Liberec rozdrtil Plzeň, Chomutov rozhodl těsně před koncem prodloužení

Hokejisté Liberce dobyli Plzeň, na nedělní porážku 3:6 zareagovali změnou v brankovišti a aktivnější hrou. Gólman Roman Will vychytal své premiérové čisté konto v extraligovém play-off, Bílí Tygři vyhráli jednoznačně 4:0. Chomutov porazil hosty z Třince po úporné bitvě, kterou rozhodl v 80. minutě Juraj Valach.

J79i24ř79í 72P40o59k39o59r47n96ý 1691393951449

Přiznám se, že z hokeje na to nejsem zvyklý, ale v Plzni snad pouští do hlediště místo diváků dobytek.

+2/−1
21.3.2017 7:29

D47a15v48i97d 84K25o36p22a73l 5463382484279

Piráti černým koněm playoff? Pro mne ano.

+1/−1
21.3.2017 4:58

J48i52ř27í 16S28e98i61t89k67o 1599484960312

Úroveň zápasu Chomutov - Třinec na play-off trochu mizerná.. Nicméně pro mě jasný vítěz v prodloužení byl Třinec. Že byl Petružálek v brankovišti? Ano ale nikterak nebránil gólmanovy v zákroku! Nesmyslně nastavená pravidla v extralize zase úřadovala, v NHL by tohle byl regulérní gól. ;-€

M61a66r49t43i43n 90M42a89t17o30u90š51e40k 9436547786558

Nemyslím, že lže, ale že souhlasil bych, že se pan Seitko mýlí. Vedle toho, problém Třince není v rozhodčích, ale ve faktu, že Kýhos neumí reagovat na aktuální formu svých hráčů.

0/0
21.3.2017 8:22

P98e11t62r 70L57á32v44i53č38k12a 5195682923621

Něco se děje že nejsou v článku reakce trenérů?? Patrně Pešán nepotřebuje vytvářet tlak přes media na rozhodčí, když jeho tým vyhrál. Ani mě to nepřekvapuje, je to od jeho příchodu do Liberce stejný. 

+2/−6
20.3.2017 23:47

V18l64a91d10a32n 27Č25e15r15n88í63č70e68k 8482516693120

Tak dneska ho nahradil vyjádřením Kýhos :-/.

0/0
21.3.2017 0:15

F62i10l12i64p 95J98a45r13a43b 1153897140877

Tlak na rozhodčí vytváří v play-off úplně každý trenér, patří to k věci. Jednou brečí ten, podruhé onen, ono se to tak vyrovná, je to vlastně demokratický proces...

0/0
21.3.2017 12:01

D32a30n23i66e82l 85P47a43v31l60í40k 2924946738160

Když Piráti prohrávali 0:2 na zápasy s Bolkou po těch debaklech, říkal jsem si, že se nic neděje. Vyhraje se jeden zápas, oni znervózní. Vyhraje se druhej a je to rázem znovu 50/50. Ale když se pak člověk ohlédne za celou touhle sérií, je to vážně skvělej počin, za který Pirátům smekám. Jen to ukazuje, že Třinec ještě není ztracenej. Ale Chomutov má výhodu v tom, že si tímhle už prošel a o to víc se budou snažit, aby to nepustili. Je to strašně vyrovnaná série. Všechny zápasy se mohly překlopit na kteroukoliv stranu, ale Piráti to prostě podle mě chtějí víc. A proto mají mečbol. Jestli nevypadnou z tempa, tak už moc šancí na obrat Třinec nemá. A jestli to dopadne podle očekávání, tak pro Chomutov ohromný plus. Pár let zpátky baráž, sestup, postup, 10. místo, čtvrtfinále a letos 7. flek a semifinále. Jo, kdyby to tak šlo dál...

Každopádně i kdyby to Třinec obrátil a dal nám teď třikrát za sebou 8:0, stejně budu maximálně spokojenej. Tahle sezóna se vážně povedla. Už teď jedeme nad očekávání, nic už to zkazit nemůže. R^

+9/−1
20.3.2017 23:44

Š86t63e94f12a68n 10F56r67i90č96a 7212658553956

Sudí ten Třinec zařízli pěkně, přímo učebnicově. Tak se nám ta extraliga ne a ne vymanit ze zaběhnutých kolejí.Rv

L49u71k70á11š 35V39i25n79t19e87r 6455870747627

Zaříznul jak? Že odpískal Maroszovi ten jeho faul?

