M85a95r26t55i87n 37K95o40d88a78t 2787366602587

D81u40š85a32n 77N97i50k18o41d41e50m 9925369174483

S ukřivděností máte pravdu, ale on má pravdu v tom nefaulu.

+1/−1
21.3.2017 13:50

M88a26r14t15i90n 18K82o92d36a54t 2517646172427

To vůbec neřeším. Má se soustředit na hokej a ne naříkat. Vybral si jeden moment. Rozhodčí poškodili oba týmy. V Chomutově neplakají. To je ten rozdíl

+2/−1
21.3.2017 14:11

M54a48r75t68i31n 35S47t76r22a47k40a 7610538639748

Když je hodinu po zápase, tak už mu soustředění na hokej k ničemu není. A to vyjádření je legitimní.

0/0
21.3.2017 21:38

K61a61r29e57l 51P72á74t72e45k 9524742886132

Pane Marosz problémy hledejte jen u vašeho týmu:-) Pakliže chcete vyhrávat jedním gólem za 80 minut, budete mít problém téměř vždy;-D

D18u63š91a65n 81N71i10k69o70d76e77m 9735529474533

S faulem souhlas. S gólem ne. Nesporuji, že Petružálek byl v brankovišti, ale to, že by bránil ve výhledu brankáři.

J42o88s39e78f 62C73h76o30d51o54u85n56s24k49ý 4231756179480

Proč to z něj ten novinář doluje, když ví, že za ta vyjádření může dostat pokutu. To není moc férový přístup.

+1/0
21.3.2017 10:24

J49a66n 60H15a34ž35m83u91k11a 6193106115

A on je Marosz malé dítě, že neví co může říci?

+6/0
21.3.2017 11:11

J81a26n 72H63a13ž60m81u95k21a 6953736595

Marosz nebreč.

Jasný faul na Vondrku a vymlouvat se, že v prodloužení se fauly nepískají, je ubohost.

Kdo jediný prokazatelně v lize podváděl byl Třinec a jeho neregulérní brány.

+10/−4
21.3.2017 10:20

P74a21v50e51l 17H25o38l78m59a16n 8821303819175

Popravdě se mi taky nelíbí, že jsou v lize týmy, které když vedou o dva goly, tak je sudí posílají tak dlouho do tří, dokud se nalomený soupeř nevrátí do hry. (obecný příklad, není míněno zrovna CH-3nec)

Jinak Chomutov, Liberec nebo Litvajs když hrají doma, tak je to někdy od sudích neskutečná šílenost, ale je fakt, že takový Třinec si nemá nač stěžovat. (v minulosti i Zlín nebo Pardubice)

D21u88š40a78n 94N51i75k17o85d92e83m 9825759754713

To byla aféra loni, nebo předloni nebo kdy.... Puk se odrazil v Třinecké bráně od lemu dole v bráně a ten měl prý být více vzadu aby k tomu nedošlo. Že se to mohlo stát i obráceně Hažmuku zřejmě nezajímá. Nebylo to dle mého úmyslně ale spíše k tomu došlo z nepozornosti. Navíc rozhodčí mají za úkol toto zkontrolovat před zahájením zápasu a k žádnému rozporu z jejich strany nedošlo. Pan Hažmuka má asi sloní paměť ale chybí logické myšlení. ;-D

+1/−1
21.3.2017 12:52

S40u49c94h97ý 94T89o56m50á15š 4941448

ano a dodavatele branek vybírá svaz , ještě mi u Hažmuky chybí řečičky o žoldácích, ale zrovna v této sérii by mu to nějak nevycházelo s tou slávistickou legií u Pirátů ;-)

M44i88l33a78n 78S19o88u33š36e34k 9706427321452

Mne vždycky trochu překvapuje, a třeba TV komentátoři o tom mluví zcela otevřeně, v prodloužení neplatí obvyklá pravidla, hra a zákroky se často hodnotí podle jiných měřítek, než celý zápas. Myslím si, že stejná pravidla by měla platit bez výjimek po celé utkání bez ohledu na to, jaká jeho fáze právě probíhá. Možná by jen rozhodčí v případě prodloužení mohli častěji mít možnost využívat video pro posouzení zákroků z důvodu vyloučení evidentních chyb rozhodčího. Například na žádost kapitána, či trenéra, třeba pouze 3x s odpočtem neúspěšných žádostí (obdobně jako třeba jestřábí oko).

