Jedna třetina na Nory stačila. Čeští hokejisté zahájili přípravu výhrou

Čeští hokejisté porazili v prvním přípravném zápase před květnovým mistrovstvím světa Norsko 4:0. Duel seriálu Euro Hockey Challenge rozhodli v Chomutově ve druhé třetině, ve které vstřelili v rozmezí necelých deseti minut všechny čtyři branky.

O63t81a 10B55u10r46i65a95n 1277607612977

Kašpar hraje, nemám strach :D

0/0
13.4.2017 6:06

P59a48v71e85l 21C48h14a40l25u30p65a 2261806655601

Francouz by měl být jedničkou na MS, ne Mrázek.

+3/0
12.4.2017 22:34

F11i47l46i91p 30L39o95u15k45a 4456906298111

Tyhlety první přípravy bývají docela často nevyrovnané.

Selský rozum by říkal, že tomu bude naopak, ale lze to pozorovat i v minulých letech.

Na MS pak ty hokejově menší země jedou nadoraz, zatímco favorité se prodírají skupinou a nesmějí si dovolit ztrátu.

K tomu ještě nějaké ty nerozehrané posily, které tahají kotouče (Červenka, Voráček) apod.

Zkrátka, vypadá to slibně, ale nebál bych se toho, že MS bude nuda.

Norů trochu škoda, vypadá to, že jejich úspěšné generaci zvoní hrana. Před takovými 7, 6 lety byli asi na vrcholu.

+4/0
12.4.2017 18:49

L79u48k98á71š 28S47m88ě67t19á76k 3326227274816

Tak 2. třetina trošku jiný kafe ;-) Na to, že mají už teď Norové hodně dobrých hráčů v týmu dobrý příslib.

F75i91l90i69p 24L79o12u57k31a 4706286628271

Francouz ukazuje své kvality. A nakonec trojka, až za Mrázkem...

J92a24n 31K97r23o33u83p40a 7672933726873

Z nějakého konkrétního důvodu a to sice proto, že lidi jako vy pořád kvůli něčemu bulí a nadávají na ČT, naposledy na to, že ČT dává zápas o ničem s Norskem a kvůli tomu ustřihne pohárový zápas Slavia - Karviná, takže ČT vyšla vstříc a přesunula hokej na ČT2.Bohužel někteří lidé neumí číst a pořád bez přestávky na něco remcají....

+17/−1
12.4.2017 17:13

F65i86l37i20p 42L71o16u85k12a 4436876448851

Kdybychom nebyli v pochybných internetových vodách, tak bych nechápal tu útočnost.

Přijdu domů, zapnu ČT Sport a tam v EPG hokej.

Opravdu u toho nesedím 24 hodin denně, abych stihl nějaký informační proužek. Uteklo mi 5 minut. Konec dramatické situace, tečka.

+4/−1
12.4.2017 17:18

J12i87ř21í 62K50o67c17u42r22e86k 6875354325578

Už jsem zažil, že čumím na hokej, o přestávce od toho odejdu, vrátím se a pod nápisem "17:00 Buly - hokej živě" běhají Slávisti po zeleném pažitu v Karviné.

+4/0

P94e77t85r 26K30a51d12l61e27c 1580693917628

Což bylo zaviněno tím, že se na Kometě zranil čárový rozhodčí a než sehnali náhradu, prodloužila se přestávka před prodloužením. Tak tam na chvíli dali fotbal, dle původního programu. Nic překvapivého.

+5/0
12.4.2017 19:45

T75o50m98á58š 36T85a21t20í45č72e76k 5260362640548

My, kteří jsme nepropásli důvod, jsme pak neměli ani to rozptýlení ve formě naštvání, leda jsme si tak mohli vymýšlet, odkud toho náhradního rozhodčího importují.