Voráček: Byl to nejtěžší zápas na mistrovství. Příště to bude jiné

Vrátil se po zranění a na ledě patřil k nejlepším. Přesto ani Jakub Voráček nedokázal na hokejovém mistrovství světa překonat urputnou defenzivu Norska. „Bylo to náročné. Tyhle hokeje, to mi připadá, jako když hrajeme proti New Jersey.“ řekl český kapitán po výhře 1:0 po prodloužení.

P95a90t15r76i45k 80S54v36o81b88o52d81a 3939551666295

Podle toho, co tu čtu, tak hokej jde vyhrát tak, že pět hráčů si stoupne kolem branky a brání. Není to tak trochu o potenci, rychlosti, umu soupeře?

0/0
12.5.2017 13:08

M41a79r49t17i68n 57S22e49d87l33á26č20e93k 1290489900694

Jenže oni až na malé chvilky opravdu tak hráli. Já nevím, jestli čekali na prodloužení, penalty nebo nějaký náhodný gól z brejku. Každopádně kdybychom jim nějaký dali, neměli by moc co hrát, protože nic kloudného za celý zápas nevymysleli - viz počet střel...

0/0
12.5.2017 13:57

R46o51b29e48r52t 52B35a84l26a68b49á48n 9622723942

Včera to bylo odklouzaný. Dneska už snad budou v tempu. Snad se i Voras po tom nárazu oklepe. Jinak zatím žádná komplikace.

0/0
12.5.2017 7:47

Z53d40e38n16ě30k 77B85e48r77á65n88e21k 2638445426622

Pohled na tabulku naší skupiny není zrovna optimistický,nemusím vůbec postoupit do play off,tedy do QF. Ještě budeme hrát s Francií a Švýcarskem a oba zápasy budou hodně těžké, tedy pokud nebudeme bruslit a hrát na náhodu jako s Nory. Jandač by konečně měl sestavit lajny a stále s nimi zbytečně nevexlovat. Hráči si nedokáží vyhovět ani v přesilovce. Pastrňák a Červenka by měli sedět a místo nich hrát ti, co chtějí hrát a dají do toho všechno. Držím našim všechny palce! Do toho!

+1/−6
12.5.2017 6:38

P50e61t22r 56T14y47č80k88a 6365242319512

Co to je za kecy? Vzdyt jsme zatim prohrali jenom s Kanadou.

J62a40n 70R50o83u16b98a86l49í25k 6907169581495

Omyl, vyhrali jsme i s finskem a norskem, coz v zaverecnem uctovani muze hrat dost dulezitou roli.

M18a89r30t95i11n 95S97e35d94l52á80č67e80k 1730239830444

No vy jste tedy gigant...8-o8-o8-o A co je tedy 1 a 0 bodů - prohra a tuplovaná prohra?

0/0
12.5.2017 14:06

J39a60n 14R50o62u63b45a26l51í46k 6277989791385

Ne, to nejsou. V pripade rovnosti bodu, coz muze velmi lehce nastat, rozhoduje vzajemny zapas a ten jsme proste vyhrali.

P25a24t17r62i46k 82P27í64c25h50a50l 4522356787

Hráli jsme dobře přesilovky :-) no to teda sorry,ale za 4 min si 69x nahrát a 2x vystřelit do prvního hráče není u mě dobře odehraná přesilovka. Vždycky jsme je měli nejhorší a asi na ně máme patent.

O69n45d48r40a 60P79r86o67c47h65a22z41k56a 4338246119611

Stoprocentní souhlas. Jedeme dál, takový antihokej snad nepotkáme. Porazíme Slovince, jen tak tak Francouze, Švýcary a jdeme do playoff z druhého fleku 

+3/−1
11.5.2017 23:16

M75a31r94t75i34n 22S38t84r51a13k17a 7610888619328

...a dostaneme Švédy s Lundqvistem. To jsem zvědavej, o kolik víc gólů než Norům mu dáme :-)

+1/0
11.5.2017 23:31

O32n47d56r28a 75P20r88o72c48h20a62z15k38a 4418596529141

O 50kč že víc :-) také více dostaneme, ale bude to hokej. 1:0 a nudný ubouchaný zápas nás už nečeká..

+2/−1
11.5.2017 23:45

M61o73j78m18í28r 68S44k32á19l54a 2190762796

Vsadím klidně i 20x vícR^;-D

0/0

O16n58d14r88a 19P18r75o94c34h51a86z58k55a 4658716169101

Chudý student před maturitou se musí sázet o padesátikoruny :D to nic nemění na tom, že své hypotéze plně věřím

0/0
12.5.2017 11:23

V53á91c59l12a98v 25M81a23l14ý 3784228944659

Myslím, že to bylo maximum, co můžeme. Podobnost se Slováky je čistě náhodná. :-)

+3/−7
11.5.2017 22:05

O79l95d67ř14i14c11h 48H32o50r76n19ý 5373318919595

Tak Slováci se na rozdíl od Norů snaží hrát.

+5/0
12.5.2017 6:34

M71a13r72t26i19n 11S26e26d77l16á43č31e74k 1140389630984

Tak to ani omylem - naši se snažili hrát, ale Norové fakt betonovali...

0/0
12.5.2017 14:00

R67o86b17e61r87t 60F66a15j61m30o50n 4818913713

Norsko branilo a vyrazelo semtam do protiutoku,ktere byly samozrejme nebezpecnejsi nez nase sance. To je normalni jev. Jediny co mi vadi,ze neumime vystrelit z prvni....

+9/0
11.5.2017 21:58

P63e41t75r 48N78o56v62o62t78n88ý 2962697780720

nj pastovi to zatim nelepi , on se skamaradi s nakou francouzkou modelkou a bude to ok :) dej mu cas :)

J68a82k12u57b 14P65e57t34r43i68c98e81k 4868444145631

Já viděl druhou a třetí třetinu a kromě posledních deseti minut jsem žádné bušení do zalezlého soupeře neviděl. Naopak Norové měli větší šance a to včetně toho našeho nejlepšho úseku hry. Byla to bída a děs.

+8/−8
11.5.2017 20:33

J30a46r60o54s59l98a88v 57S20e41d24l84á87č18e82k 3674761476748

vždyť nikdo o žádném bušení nemluví. je to dobře zhodnocení. nekoukalo se na to hezky, ale byla to od Norů těžká defenziva.

+5/0
11.5.2017 21:14

J12a40k90u37b 54P24e37t80r60i21c50e65k 4478934985751

Mluví o urputné defenzívě Norů a že zápas připomínal ty proti New Jersey. Já tam urputnou defenzívu viděl jen těch posledních 10 minut. To jsem měl na mysli.