Pittsburgh v prodloužení udolal Ottawu a přiblížil se obhajobě poháru

Hokejisté Pittsburghu uspěli v rozhodujícím sedmém zápase finále Východní konference, když na domácím ledě udolali Ottawu 3:2 gólem až z šesté minuty druhého prodloužení. Maratonský zápas rozhodl útočník Chris Kunitz a Penguins tak mají šanci obhájit loňský triumf. Jejich posledním soupeřem bude překvapivý vítěz Západu - Nashville.

M49i78c79h17a22l 83N80o48v71o94t98n53ý 8583339373206

Škoda, tahle série nebyla tak zábavná jako předchozí dvě a bylo vidět, že PIT je i přes ta zranění o kousíček lepší. Přesto to nakonec bylo o gól R^ Finálové tažení v roce 2007 jsem si ještě kvůli věku moc neužil, ale teď to byla paráda. Jen mám strach, že příští rok to zase bude sotva boj o playoff.

7. zápas a 2. prodloužení

Neříkal tu někdo, že Pitt-WSH bylo předčasné finále celé NHL?

+3/0
26.5.2017 10:06

T43o67m75a61s 71S21t45r51i15h73a52v45k92a 6502333788826

good job.. prodloužení bylo neskutečný, kdyby Sens dali gól, bylo by to děsně nespravedlivý:-) Každopádně Karlsson je nejlepší obránce na světě, kdo to navidí ani po letošní sezoně, tak už je fakt zabedněnej:-)

K37a51r38e71l 12V37a44l28o58u15š96e19k 8431631318109

Není mi sympatická Sindy Crosby proto přeju každému soupeři tučnáků.

M32i65c50h39a64l 97P93a17l79e72č86e19k 2131898322274

Jsem zklamanej, ale postupem času se bude muset uznat, že tato sezona pro Senátory byla skvělá. R^ Tak zas v říjnu

Překvapuje mne ta první fotka.

Měl jsem za to, že na trofej pro vítěze konference se nesahá.

0/0
26.5.2017 8:38

P10a29v54e81l 48R52o82k59y45t90a 3920131830858

Nesáhli si poprvé co se dostali do finále (tuším 2008) a prohráli ho. Od té doby Crosby pokaždé pohár přebírá a vyhráli obě finále. Takže teď už potřetí.... uvidíme jak to dopadne.

+3/0
26.5.2017 8:51

T59o25m53a68s 17S89t59r13i94h93a75v29k57a 6292683898246

přesně, že se nemá sahat na pohár pro vítěze konference, je jenom pověra, prej to přináší smůlu. Pens zjistili, že smůla nebo štěstí v tom nehraje roli, že si to musej uhrát sami:-)

M20o51j40m95í68r 65S76k76á45l93a 2270232406

Ve finále bude legrace s tou žlutou barvou - ta hlediště budou podobná jak vejce vejci;-D

+3/0
26.5.2017 7:36

R94a72d89e50k 46N18ě86m28e70c 1907292615466

Vše nejlepší to Phili-p KolbisR^. Ať to příští sezónu Létá lépe.

R42o92b94e41r47t 33Č30e56c68h 6112660712787

Po zasluze. Ten hnusny antihokej od Ottawy mi lezl krkem.

+3/−5
26.5.2017 6:51

M53o54j15m48í59r 21S43k32á68l46a 2140632576

Mě už lezou krkem ty DYNASTIE;-€;-O

"...což v historii NHL naposledy dokázala dynastie Detroitu..."

J88a37k38u14b 18K66n83e67c47h83t35o38v62s73k72ý 3550896761882

Můžu vás ujistit, že i pokud Pittsburgh vyhraje pohár, tak to bude možná naposled. Crosbymu a Malkinovi bude 30 let. V NHL bude čím dál méně starších hráčů, takže i éra pens třeba brzo skončí.

0/0
26.5.2017 10:11

T43o30m68a95s 23S27t28r38i77h60a81v19k15a 6252133428416

možná ano, ale ne kvůli tomu, že Crosby a Malkin jsou staří. Oni jsou pořád stejně dominantní jako dřív (Sid možná ještě víc), ale zatimco letos je ten tým prakticky stejnej jako loni, příští sezonu to budou muset překopat.

Určitě odejde jeden gólman, pravděpodobně Fleury, a právě to, že měli dva kvalitní gólmany, hrálo letos i loni podstatnou roli. Jarry je talentovanej, ale asi bude potřebovat ještě pár let.

Schultz hrál letos za 1,4M a jestli ho chtěj udržet, musej hodit aspoň pět, podle mě. Dumoulin taky dostane víc, Daley bude UFA, toho asi neprodlouží. Ale jestli bude zdravej Letand a Pouliot se chytí, tak obrana by mohla bejt OK.

V útoku je to horší, Cullen asi skončí, Sheary bude chtít balík po letošní sezoně a na Bonina asi nezbyde. Kunitz asi taky odejde.

Budou to prostě muset překopat, ale na druhou stranu na farmě maj pár nadějnejch kluků a Sullivan je zdatnej trenér. Každopádně to příští rok nebude taková jízda asi...