Pittsburgh vytěžil z minima maximum a ujal se vedení ve finálové sérii

Hokejisté Pittsburghu vykročili vítězně za obhajobou Stanley Cupu, když v otevíracím finále před svými fanoušky zdolali Nashville po výsledku 5:3. Domácím vyšla zahajovací třetina, v níž nastříleli tři branky, postupně však o svůj náskok přišli a o výhře rozhodl až v 57. minutě mladík Jake Guentzel. Penguins měli v zápase pouhých 12 střel.

M16o37j21m82í29r 11S93k85á90l87a 2820222276

Toto předvést Lundqvist, tak místní antiRangers úderka tady má 150 "příspěvků";-D;-D;-D

0/0
30.5.2017 16:21

M28i69c58h89a70l 98S95u15š22i41c77k36ý 1298507393936

Tady je krásně vidět, jak jakési nesmyslné osobní preference a emoce zastírají zdravy rozum. Zápas jsem viděl živě.

1) První gól byl z offsidu, je tam jeden záběr, který to prokázal, nehledě na to, že nevíme, jaký záběr měli k dispozici rozhodčí. Myslíte, že kdyb to na tom videu 100% neviděli, že to odvolají a přiznají tak chybu??? Naopak, pochvala Pittsburgh týmu, že takovou šílenost v té rychlosti vidě nebo spíše cítil.

2) Dvojité vyloučení: když má rozhodčí ruku nahoře, tak pravděpodobně není dobrý nápad oplácet a cross checkovat do zad tak, až z toho ten druhý jde na led. Zvlášť když jde o souboj bez puku a mimo hru. Komentátoři viděli chybu na straně Neala, zdejší experti vidí spiknutí. Jenom protože nemají rádi Crosbyho. Ach jo.

3) Pittsburgh ukázal 'championship quality.' Vyhrát zápas, kde vám nic nejde, přes půl hodiny nevystřelíte na branku a jste pravděpodobně unavení z minulé série a přesto dáte 5 gólů asi z 12-ti střel nebo kolika, to je ukázka vnitřní síly a štěstí - ne protekce.

+1/−2
30.5.2017 12:00

M29i31c68h41a94l 45S63u74š47i13c70k76ý 1738767263786

Ad 1 - Crosbyho strom před prvním gólem opět dle všech US komentátorů naprosto v pořádku, zde faul a spiknutí.

Ad 2 - Vyloučení před gólem Nashvillu za hrubost, opět, dle všech úplný nesmysl, zde ticho po pěšině.

To je spiknutí proti mé osobě a může za to... no vždyť to znáte.

0/0
30.5.2017 12:03

K92a46r72e18l 15V14a42l80o85u18š92e94k 8431561988609

Já žádný takový záznam, který by byl průkazný o tom, že se jednalo o ofsajd neviděl. Nevím nic o tom, že by měli videorozhodčí záznamy, které nemají televize. To je nesmysl. NHL prostě tlačí Crosbyho a Penguins. Tak je to dlouhodobě.

V14o20j22t81ě16c59h 63G22r24o89s11s 9319614755526

Tak to vypadá, že Nashville bude v této sérii bojovat nejen s Pittsburghem, ale i s rozhodčími. To co předvedli sudí v 1. třetině bylo neuvěřitelné. Takový zářez jsem ve finále Stanlry Cupu ještě neviděl. A pak se bude někdo divit, že o Pittsburghu se tvrdí, že je tlačený rozhodčíma (přitom to nemá zapotřebí). Nicméně Nashville se s tím pral srdnatě, byl lepším týmem, dotáhl tříbrankovou ztrátu, Pittsburgh 37 minut nevystřelil na branku, ale přesto vyhrál. O to víc mě prohra Nashvillu mrzí. Snad budou mít v dalších zápasech více štěstí...

+2/0
30.5.2017 9:59

M66a76r57t79i44n 23H27o82r42a 4125545760362

Jeden zapas verim urvou.... Pekka dneska asi fakt doplatil na to, ze tam 35 minut mrznul. Kdyby to nebyla ta tycka a NSV dal na 3:4, bylo vymalovane.... Skoda. Kazdopadne se "tesim do Nashvillu" - atmosfera temer evropska! :-)

+2/0
30.5.2017 9:41

R35o45m38a48n 50O60l62s27z16o57w38y 3646447310665

Ostudný výkon sudích, ve finále NHL nevídané. Ale je to jen první zápas.

+3/0
30.5.2017 7:31

T86o29m66á63š 22P43l87a19n94ý 6873969761851

Finale ve kterem mi bylo jedno kdo vyhraje, tak bych nazval svuj pocit pred zacatkem tohoto zapasu. Po prvni tretine mam, ale uplne jasno! I kdyz ze srdce nesnasim country, tak po tom co predvedli rozhodci preji urcite Predatorum. Neuznany gol, kdy ani z jednoho zaberu nebylo stoptocentne videt, ze brusle neni v kontaktu mi prislo hodne trapne. Nasledujici 2+2 a odpousteni faulu Pens uz jsem se jen smal.

M53a82t75ě89j 37H77r76u82š17k44a 2873356667851

Tak Pittsburgh byl vyloženě trapnej, bohužel pro Nashville se touhle charakteristikou může "pyšnit" i Rinne, kterej sice nedostal žádnej komickej gól, ale nechyt vůbec nic

+1/−1
30.5.2017 5:36

M63a97r18t37i89n 76M72a96t84o36u41š65e43k 9696267436488

góly, které dostal, by dostalo 99,9 % chytajících gólmanů.

0/0
30.5.2017 8:21

L52u28k12á36š 26K47o44n32e50č50n41ý 1917561708698

Nashville jasně lepší. Pittsburgh tradičně spoléhal na pomoc rozhodčích a ta přišla hned v první třetině. Za dva tuctové zákroky šli ven hned 2 hráči najednou a naopak těsně před prvním gólem prošel faul Crosbymu. I druhej gól rezultoval ze skandálního vyloučení dvou hráčů Nashvillu najednou, kdy unavení bránící hráči nestihli po vypršení trestů vystřídat.