21r60t32i64n 61K89o61d85a26t 2197376442187

Hezké sobotní veřejné bruslení s ještě hezčím výsledkem : )

+2/0
11.2.2017 14:09

O26n42d75ř42e52j 70F58r58a15n11c 4199681858

To teda, Fini snad včera někde kalili do rána :)

+1/0
11.2.2017 14:10

R27a64d69o49s82l24a92v 23J12a77n18ý82r 2559638709791

A to ještě chybí ultragénius Ivan Huml a ikonický Roman Červenků. S nimi to bude teprve válec! R^

+4/−4
11.2.2017 14:05

P27a98t67r78i47k 27E46g75e89r 2118930599631

Super kluci takhle se hraje správně hokej :-).

P92a59t80r30i43k 58E95g28e94r 2868790909731

Můj tip byl Česko - Finsko 3:2 (0:1; 1:1; 2:0)

0/0

K63a50r72e55l 37O52k13t81á18b40e14c 9861717844275

Pod tohle bych se asi podepsal

0/0
11.2.2017 15:53

D57a71v16i36d 71K79o31p25a54l 5913172454269

Zdravím vespolek. Je tady někdo nezaujatý, kdo mi může bez příkras říct jak na tom náš repre v současnosti je?

+1/−1
11.2.2017 13:58

J46a70n 70P26e24l23e24c46h 2382944615956

takový hokej jsme už dlouho nehráli, i když ne každý zápas vyjde. Jandač byla ta nejlepší volba

V57á70c79l29a76v 53K39i74r44s46c95h 3784594455713

Já si netroufnu říct, že jsem nezaujatý ale zkusím to.

Náš hokej se poslední cca 2 roky dostal na turnajích EHT do situace, kdy dokáže vyhrávat zápasy, ve kterých dobře začne, nebo dokáže hrát vyrovnaný zápas. Ne vždycky, ale častěji, než dříve. Možná i proto, že hlavně letos k EHT začali trenéři přistupovat trochu jinak. Ještě před rokem mi přišlo, že pořád zkouší někoho nového, mladého. Letos se trenéři rozhodli, že jim bude záležet i na výsledku těchto turnajů a nebojí se brát i hráče, kteří jsou sice starší (Vondrka, Jelínek), ale doma v lize dominují, které doplňují jen ti mladí, kteří už na to mají(Kampf, Kubalík). Ten tým pak vypadá tak nějak organizovaněji(I když ne vždy)

Pokud jde o TELH, tak ta je srovnatelná s Finskou, Švédskou nebo Švýcarskou ligou a možná i horší polovinou KHL, což ukazuje nejen účast Sparty ve finále CHL, ale i další dobré zápasy jiných klubů se zástupci těchto lig.

Pokud jde o mládež, do kategorie do 18 let jsou naši hráči někdy i více než vyrovnanými soupeři všem top reprezentacím, možná s výjimkou USA, která těží se svého NTDP, po kterém zvláště v této kategorii vypadají hráči z USA o pár let vyspělejší, než jejich konkurenti. Potom se bohužel vývoj našich mladých hráčů z nějakého mě neznámého důvodů zpomalí. Výjimky jsou i v našich podmínkou, ale spíš je tvoří, hráči co jdou hrát juniorky do Kanady. Všeobecně ale platí, že ti lepší naši hráči dospívají až někdy ve 22 letech a ti další kolem 25 let, kdy už jsou třeba pro NHL staří. Až tehdy jsou schopni táhnout svoje kluby. Švédové, Finové, Rusové, Kanaďané a Američané mají ty hokejisty hotové už ve dvaceti. Často pak začnou stagnovat, ale pár hvězd jim tam zbude. Na rozdíl od našich ovšem projdou ve větším počtu draftem, což jim pak pomůže v další kariéře. Dostat se do NHL bez draftu, je poslední roky čím dál složitější, což je třeba pro naše mladé hráče problém.

+1/−1
11.2.2017 14:58

V47á75c47l89a72v 94K30i81r21s20c41h 3424884205983

Hodně se to ukazuje na MS 20, kde se nám sem tam podaří favority porazit a superfavority potrápit. Chybí tam ale taková ta síla, na to ty zápasy, ve kterých hrajeme i třeba hodně dobře, nějak zlomit na naši stranu. Odvrácenou stranou věci je, že když se nám ten zápas s favoritem nepovede, dostávají naši poměrně velké příděly, což celou jejich práci strašně degraduje. Před třemi lety dokázali porazit ve skupině Kanadu, před dvěma Rusko. Před rokem a něco hrála naše dvacítka naprosto vyrovnané zápasy na MS 20 s naprosto skvěle hrajícími, pozdějšími mistry světa z Finska i s poraženými finalisty z Ruska, ale ve ČF dostala po hrůzném začátku 8 branek od USA. To pak nemůžete veřejně říct, že to s naším hokejem není špatné. Letos porazili Finsko, a podle mého docela vystrašili ve ČF Kanadu. Jenže to zase degradovali hladkou porážkou se Švédy a porážkami v prodloužení se Švýcarskem a hlavně Dánskem, kdy měli zápas po většinu zápasu pod kontrolou. Takže vše dobré, bylo opět zapomenuto.

Ono to pořád není tak hrozné, jak to vypadá podle takových výsledků, ale ani to není tak skvělé, jak to vypadá po dnešním zápase s Finskem. Pořád podle mého platí, že náš NT je schopný porazit kohokoli z evropských soupeřů a v dobrý den i USA. Jen Kanada je odskočená hodně daleko před ostatními.

Pořád se divím tomu, že se třeba bere poslední Světový pohár jako hrozný neúspěch. Přitom všichni očekávali náš NT na jasně posledním místě. A oni kdyby naši neprohráli prodloužení s Evropou, tak mohli hrát klidně semifinále.

Celkově se asi nedá říct, jak je na tom český hokej zrovna teď. Dá se jen říct, že se třeba na seniorský NT kouká v poslední době určitě lépe, než třeba před třeba třemi lety.

+2/0
11.2.2017 15:35

D46a59v87i69d 23K12o97p50a56l 5363222544579

Děkuji za vyčerpávající pohled, dva roky jsem teď repre hokej nesledoval a teď poslední dva turnaje EHT (včetně tohoto) co jek opět sleduji, mi přijde, že to není s tím našim hokejem tak špatné. Díky ještě raz za vyčerpávající odpověď.