+2/0
21.3.2017 1:18

P32a69v70e30l 91R46o42k48y15t92a 3780171720398

Koukal jsem na streamu na závěr zápasu a prodloužení a rozhodčí to slušně vorali na obě strany. Sice Třinec dal pravděpodobně regulérní gól, ale půl minuty před tím byla Chomutovu nesmyslně znemožněná vyložená šance. Fauly/nefauly v závěru prostě byly podobného ražení jako fauly Chomutova na začátku prodloužení. Chomutov holt dokázal přesilovku využít, kdežto Třinec ne. Rozhodčí bych suspendoval do konce sezony.

0/0
21.3.2017 6:45

P60e39t46r 47L41á25v28i28č35k20a 5395252793181

Neco se deje, ze nejsou v clanku hodnoceni treneru??

+1/−1
20.3.2017 23:38

M12a46r64e38k 90S80e34l41i93n44g38e31r 5979107666776

+2/0
20.3.2017 23:54

I31v28a66n85a 28K78u51n96c55o59v43á 8144442601896

a kde byl včera Liberec v diskusi když Plzeň jen udolala Liberec 6.3 ale dneska Liberec převálcloval Plzeň. JDĚTE SE VYCPACVAT

0/−7
20.3.2017 23:23

J75i65ř33í 46Z67á37h49o26r91a 5143295452119

Liberec měl předevčírem převahu, ale prohrál, protože nedal šance a Plzeň sehrála super všechny svý přesilovky, kdyby zápas dopadl 6-3 pro Liberec, asi by to průběhu zápasu slušelo víc. Včera ale Plzeň prakticky nedostala šanci něco se zápasem udělat.

+1/−1
21.3.2017 7:11

P18e20t26r 28K60a56u87f20n58e93r 8884326948660

Krásně řečeno: "Včera Plzeň nedostala šanci něco se zápasem udělat." Při tom, jak Pešán po předchozích utkáních neustále bulel se ani nedivím. Poměr vyloučených hovoří za vše.

0/0
21.3.2017 16:50

P82a40v46e30l 96S42t53ř61í65t73e62c98k50ý 7819128732803

Z těch tří rozehraných sérií má Třinec největší šanci na obrat. Osobně si ale myslím že se to nepovede žádnýmu z prohrávajících. Takže to vypadá že půjdem na Hradec. Kometa!!

P64e61t16r 15T18y83č22k89a 6885542779472

Myslím, že Třinec to už nedá. Podle mě prohrají už teď doma. Ten tým prostě nedokáže pořádně zabojovat.

+9/0
20.3.2017 22:11

P96a31v77e19l 68C73h44a93l39u47p35a 2791246275291

Rozdrtil? Nemyslím si, že by skóre 4:0 bylo rozdrcením...

+7/0
20.3.2017 22:09

V97i76k39t90o41r 89V89e59s90e80l66ý 5705423584535

Ten zápas byl tak jednostranný, že 4:0 je ještě zázrak.

+5/0
20.3.2017 22:15

D35a27v90i28d 86N32o15v22o43t82n22y 3600224266357

3:2 po 4 zapasech, to je mozne jen na idnes

Ale co, on pan majitel dokazal z petimilionove firmy udelat jednim smahem propisky pulmiliardovou

+7/−1
20.3.2017 22:05

L35i89b90o64r 24V23e58n62g46l56á17ř 4714855382124

fandim trinci, ale narovinu je treba rict ze uz to asi nepujde. ty zapasy jsou tak vyrovnane, ze si myslim ze nedokazou vyhrat tri v rade.

