Nashville si udržel domácí neporazitelnost z play-off i proti Anaheimu

I v šestém domácím zápase letošního play-off si hokejisté Nashvillu udrželi neporazitelnost. Naposledy před svými fanoušky po obratu ze třetí třetiny porazili Anaheim 2:1 a stejným poměrem vedou ve finálové sérii Západní konference. Rozdílovou branku vsítil v 58. minutě obránce Roman Josi.

J50a13r69o20s14l55a85v 74O57b61e53š46l53o 8545643476863

Matematicky to bylo spravedlivě. na střely 40:20 na góly 2:1, oba golmáni úspěšnost zákroků 0,95, rozhodla aktivita

+2/0
17.5.2017 10:51

V72o90j69t10ě15c50h 76G70r55o10s61s 9899404555256

Nashville byl jednoznačně lepším týmem. Ve 3. třetině hráči Anaheimu nevěděli čí jsou, jak je tam domáci motali. Zasloužené vítězství.R^