Rusové porazili Švédy po nájezdech, domácí Německo zaskočilo Američany

Bronzoví medailisté z posledního domácího šampionátu v Rusku v úvodním utkání se Švédy zvítězili 2:1 po samostatných nájezdech. Německý výběr v Kolíně přetlačil Spojené státy, které sice domácí celek přestřílely, nakonec však prohrály 1:2.

O15n72d93r29e15j 31L88a96n80d46a 6113410378

tak tohle neni dobra zprava pro SVK, v zapase s Nemeckem budou temer jiste potrebovat vyhrat...

0/0
6.5.2017 0:59

M42i34r54o86s75l91a64v 70T53e54i26s79s96i23g 1230566395583

Tak hlavně aby vyhráli nad USou! Švédsko, Rusko, Německo, Slovensko. A USani ať klidně po skupině vzlétnou třeba do Las Vegas.

Já už mám toho jejich protežování osobně plné zuby. Proč sakra hned první den, když de facto ještě o nic nejde zase rozhoduje zápas Kanaďanů USan a utkání USy Kanaďan?

Utkání Kanady s Českem jsem neviděl, ale jaké zákroky procházeli USanům pod píšťalkou Kanaďana se mně ani věřit nechtělo. O sedmi hráčích na ledě ani nehovoře; to by mělo být samozřejmě starostí čárových rozhodčích.

0/0
6.5.2017 1:28

J24a90n 84N88á60d32v29o54r79n48í62k 7923978845347

Slováci letos počítají s pádem ze skupiny A. Takže jsou v klidu.

0/0
6.5.2017 7:39

A75l84e22š 28M15u16d31r97o96ň60k28a 1769494178189

nevite o nejakym streamu naseho zapasu s ceskym komentarem..jsem ve spanelsku a tady to bojkotujou..diky

V18l60a55d40a54n 30K38a10h38a34n 9521914924872

v zahranici se na nektere porady (napr. hokej) na CT na internetu nepodivas - nemaji na to prava a proto je to blokovane

0/0
6.5.2017 12:39

J37a42r54o79s46l71a72v 23V51e20i98g83e34n41t 5498956468836

Co se dá dělat, držel jsem palce Švédům. Škoda.

J57o63s24e39f 75T86r83o48j52a93n 5183448409704

Bělorusko 5.-8. a Slovinsko nesestoupit ! Slované jsou nejvíc!!

L82u23k78á37š 75J21u45r63č86i68n68a 3112341564534

Já doufám že Slováci se aspoň zachrání, doby kdy čvrtfinále bylo jasným cílem jsou tak 10 let pryč, ted by to byl spíš takový bonus. Kdyby byli v té české skupině, měli by to horší, protože tam není vyloženě slabý tým, v Ačku je Itálie, minimálně přes ni by si měli zajistit elitní skupinu, ale dá se říct, že zítřejší zápas s ní bude už bojsem o záchranu, až pak může následovat uklidnění a pomýšlení třeba na play-off.

0/0
5.5.2017 19:48

D91a81n68i35e44l 35R79e49i21c37h68e20l 6828155457422

Vyprodáno...

Němci by vyprodali i kuželky. Je jich hodně, mají peníze a milují sport.

Pořádat tam MS je vždy výhra.

+17/0
5.5.2017 18:55

M11a62r69t18i83n 32H97a10j93e88k 4160391504605

To jsem netušil, že se tam nacpe 18,5k....... Pěkně, takový stadion nemají ani Finsko, Švédsko, Rusko

M62a58r50t36i66n 48H64a47j68e69k 4830681404545

A napsal jsem, že ho nemáme... Vyjmenoval jsem hokejové bašty!

+1/0
5.5.2017 19:13

M29a50r98t59i79n 92H94a97j13e36k 4730301744165

Ale přes pět tisíc na Finsko - Bělorusko také slušné na Paříž, ale troufnu si odhadnout, že to dělají hlavně cizinci, spojit MS s Paříži!

0/0
5.5.2017 19:09

F16r20a65n97t91i91š36e56k 87K24l93o18z 7192765241411

Tak v Německu, Švédsku, Finsku, Rusku nebo Slovensku by na takový typ zápasu přišlo taky tak 3 tisíce.

