Washington nezastavil ani Crosbyho návrat, Ottawa zdolala Rangers

Hokejisté Washingtonu po skvělém obratu ve třetí třetině porazili Pittsburgh 4:2 a snížili stav série druhého kola play-off NHL na 2:3. Ottawa udolala New York Rangers 5:4 v prodloužení, v sérii vede 3:2 na zápasy a dělí ji už jen jedna výhra od postupu do finále Východní konference, ve kterém si naposledy zahrála v roce 2007.

L89u98k24á35š 21K79o73n35e22č43n84ý 1307881208818

Přesně jak jsem čekal. Simulant Crosby si jen potřeboval trochu oddechnout a nabrat síly na to, aby mohl protihráčům opět odsekávat prsty a píchat je holí do slabin. R^

R37o56b22e77r95t 24Č71e68c70h 6902650572557

V cem jako maji Rangers stesti? Ze prehravaji Ottawu ve vsech zapasech? Ottawa vedla v 5 zapasech dohromady 13 minut. Cili asi nedominujou. Ale to se vse otoci v MSG ve stredu rano a pak v sedmem matchi v Ottawe,kdy to uz konecne dame.Proste uz to Ottawa na tu nahodu neuhraje.

+2/−3
7.5.2017 8:48

M52i56c54h48a25l 10N92o38v85o77t73n74ý 8413629203906

Ottawa nevedla dele, protože nevyuživa šance, viz 1. tretina, kdy byla lepší, ale prohravala. Naštěstí Lundqvist ma prisernou sérii a pousti branky ktere by opravdu neměl.

+1/0
7.5.2017 8:58

R16o70b36e92r88t 19Č53e63c91h 6422570132237

To urcite. Ve 3.tretine meli Rangers nejmin 3 tutovky. V 1.tretine Ottawa nebyla urcite lepsi. Kdyz tak equal

Ted to King zavre na 6.a 7.zapas a pojede se dal.

+2/−2
7.5.2017 9:02

M49i93c35h71a52l 91N13o79v13o20t26n46ý 8743519783476

Jasně, Rangers byli lepší ve 3., proto dali gól, což Ottawa neumí. Senátoři vždycky cosi pohaluzí, když si to fakt nezaslouží, na druhou stranu Rangers v Ottawě lepší nebyli. Zápasy v NY jsem neviděl, protože mi byl výsledek jasný. ;-D

Gólové šance po třetinách 8-5; 5-9; 6-9 a 5-0. Zdroj: naturalstattrick.com

Nebo by konečně jeden zápas v playoff mohl vychytat Anderson, který je oproti základní části tak třetinový. 92,6% -> 90,9%.

0/0
7.5.2017 9:27

A13n64d60r60e76j 64K30r39á64l 7655426125895

Jestli nekdo vede (se stestim) tak to neznamena, ze dominuje.

Ale hraje se na goly, takze je to v poradku.

Rangers maji celou sezonu absurdni streleckou uspesnost, takze bud jsou vsichni jeji hraci jako z udelani prvotridni sniperi (ha ha), nebo meli dost velky stesti.

Jinak je jasne, ze je to reakce na tu tvoji poznamku. Stesti, nestesti, proste vedou 3:2, ale serie jeste zdaleka nekonci.

+1/−1
7.5.2017 9:34

M56a82r52t88i25n 46C83a48j12t88h69a17m21l 3131598206560

Kuznetsov, Ovečkin Rossija!!! Mělo by se hrát v této sérii 7 utkání, to by bylo fér.

R88o12b15e97r79t 33Č12e76c97h 6432840722257

To ottawske stesti se uz musi unavit v MSG a hlavne v Ottawe.

+1/−2
7.5.2017 7:20

M88o32j27m19í80r 53S83k57á14l72a 2790452436

jj, haluzácká Ottrapa;-€

No nic, když není radost, tak jsem na druhou stranu aspoň docela slušně vydělal těch mých "pár šušňů"(93 + 90%)R^;-)

Ale na tohoto "střelce" ani zdaleka nemám:

Když to flákl do chatu o přestávce před prodloužením, tak se mu tam smáli a psali mu, že je blázen - za pár minut se pro změnu smál on;-D

+1/−2
7.5.2017 9:13

M14i48c81h19a86l 22N56o57v77o12t50n48ý 8973379183736

Taky jsem spokojen a ještě k tomu výhra Ottawy, i když tu minutu před koncem už jsem se docela bál ;-D

0/0
7.5.2017 10:16

M95o68j35m44í16r 67S98k29á88l82a 2180952676

Klobouk dolů - já mám právě z remíz (především v hokeji) noční můru, tak se jim vyhýbám buď dvojtipem nebo vítězem do rozhodnutí;-)