Jágr, Hertl a Voráček slavili gól a výhru, Hanzal dvakrát asistoval

V den, kdy končí přestupová uzávěrka před blížícím se play-off, se posunula základní část hokejové NHL o dvanáct zápasů. Bodově se v nich prosadila osmice Čechů a gólman Petr Mrázek vychytal Detroitu výhru. Tomáš Hertl gólem z 59. minuty zařídil vítězství San Jose, gólem k dvoubodovému zisku pomohli i Jakub Voráček z Philadelphie a Jaromír Jágr z Floridy. Martin Hanzal ve druhém startu za Wild dvakrát asistoval.

R63o18b93e73r15t 25Č23e94c83h 6452310172507

Nezaradil jsi,doufam,do sveho vyberu i tzv."letce" z Philadelphie....;-D

0/0
1.3.2017 12:25

O13n33d55ř19e32j 16H60r45u15b32o26š 7606637580745

Lundqvist za 2 zapasy koupil 9 branek.. vidim ze to tu trollove rangers neresi jakto ?

+2/−1
1.3.2017 11:58

P30e59t10r 17P17á48l27k90a 6643326400912

Vrbatka je velkej pašák. R^

Přijde mi, že v porovnání cena x výkon patří letos mezi nejplatnější hráče ligy - pokud teda nepočítám kontrakty nováčků.

+1/0
1.3.2017 11:28

P78a59v62e82l 19P47o16s42p34í39š22i36l 3721324943985

Tak to Vrbata dlouhodobe... casto ho zminuji jako one of the most underrated players...

0/0
1.3.2017 16:00

K59a29r52e55l 24O16k86t45á28b40e52c 9281717404755

Líbilo se mi, jak dal Voráček gol a celá hala si myslela, že to byl Simmondsův gol, tak na led začala dopadat spousta čepic a podle záběru bylo vidět, že se toho těsně nedotknul a komentátor na to: "a lot wasted hats";-D;-D

+3/0
1.3.2017 10:07

P58a68v33e50l 96P97o89s90p30í50š31i11l 3961634103565

jj:-) no ono i z toho zpomalenyho zaberu to bylo dost tezko identifikovatelny... ale nejlip to vedel Simmonds a ten zjevne gestikuloval, ze v tom tentokrat nejede:-)

F56i72l11i88p 24K37o81l41b74á58b37e28k 9553909242588

Jeden fanoušek Rangers (prý nejrychlejší tým celé NHL) včera psal, že Bishop chytá tužku. Jestli on se nespletl a nemyslel právě Lundqvista...:-P

+2/−1
1.3.2017 9:54

R98o49b56e63r92t 82Č76e66c37h 6512340222717

Podivej se kolik ma vitezstvi Lundqvist a kolik ten tvuj Vezina trophy candidate. Po jednom zapase z nej delas Haska pomalu.

F49i79l61i10p 45K54o27l83b24á61b42e21k 9433159482888

Co se hned rozčiluješ. Psal jsi, že Bishop chytá tužku. Já ti jen odepsal, že má velmi podobná čísla jako Lundqvist. Vítězství celého týmu tady nikdo opravdu neřeší.

A92n47d32r49e52j 36K72r78á59l 7905456785985

Ale tak kluci pochopi, ze priste musi tu branu vic ucpat, a zase to bude za W a za prvni hvezdu.

F81i30l23i20p 71K90o77l74b19á66b97e50k 9853529292848

Dneska Lundqvist hlavně špatně příkrýval puky.;-)

L98u70b16o58š 68B87ř98e66z13i89n56a 2482663770701

Pokud nějaký tým boduje v zápase naplno, znamená to výhru po 60 minutách, tedy v základní hrací době. Jestliže Florida vyhrála 3:2 po tr. stříleních, není to bodování naplno.

0/−17
1.3.2017 9:04

M36o43j58m34í83r 30S44k26á45l15a 2500672976

Bodů je ale stejně, takže vítěz v NHL boduje vždycky naplno - na rozdíl od ELH, např.;-)

+15/0
1.3.2017 9:07

P80e43t72r 29J71u26r50á78k 1975822815611

A kolik bodů je tedy podle Vás za výhru po 60minutách a po PP nebo po samostatných nájezdech? Podotýkám, že trestné střílení je jen v hrací době 60min+prodloužení.

J94a18n 63V96e88r66n78e11r 8343307103496

Takže 2 body za 60 minut je naplno a co jsou tedy 2 body po prodloužení? Asi tak napůl plné, ne?

+7/0
1.3.2017 9:13

P71e87t91r 84C71h24ý26l63e49k 8258635284873

výhra v normálním čase = 2 body

výhra v prodloužení nebo na nájezdy =2 body

z tohoto pohledu je to skutečně bodovat naplno.

jediný rozdíl, který se ovšem netýká počtu bodu je, že se výhry na nájezdy nepočítají při tiebreaku jako výhra - pak je lépe postavený tým, který má víc výher v normální hrací době nebo v prodloužení.

J84a95n 30B85u24b26e91n 4623110627

Nic proti Hertlovi, gól to byl parádní, ale byl neregulérní, protože Žraloků bylo tou dobou 6 na ledě a Hertl skočil na led příliš brzy, když vracející se hráč na střídačku (č.5) byl hódně daleko od střídačky, zatímco Hertl už je rozjetej do útočného pásma. Mimo obrázek je Burns, který celou dobu jel podél mantinelu a nahrával Marleauovi z rohu na útočnou modrou.

0/−4
1.3.2017 9:02

K40a46r32e23l 31V94o10h94n67o10u14t 4948829450227

Jak se ten komentátor směje, že lidi na led zbytečně vyházeli 2000 dolarů.