Litvínovští hokejisté prokleli odchlípnutou reklamu, obrala je o bod

Odchlípnuté plexisklo na mantinelu v Litvínově promluvilo do boje o přímé čtvrtfinále hokejové extraligy. Domácí totiž okradlo o bod, poslední Karlovy Vary v neděli porazili 3:2 až v prodloužení.

V31l46a27d81i16m71i28r 58D20v40o13u24l33e54t69ý 1970805267860

Pane Lánský faul vysokou holí se trestá ,ale Varský hráč jel ležmo k brance a zato se netrestá a to dostal rozhodčí stopku na 4 zápasy a Vary -2body

0/0
20.2.2017 14:26

M57a32r69t68i62n 87Z49a13l41o54u98d19e67k 2959548641552

Mno aby nás to nestalo šanci na 4 místo a domácí výhodu při případném čtvrtfinále..

0/0
20.2.2017 11:10

P20e16t67r 21K78a83d34l55e74c 1726137677

Když se vezme v potaz ten vymyšlený nájezd v předminulém utkání s Vary a tahle situace, tak jsme na tom pořád ještě bod v plusu. :D

+1/−1
20.2.2017 11:39

K62u97b85a 49L40á61n76s63k93ý 5660684859141

Já si teda pořád myslim, že ten nájezd vymyšlenej nebyl. Hráč přece nemůže beztrestně v poslední minutě skákat po brance, úmysl/neúmysl, faul vysokou holí se trestá a nikdo se hráče neptá, jestli to chtěl nebo nechtěl.