Klíčové bylo přežít úvodní tlak Hradce, říká litvínovský Martynek

Hokejový Hradec vletěl na Litvínov v první třetině pěkně zostra, úvodní extraligové čtvrtfinále nakonec přeci urvala Verva. A to i díky poněkud šťastné vítězné trefě Rostislava Martynka. Na ni mu „asistoval“ gólman domácích Patrik Rybár. „Viděl jsem ho vyjetého z branky a ucítil šanci skórovat,“ komentoval střelec po výhře 3:2.

P80e76t12r 28C10h59ý34l68e45k 8328695604903

musím sportovně uznat, že Cheza byla od nějaké 15 minuty první třetiny lepší a i když ten druhej a třetí gól jsme jim darovali, tak si výhru zasloužili o kousek víc než my.