Asistence Pastrňáka a Frolíka k výhrám nepomohly, Polákovi skončila sezona

Hokejisté Bostonu byli blízko druhého vítězství v sérii proti Ottawě. I díky asistenci Davida Pastrňáka chvíli drželi nadějný stav 1:3. Domácí však v závěrečné třetině dvěma slepenými góly dokázali srovnat a v prodloužení završil jejich obrat obránce Dion Phaneuf. Ani asistence Michaela Frolíka nepomohla Calgary k úspěchu ve druhém duelu v Anaheimu. Smůlu měl obránce Roman Polák z Toronta, který ve druhé třetině utkání ve Washingtonu utrpěl ošklivě vypadající zranění pravé nohy a ze zápasu odstoupil. Předčasně pro něj skončila sezona.

J48a43n 29S76a77f37a91r11i34k 1488622130377

To fakt proslo Orpikovi bez trestu? Podle me ten zakrok byl na vylouceni - koleno na koleno. Sice to bylo trochu nestastne, ale hrac je preci zodpovedny za svuj zakrok. Zadny dalsi trest si Orpik asi nezaslouzil, protoze to zrejme nebylo s cilem ho zranit, ale kdyz nekoho nechtene hrac podrazi, tak jde taky na trestnou...

+1/0
16.4.2017 12:58

L34u61k91a27s 74K82o59t47r21c 4884880352733

play off hokej. Faul to neni a ani hraci Toronta se nerzcilovaly. Bylo to mozna o desetinu sekundy pozdeji nez je bezne po odehrani puku ale takove strety v play off pousteji. Mel bohuzel smulu a doufam ze se uzdravi. Jinak rozhoci nechavaly vcera hromadu mensich sarvated and srtkanic bez povsimnuti. Super hokej.....nechte je hrat. Tvrde, rychle ale ne zakerne.

0/−2
16.4.2017 14:55

M64i59c24h83a29l 38H69y80k20l 2221949190246

Škoda zranění R. Poláka. Za předpokladu, že by TOR vypadlo a měl možnost hrát na MS tak NT přišel o kvalitního beka.

+1/0
16.4.2017 11:11

L53a87d38i83s64l73a70v 30P80a29v80l38a61t48a 9353115372534

Neprošel by zdravotní prohlídkou, to je přece jasné.

A95d48a85m 15N37o96v35á98k 5524796595602

Haha, Nashville to šťastně uhrál. Dva náhodné góly, dva těsné góly a jeden v brankovišti. Hokej dokáže být někdy krutý, ale krásný zápas.

0/−2
16.4.2017 7:39

M48a34r17e40k 50B60u82č71e49k 6952694929

Férově se přiznám, že jsem viděl pouze sestřih (mimochodem na Nashville jsem často koukal tak před 7-10 lety ...Vokoun, Židla, Erat, Legwand, Kariya ...sympatickej týmeček). Takže OK, nemohu posoudit celkový obraz hry, ale i tak - jaký z těch gólů byl vyloženě "šťastný"???

1. g - rychlá střela od modré skrz učebnicově clonícího útočníka

2. g - únik a krásná trefa do rožku

3. g - Crawford nenašel puk, útočník stál kde měl a dorazil, 3 hráči Chicaga ho prostě nechali

4. g - obrana Chicaga zaspala, Crawford chtěl pak "vypíchnout" puk ...jenže byl pomalej

O89n60d15ř54e17j 28H41r61u74b18o98š 7286727300165

Skvele Toronto a Nashville ..jeste by mohl zabrat Xolumbus a udelat z toho drama

+3/0
16.4.2017 7:28

M10a77r92t50i19n 17V76a67v59ř19í65k 8941794632

Pekka tomu Chicagu pěkně zatápí;-)R^No a předem údajně jasná série mezi Leafs a ovcotýmem začíná taky velmi dobřeR^

+3/0
16.4.2017 7:13

M62a37r80t61i12n 80H87a89l24á84š45e86k 2370822328924

Hlavní je výsledek z Washingtonu!!

GO LEAFS GO VVVV!!!!!!!!R^R^R^R^R^R^R^!!!!

M45i51r32e60k 96K21o79v27a65c70i49k 5271201631177

A to já bych Ovci i přál. Je to hokejovej fanatik a já mám hokejové fanatiky rád.

Ale nesnáším Washington a samozřejmě fandím Leafs.

M12a22r66t93i29n 57K87a78l16e71n42s13k34ý 8605635924421

Hlavně Krejčímu tento hrubě nevyšel, ne?

M50a16r43t48i47n 56K98a37l50e92n35s46k91ý 8205915274231

Podobna pausalizace se da aplikovat na kazdy narod. Proste jste napsal totalni blbost......

J44a23k85u97b 42P83e28t84r45i51c13e23k 4848984805881

O tom svědčí bilance repre v důležitých zápasech o zlato či bronz na OH nebo MS, že.. podívejte se, kolik těch rozhodujících naši od ropadu ČSFR hráli a v kolika uspěli.