Budějovice se proti Přerovu nadřely, Slavia těsně porazila Třebíč

Uf, to byly nervy, musí si oddechnout v Českých Budějovicích. Favorit na postup do hokejové extraligy se v prvním čtvrtfinálovém duelu play-off první ligy proti Přerovu nadřel víc, než čekal. Prohrával 0:3, pak 3:4, až v závěru vyrovnal Miloslav Čermák a v prodloužení pak rozhodl Luboš Rob. Pražská Slavia těsně porazila Třebíč 3:2, Jihlava udolala Frýdek-Místek 4:3 v prodloužení a Kladno zdolalo Ústí nad Labem 3:1.

R87a66d10e10k 40T29r81č22a 3760349536443

Áááá někdo nám vylezl z kanálu;-D

0/0
27.2.2017 16:27

J22a22n 94H61a26ž17m29u63k24a 6163706105

Přerov do toho, smeťte ty nehokejové Budějovice.

0/−2
27.2.2017 13:34

R82o50m18a86n 10K73r96a78t57o45c78h40v71i37l 1587568988539

Nějak Vám vážený odborníku uniklo, že všechny týmy které hodnotíte, již v první lize jsou...

L21i94b22o12r 36V74e85n76g42l63á89ř 4884575722634

ty vyrovnane vysledky ukazuji ze to bude tezke pro kazdeho. i tak nemyslim ze nekdo z 1.ligy ma na postup. Motor to je nafouknuta bublina. Jihlava, to by musela byt uzakonena branna povinnost a kladno je fakt prestarle. I kdyz prave Poldi bych to pral

0/−10
27.2.2017 0:01

R69u56d48o35l62f 23K26o54m31á36r92e59k 7238699972449

motor hasil, co to? koukejte zabrat! sice s vama hrajeme asi SF, ale mate na ligu, my ne. tak se snazte, motor R^R^

+3/0
26.2.2017 21:30

P71e19t69r 44Š14e41f56č93í98k 7446595584789

Nějak odvážnej po prvních zápasech.Kařdej kdo to sleduje tak ví,že je Motor jasnej favorit,ale ty už vidíš Slávii v SF.Aby ses nedivil.

F93i48l63i50p 81L60o83u71k52a 4236596698771

Ten gól v prodloužení nepadl při hře 3 na 3, ale při hře 4 na 4, pochopitelně, viz regule WSM ligy a statistiky zápasu, kde je to 4/4 u této situace napsáno černé na bílém.

0/−2
26.2.2017 21:28

J67a27n 30K75l35i13n49e46r 5211379740561

Vzhledem k tomu, že gól padl ve chvíli kdy obě mužstva měla jednoho vyloučeného se hrálo 3na3 nemohl padnout gól ve hře 4na4

+2/0
26.2.2017 21:35

F95i95l19i38p 51L70o41u31k34a 4936876948871

Máte pravdu, dal jste mi po zásluze mínus. Díval jsem se na špatný zápas. Ano, bylo to tak.

Nicméně, a to je docela zajímavé taky, v článku je psáno, že gól padl 32 sekund před koncem prodloužení. Padl v čase 64:28. Přičemž délka prodloužení v play-off první ligy činí 10 minut R^

0/0
26.2.2017 21:42

F27i92l50i55p 20L52o25u73k11a 4786866228881

Takže tu hůl na bití psa jsem nakonec stejně po zásluze našel.

P15ř93e41m38y74s23l 19H10r96o35m57a14d57a 2854116398731

Tak co v tom Kladně vyváděli ;-€ ? To se může rozhodčí snažit jak chtějí, když ten Machač neumí trefit vedle brány. Nějakou přesilovku jim dát museli, měli jim však dát přesilovku až v prodloužení. Zřejmě to ti mladí hráči nevěděli. Ty tři remízy by byly za kurz 100 : 1!! Tak snad zítra.

R62a30d92e76k 80T32r75č90a 3830609576463

No dneska o fous. Snad si kluci uvědomí, že to nebude zadarmo a přidají!:-) MOTOR!!!

N91o33r96b70e80r36t 61Š30t51ú94r 2656175621912

Měli jste vyhrát dnešní zápas, měli jste je na lopatě. Zítra spíš dostanete ranec o pět gólů.