P56a39v86e79l 81K23a85f65k41a 8854863211545

Prodloužení bylo zajímavé, jinak nuda. Přijde mi, že dávat zápasy silných soupeřů na začátek turnaje není nejlepší nápad. No uvidíme večer ;)

M57a54r81t42i35n 48C65a10j19t66h42a28m17l 3131628476610

Panarin R^ hvezda MS, jeste jsem zvedav na Dadonova a jestli se objevi i jini. Supeeeer Rossija!!!!

+5/−10

F44i85l22i83p 42L62o47u84k57a 4626656508381

Tak je to loterie. Ale Rusové jsou přece jen větší "šikulové".

Ze strany Švédska takový jejich typický prokaučovaný zápas, na až moc velkou pohodu.

Rusové a Kanada se proti nim většinou prosadí, ti tu útočnou kvalitu prostě mají.

+2/−1

F55i26l36i56p 35L72o61u28k25a 4406626108441

V extralize se nájezdy jezdí na "bližší" branky. To je v ELH výjimka z pravidel IIHF, no.

M98a59r79t20i25n 90C59a77j89t84h43a29m54l 3591828966710

Kucerov v prodlouzeni uplne sam na Fasta. Gol na 96%. Nedal. To jsou ty posily z NHL. Nu, jestlipak Pastrnak dival na sebe!??

+1/−6
5.5.2017 18:29

S72t80a26n67i37s68l41a24v 21K47r66e20j80č28i70ř47í55k 3627506637795

Říkám si, že by se pro zatraktivnění mohlo hrát 3 na 3 celý zápas. :D

0/−3

M58a22r81t26i47n 94C63a21j59t38h16a27m29l 3691758606260

Byl bych pro, ale ve studiu Marek rikal, ze by bylo treba 40 hracu v jednom tyme.

+3/−2
5.5.2017 18:36

M71i89r48o95s13l53a91v 66T18e66i71s80s98i96g 1420426905243

Mně se to teda moc nezamlouvá. To není lední hokej.

Tři plus tři unavení frajeři tam létají od branky k brance, kombinace žádná, technika žádná, taktika žádná a jediná drobná chyba může rozhodnout utkání.

Když už tři proti třem, tak ano, ale hrát prodloužení celých pět (x) minut, bez ohledu na to, kolik padne branek.

M86a38r90t60i25n 83C54a67j88t59h39a38m90l 3401608416730

Bude 3 na 3? Proc to Dusik nerekl, hlavneze daj reklamu na sponzora. Take nedobre bramburky.

+2/−1
5.5.2017 18:20

M84i38r55o16s26l74a81v 26T70e92i51s44s42i73g 1560196765933

Ale je vidět, že výrobce strážnických brambůrků má u svého výrobku docela dobře nastavenou prodejní cenu, když si z ní může dovolit financovat opakované reklamy v průběhu přímého přenosu z mistrovství světa a v hlavním vysílacím čase k tomu!

Chudáci čeští zemědělci. No, kupujte to, ať mají ty zisky ještě vyšší! Já už od té firmy nekoupím v životě nic!

+1/0
6.5.2017 1:39

F70i15l80i27p 16L68o10u54k90a 4596446858711

Zbývají nám dvě minuty do zajímavého okamžiku.

Historicky první prodloužení 3 na 3 na MS. Na širokém hřišti. To bude zajímavé. Snad se dočkáme, když už řádná hrací doba neměla takovou kvalitu.

M13i33c55h84a81l 28M24i45k89e35š 1910665313

Co to je za pochoďák? Jsem čekal jinej vítr na obou stranách...

M18a87r33t17i95n 47C73a25j64t75h97a16m77l 3261718356200

Rusku patri zaverecna tretina. Tak to ma byt. Horsi vsak, ze jim chyta tak slabe brankar. Lepsi Sorokin. I Cesi se o tom mohli presvedcit. Nu nejspise Rusove tomuto utkani neprikladaji az taku dulezitost. Rossija!!!

O65n98d28ř57e20j 35N21ý81č 6398545927163

Tak to je reklama na nudu v přímém přenosu.

F24i38l20i47p 56L93o91u53k36a 4116446958541

Na ty úvodní zápasy se člověk těší, a většinou to nejsou úplně špatné zápasy, minimálně se hraje ve slušném tempu.

Týmy však asi nejsou moc rozehrané, padává málo branek. Místy je to pak překvapivě takové ospalé.