+4/0
20.3.2017 21:47

V12á11c44l85a22v 17K88o95l39s95k91ý 1632955188298

Fandím Litvínovu a na rovinu musím říct, že Třinci věřím (a držím palce), že to otočí...:-)

+4/−3

T39o77m42á64š 55V75l79a77c44h 6394761634545

... se obávám, aby Chomutov nepadl stejně tak, jako Slavia, když vedla na zápasy 3:1, hrála další zápas doma a nakonec padla 3:4 ... Bylo by to krásný, kdyby šly dál týmy Liberec, Litvínov, Chomutov ... ;-)

A55l45e53x44a34n58d45r 72N79o63w36a18k 9236510371479

hm a proč ne Chomutov? Mě se líbí, makaj a slavný hvězdný Třinec hokejově přehrávají...sakra, já jim fakt fandím, mají mé veliké sympatie...R^

+1/0
20.3.2017 23:19

T19o80m29á20š 22T80a24t18í36č53e50k 5310972110158

Pré že Liberec vede 3:2 na zápasy. :-P Chvilku jsem si připadl, jako kdybych přistál z Marsu.

0/0

T58o86m25á79š 68T73a12t69í11č31e58k 5770972280188

*spadl

0/0

Š14á86r11k82a 72M53e12d23k85o74v31á 7444175796180

Jako "Litvínovská" z té spanilé jízdy Chomutova nemám vůbec radost. Myslela jsem, že si je Třinec namaže na chleba, 4:0 a domů. No jo,.no. Snad zítra Verva ukáže, že umí ještě zabojovat.

+2/−6
20.3.2017 21:26

J24o73s78e58f 77M31e96d 5702686732

Já taky doufal, že Litvínov postoupí a zatím to vypadá, že to bude zase s ostudou. Hlavně že jste se letos vyhnuli baráži. Tak alespoň že jeden tým z pod krušných hor umí hrát hokej a snad postoupí mezi čtyřku. Piráti OLÉÉÉ ;-D

Š98á48r49k86a 16M25e42d18k65o42v83á 7344325716150

Loni se nad nimi houpal Damoklův meč,ale letos? Postup do P-off je ostuda? Samozřejmě fanoušci očekávají, že zopakují předloňský úspěch..uvidíme.:-)

P31e33t81r 79H12r75a50b40á42k 6470867162710

Dneska si Pešán nestěžoval na rozhodčí? Poměr vyloučení 9-4, aby ne....

P28e39t47r 60K21a73u52f21n60e51r 8524696388130

Bodejť by stíhala, když byla pořád ve 4.

0/0
21.3.2017 16:51

R58o97m15a17n 51O77l78s58z18o60w31y 3876587170725

Gratuluji Chomutovu k vítězství. Marně jsem se snažil identifikovat komu vlastně rozhodčí chtějí pomoci. Vychází mi z toho jediné, prostě na to nemají a neumí to. Takoví sudí nepatří ani na rybník.

+16/−1
20.3.2017 21:15

J83o70s53e53f 34M31e11d 5932866752

Naprostý souhlas, přišlo mi to, že připískávají Třinci, ale pak už to bylo moc okaté a tak si začali hoši dělat alibi. Nemají na to v tom s Vámi naprosto souhlasím. Ti co pískali včera a dneska by si už písknout neměli. Bohužel tohle se týká tak 80% všech našich rozhodčích i "posily" z ruska.

+5/0
20.3.2017 21:18

R41o28m16a21n 95O63l72s13z81o55w59y 3436137830795

Kardinální chyby tam byly na obě strany.

+2/0
20.3.2017 21:19

V71l69a30d86a38n 32Č25e45r47n75í80č97e26k 8142816573130

Tak včera to bylo zřejmé a dnes se do toho tak zamotali tím, že se si své chyby uvědomovali a snažili se je kompenzovat jak na jednu tak druhou stranu, a to byla cesta do pekel.

+7/0

L28u41k19á58š 72K47r22o96l57l 2832755614231

První třetina byla v pohodě snad jedno vyloučení ale ke konci do toho moc začali vstupovat a úplně se do toho zamotali. ...dost to ovlivnili ale vlastně nevím pro koho��

T10o96n55d24a 70W74a30w98r31z18a88c79z 5484481828346

Chomutovští celý zápas tak brečeli, až si v prodloužení vybrečeli neuznání regulérního gólu a pak přesilovku 5 na 3. No nic, otočíme proti Růžičkovi jako v roce 2011.