Pěkný výkon, přesto čeští hokejisté s Ruskem prohráli a jsou druzí

V případě vítězství mohli ovládnout Švédské hry, ale nepovedlo se. Čeští hokejisté sice dokázali otočit utkání s Ruskem z 0:1 na 2:1, ale nakonec odešli poražení 2:4. Přesto předvedli pěkný výkon a celkově skončili druzí. Rusové s předstihem vyhráli celý seriál EHT i tento turnaj.

R84a94d52e60k 89T42r53č46a 3460209876963

Netrenér Pepin... Pod ním neuhrajeme nic...

0/−4
12.2.2017 20:14

M26í91r17a 78Z38i75k96m38u68n73d 2264918178349

No už jsem si nějak zvykl, že zajímavější a úspěšnější sport je pro nás třeba biatlon.R^

+1/0
12.2.2017 19:59

J11i19ř56í 15D46v22o64ř71á25k 2874731488

Tady nemusí Rusové dopovat.S juniorkou vyhrávají v poho.PĚKNÝ výkon? Třikrát si vyzkoušel Ruský hráč samostatný nájezd během pár minut? Co jim tam malují trenéři na tu tabuli nevím ale asi kam se jde na pivo.

0/−2
12.2.2017 17:35

V75l52a14s26t91i46s56l52a87v 86Š24ů66d15a 8724523419282

Zápas docela pěkný, naši hráli slušně, škoda chyb v obraně a tradičního zahazovaní šancí, důležité ale dnes je, aby vyhrály hokejistky a vyrazily na ZOH, zatím to vypadá nadějně. R^[>-]R^

M63a37r31c84e64l 57M34ü54l60l80e22r 3319414487404

Já jen nechápu co na tom bylo pěkné. To že jsme nedostali víc? Obránci třídy juniorka. Je mi líto, ale Špaček musí vybrat lepší. Otázka zní kde. [>-]

F36i40l15i58p 65K19o44l48b88á93b27e20k 9253239242688

Cca polovina tohoto týmu by mohla být na MS.

A69n40t14o40n14í29n 74Š98e49v21č10i33k 7876493183421

Su Moravan a přál sem si na začátku turnaje, aby mediálně samozvané a lživé Česko NEVYHRÁLO turnaj.

A63l46e44š 48V92a66j94g76a52r 6912499299246

Ty chceš udělat nějaký moravský národní tým nebo co?

0/0
12.2.2017 14:32

D87a68v81i11d 77Š98t75á71d51l47e94r 5823513349

Dnes hodně chybovali obránci, nedokázali pořádně vystřelit, a když jo tak trefili prvního clonìcìho hráče před sebou. Polášek a Rutta dnes nic moc.

+7/0

M49a46r85t38i71n 23Š40n89a84j71d97r 1532346756135

No, včera jsem si tu četl jak by tohle mužstvo, plné skutečných vlastenců z české a jiných evropských lig, vykleplo na SP Crosbyho a spol. Jak je na ně radost pohledět, jak bojujou a že ty primadony z NHL na ně vůbec nemají....a dneska? slabota, špatné poskládaný tým, chybí jim tah na branku, přestárlí hráči co v týmu nemají co dělat a šetří se na ligu...

Co takhle si říct že to je prostě příprava, podle toho ty týmy vypadají. Pokud vyhrajem, fajn, pěkný výkon...pokud prohrajem, stane se, můžem začít vychytávat mouchy. No big deal.

+2/−2
12.2.2017 14:19

V54l91a38d49i58s64l48a53v 38N47o18h91e32j91l 7938957538191

Viděl sem třetí třetinu a takovou tlačenku Rusů jsem už dlouho neviděl.

+1/0

D25a69v37i16d 16S20c56h10n57e78b96e39r79g55e50r 9945488913123

Sice hrajeme dobře, ale jak se říká hraje se na góly, přijde mi že dnes obrana úplně nefunguje a Francouz by potřeboval víc štěstí, ale že by chytal špatně se říct nedá.

+1/0
12.2.2017 14:14

Z54d11e74n83ě97k 42B10e34r15á47n66e91k 2768115986242

Po včerejšku se dnes dívám na zápas našich s Rusy, bohužel naši jsou dnes horším týmem. Stále nějak nechápu nominaci Růžičky, Jelínka. Namísto toho, abychom dali možnost mládí, tak jsou tam nic moc hokejisté.

0/−2
12.2.2017 14:07

J60a42k27u85b 32Z38o12u64b90e74k 3415174372

Jelínek dobrý, od Růžičky jsem čekal víc...

R73a20d31e94k 19H21r14u61b78ý 6554361442169

Nesouhlasím,pochytal toho dost.Obrana hoří.

+3/0

J73a26n 32V71i72n29t16r 8667685277766

Čtvrtý gól byl jeho tam se zápas zlomil.

0/0

R10a85d94e32k 96H57r58u46b47ý 6744771582289

Dlouho nás držel ve hře.Zlomilo nás naše nepromění šancí.

+2/0
12.2.2017 14:24

M79a68r80t62i36n 55C57a90j54t61h48a39m34l 3421518316320

Utkání bohaté na góly. Začíná třetí třetina. Rozuzlení Švédských hokejových her jaké má být!

0/0
12.2.2017 13:41

L11u16k51á14š 28S18m34ě18t39á81k 3966767974676

Rusák taky dobrý, 2x sám na gólmana během minuty a k tomu navíc trestné střílení, ufff

M66a33r26t94i25n 51C75a52j76t74h50a71m38l 3271268756930

A je srovnáno sotva jsem pustil webové stránky ČT. Super!!! CR do toho. Rossija povede i přes vítězství

K55a24r72e59l 13N52a57s71t30o75u28p19i62l 3750231540521

hlavne vsem hokejistum udelejte dopingove zkousky....

+1/0
12.2.2017 12:36

R25a62d80e13k 37H47r56u95b86ý 6784981502669

Po první tř. můžeme být rádi,že to je jen 0:1.Snad naši už pustí včerejší snadné vítězství nad tragickými Finy z hlavy.

0/0
12.2.2017 12:34

P40a50v71e44l 53H69r60a30c27h 2599379815229

Špatná zpráva pro osobní manažery ... ani tento turnaj nepomůže umístit přestárlé a pro ligu drahé hráče nejlépe do KHL ... takže vcelku zbytečné protěžování "rádoby reprezentačního zboží" . Takovéto turnaje mají sloužit k získávání zkušeností mladých a nadějných hráčů a ne prodeji vysloužilých veteránů ligy ...

+2/−3
12.2.2017 12:30

O47n31d19r61a 23P35r95o87c56h83a39z92k52a 4868346129161

Jsme lepším týmem, nebýt vymyšleného vyloučení, skóre by bylo 0:0. Snad se naše vyšší kvalita projeví i na výsledku