Mrázek zářil proti lídrům NHL, Jágrova asistence pomohla k další výhře

Především díky zákrokům českého gólmana Petra Mrázka porazil Detroit 3:2 po nájezdech lídry z Washingtonu. Pavel Zacha z New Jersey pomohl gólem k výhře svého týmu. Skóroval i Martin Hanzal z Arizony. Asistence Jaromíra Jágra pomohla Floridě k další výhře, tentokrát na ledě Los Angeles.

P96e61t93r 46A91n32d59r50ý52s54e87k 9543201866267

Sledovat lajnu Huberdeau Barkov Jágr, to je pohlazení pro hokejového fanouška. Je až neskutečné, jak oba chyběli. Huberdeau se vrátil v neskutečné fazóně, trochu jsem se bál, jestli po tak dlouhém zranění nebude ze začátku trochu mimo oproti formě z minulé sezóny, ale je úplně neuvěřitelný a když hrají ti tři spolu dohromady, tak síla každého z nich se ještě zvyšuje. Jarouš 5 bodů v posledních 5 zápasech, tady mě velice baví ten komentátor, co doprovází zápasy Floridy, když se člověk dívá na přímo na americký přenos. To jeho Huby Dooby Doo, když dá Huberdeau gól, tak z toho nemůžu dodnes i když jsem to slyšel už X krát :D. I na tabulku se po dnešní noci zase krásně dívá. Snad to playoff udělají, letos by na rozdíl od loňska nemuseli být braní za favority, tzn. že by na ně nemusel být takový tlak.

+3/0
19.2.2017 15:43

J27a57n 97V17r41á84b35e68l 4237628768228

Florida konečně zpátky tam kde má být :)

Hlavně udržet formu a 5.misto je reálné :)

+8/0
19.2.2017 12:41

J64a56n 25H19a77ž60m50u39k51a 6753476485

Zacha dá vítězný gól a idnes píše o nic řešící asistenci Jágra v nadpisu.

+2/−10
19.2.2017 11:36

I34r44e29n90a 36V93e74s78e41l98á 1761836356174

Jakápak nic řešící asistence, to byla asistence na vítězný gól Floridy !!!

+5/0
19.2.2017 13:10

D85a14n70i92e80l 82C25v19e93j93n 9374443209930

A heleme se Barkov a Huberdeau jsou zpátky a Jardovi zase skáčou body.

+4/0
19.2.2017 10:56

J69i57ř74í 50P20e59t82r95o64v43k42a 4287866976796

tak on je rozdíl hrát s hráčem, co má tak na třetí útok a s nima dvěma, když se k tomu připíše, že byl tuším taky zraněný Trocheck se Smithem a Ekblad, tak se nelze divit, kde Panthers byli. Myslím, že pokud budou hrát jako doteď, PO by je nemuselo minout :)

+5/0
19.2.2017 11:56

M64a78r41t83i70n 74S46m68e57j94k63a32l 9240509351635

Během 65. minut? Kolik těch šedesátých pátých minut bylo? Jestli nemělo být "Během 65 minut".

J61o95s27e38f 38S24t95a59r48y 8297327878275

Pan Smejkal má pravdu. Ta tečka dělá z 65 číslovku řadovou.

J85o94s17e79f 26S48t63a43r19y 8557207288895

První vítězství na ledě L. A. od roku 2002.

F30i22l88i30p 83K43o28l23b19á97b53e12k 9103339712518

Montreal dělá všechno proto, aby si zkomplikoval postup do play-off. Atlantik bude ještě hodně zajímavý!

+3/0
19.2.2017 7:06

F69i82l50i86p 85K85o24l76b76á51b23e48k 9383889442268

Opravte si nadpis a perex, Arizona prohrála, Hanzalův gól nepomohl k výhře.

0/0
19.2.2017 7:04

J60o49s85e67f 37C28h79o98d90o42u10n30s45k34ý 4421736109850

Těch zákroků tam měl Mrázek několik, tenhle byl asi nejneuvěřitelnější. Tatarův gól byla lahůdka a Barkov si Kings pěkně povodil, asi byli ještě v šatně a Zacha skvěle vybojoval puk u mantinelu, šel se připravit ke střele a když doopravdy puk dostal, napálil ho do horního růžku. R^ Dneska v noci mě hokej vážně bavil.

+12/0
19.2.2017 6:56

F80i28l92i46p 69K43o97l21b52á41b30e79k 9833309632378

Zacha vítězný gól, Jágr přihrávka na vítězný gól (Barkov 8-oR^), Hanzal pátý gól z posledních pěti zápasů, Mrázek výborně zachytal.R^

+19/0
19.2.2017 6:42

R51a60d46e14k 23N50ě12m51e95c 1537852925416

Phili-pe, tak má začínat správná česká neděle.

J39i25ř51í 50P26e56t14r79o10v32k80a 4417416226476

Dneska to byl Petr "Vezina" Mrázek, doufám, že mu to tak půjde i nadále :-)

+12/0
19.2.2017 0:00

K13a37r80e93l 44O97k75t63á71b84e94c 9161367324685

Pokud si takovou fazonu udrží i v další sezoně, má na tu Vezinu opravdu šanci:-)

0/0
19.2.2017 0:25

F37i22l51i79p 77Š10t81e72r62d94a63s 4452736259964

Na Vezinu treba vyrovnanosť, nie aby ti skvele vyšiel jeden zápas z desiatich

+1/−1

A78n25d66r28e14j 55K10r41á59l 7735636605785

Na Vezinu je treba, aby te tym nenechal vetsinu sezony na holickach..

+3/0
19.2.2017 12:17

F65i30l50i77p 56Š41t93e68r88d61a43s 4462316639274

samozrejme, ale takisto aj vykony Mrazeka su podpriemerne tuto sezonu a pisať o vezine je až smiešne

+1/−4
19.2.2017 12:51

F98i80l61i11p 47K73o15l79b48á17b28e22k 9373799902158

Snad mu to takto půjde i na letošním MS...

J33a81n 82K90o81t42y78z22a 3617227141596

Prvni gol Washingtonu byl jasnej ofsajd. Nevim proc si nevzali challenge, kdyz na to jejich treneri cuceli na videu...

+2/−4
18.2.2017 23:25

A50n11d69r38e29j 66K88r96á56l 7295976275565

Protoze spravne usoudili, ze hrac, ktery zavazi puk nemuze vystavit sebe do ofsajdu.

+7/0
19.2.2017 0:17

M84a54r94t71i68n 26C45a25j26t25h35a44m31l 3541468226910

Dnes zaslouzi Mrazek absolutorium. Preci jen to jde. Takhle mel chytat s vyberem Evropy na SP. To byl sama legracka, pokud vsak nepodnikne cestu v sebe, dobry nebude. Takze dnes k zoufalstvi privadel aj Capitals s Oveckinem. Libil se mi zakrok v oslabeni za stavu 2-1, jak provazem zabranil jasnemu vyrovnani.