R22o56m41a64n 32V59í11c32e70n35e84c 2559332918282

V NHL to už zavedli, tak to časem dorazí i do Evropy.

+1/0
21.3.2017 10:07

M29i14c75h23a69l 43P49i24n45d84j17a58k 5943934977367

S tim se da jen souhlasit. Pamatuju jak Mario Lemiux sundal naseho hrace v semifinale (tusim) SP v prodlouzeni a komentator pouze prohlasil, ze ho by vyloucili jen za vrazdu.

+2/0
21.3.2017 9:45

D31u28š75a75n 94N69i48k81o31d22e98m 9575589884233

Že Třinec prohrává 1:3 na zápasy? Může si za to sám - totální střelecká impotence. Někdo níže napsal, že Třinec není schopen Piráty výrazně přehrát - to bych netvrdil. V prvních zápasech byli výrazně lepší, ale prostě nebyli schopni dát gól. A poslední věc - hra v šesti byla, následně gól by normálně měl platit - asi kompenzace, beru. Ale ten faul faulem opravdu nebyl. Pokud to takto posoudil měl nejdříve vyloučit piráta a v tom případě je následující bezpředmětné. TVL jak může být faul to že si hráč šlápne na soupeřovu hůl který leží ne ledě po jeho předchozím zákroku mi hlava nebere.

+8/0
21.3.2017 6:27

J40i13ř96í 44S28e21i81t23k51o 1979214560562

Úroveň zápasu Chomutov - Třinec na play-off trochu mizerná.. Nicméně pro mě jasný vítěz v prodloužení byl Třinec. Že byl Petružálek v brankovišti? Ano ale nikterak nebránil gólmanovi v zákroku! Nesmyslně nastavená pravidla v extralize zase úřadovala, v NHL by tohle byl regulérní gól.

L18u76k77á64š 47V22i74n27t24e87r 6655530917197

Šest ne, ale jeden jo, což vcelku stačí.

+6/0
21.3.2017 8:06

D66u43š53a26n 23N72i20k21o37d60e71m 9885129524213

Tak ten jste asi viděl jenom vy. Zajímaví je že to tady a nikde jinde nikdo neřeší. Po kolika pivech jste ten zápas sledoval?

0/−6
21.3.2017 8:19

L13u40k45á87š 95V89i11n90t58e46r 6155130407227

No evidentně ne jen já, viz výše. Ale nemá moc cenu to řešit, když ten gól stejně (a správně) neplatil.

+1/−1
21.3.2017 8:21

D14u41š97a25n 64N20i60k44o47d12e76m 9435809254153

Viz můj příspěvek nahoře - pokud odeberu všechny okolnosti kolem tam ten gól platit měl. Jediný problém byl, že hráči Třince chvíli před tím hráli v šesti a tím měli jít do čtyřech. Takže se nad tím nepozastavuji. Největší pruhovaný blikanec ale bylo vyloučení Marosze.

0/0
21.3.2017 8:28

D75u44š69a62n 23N82i51k76o57d11e18m 9745839164213

Pruhovaní tento zápas hodně nezvládli a uznávám více či méně na obou stranách. Více asi u Třince. Ale to nebere nic na faktu že za stav 1:3 na zápasy si Třinec může sám.

+2/0
21.3.2017 8:29

J19a42n 97K16u94d62l55i33č 5900900762651

mrkněte na záznam, je tak o půl metru ;-)

0/0
21.3.2017 8:40

L38u68k54á25š 73V94i25n24t76e51r 6885560697377

Hraje se podle pravidel IIHF, takže Třinec je sice váš vítěz, ale prohrává 3:1 na zápasy...

+1/0
21.3.2017 8:12

L83u95k17á89š 36V54i32n37t68e78r 6365840627597

Pane Maroszi, koukněte cestou do Třince (času máte v buse jistě dost) na video a dejte si facku, to podražení bylo vcelku jasný.

M39i68r29o85s38l78a20v 65P48a43č64e46s 8540377696892

Do Chomutova už se nevrátíte,už u vás budete odstřeleni Poletínem.

0/0
21.3.2017 0:27

T39o21m45á72š 70P97o65k41o13r85n14ý 2510680936410

Zápas jsem neviděl, ale tohle je velmi amatérské vyjádření hráče hokejové Extraligy.

+7/−3
21.3.2017 0:23

V66l24a63d18a81n 50Č57e73r95n20í18č87e41k 8412296823920

Tak kýhos se ve vyjádření po zápase taky předved. Já nevím, že si tam nenosí kapesníčky.